Bayrak krizi çözüldü!

Kulübümüz konu ile ilgili resmi açıklama yaptı.

Bursa Emniyet Müdürlüğümüzle yapılan görüşmeler sonucunda, taraftarlarımız Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’na bayrakları ile giriş yapabilecekler.

Bursaspor Kulübü

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ilk 20 sıranın üstünden sallanabilecek. İllaki bi sıkıntı yaratçaklar. Senelerdir nasıl bir tarikata denk geldik Allahım.. Kafam güzel olmaya başladı zaten..Hava çok iyi Eskiler bilir Parktayız aşıklarda Bira içiyoruz gelen gelsin…

  38
  37
 2. Maçın seyrine göre yapılacak tezahüratlar maçı her türlü lehimize çevirir, ilk yarı özellikle volkan demirel ve aziz yıldırıma yüklenme yapmamalıyız ama ikinci 45 dk dan sonra, küfürsüz mizahı yüksek besteler ile medya efsanesi fenevbahçe ve taraftarını bursaya gömelim, unutmayalım ki her kötü tezahürat ve saha içi veya dışı olayları bizi zor duruma sokacaktır. Kortej ve hegomanyası ülkede bir numara olan BÜYÜK BURSASPOR TARAFTARINI bir kez daha cümle aleme gösterelim. Yensende yenilsende taraftarız seninle.

 3. Arkadaşlar, küfürsüz, saygılı,kalitesi apaçık olan hocamız ve kadromuza yakışan bir maç olsun… biz ne malubiyetler gördük yine dimdik durduk…Bu gece umarım ve inanıyorumki yine kazanacağız. Tribünde olamasamda gözlerimi kapattığımda o malum taraftarımızın sesi yüreğimi inletecek 🙁 Biz büyük bir camiayız, biz sıradan bir Anadolu Takım’ı değiliz. Biz hep titrettik İstanbulluların bacaklarını yine titreteceğiz…Biz BURSASPORLUYUZ!!! Bu gece yine gelecekler ve Yemyeşil inciler……………………………………
  Ulaş

 4. Olması gereken nihayet kabul görmüş ve yanlışdan dönülmüş.
  Beyler BURSASPOR sevginizi yanlışlar yaparak göstermek mantık ve akıl işi olamaz.FUTBOL TEMEŞA SPORUDUR.
  Tribüne gelen başkalarının huzurunu kaçırmak,rahatsızlık vermek ve ÇOK SEVDİĞİN TAKIMINA CEZA ALDIRMAK olamaz.SAĞDUYU-SUKUNET VE SADECE BURSASPORUMUZA DESTEK VEREN TEZAHÜRATLARLA MAÇI YAŞAYALIM.
  İnşaallah hocamızın taktiktikleri,oyuncu kardeşlerimizin gayret ve terlerimni son damlasına kadar akıtacakları ile ŞEHRİNİN TAKIMINA AŞIK VE SEVDALI TARAFTAR OLARAK COŞKULU,DESTEK VEREN TEZAHÜRATLARLA SEMAYI İNLETELİM.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu