Batuhan ve Ataberk Bursaspor maçını izlediler

Bursaspor’un altyapısından yetişen ancak olaylı bir şekilde takımdan ayrılan Ataberk Dadakdeniz ile Batuhan Kör, Frutti Extra Bursaspor’un Darüşşafaka ile oynadığı maç izledi.

Antalyaspor’a transfer olan kaleci Ataberk Dadakdeniz ile, geçtiğimiz sezonun devre arasında Trabzonspor’a transfer olan Batuhan Kör izinli günlerinde Frutti Extra Bursaspor’un Darüşşafaka ile oynadığı mücadeleyi izlemesi dikkat çekti.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. olmadan yok olanlar..!
  suçlu bunlar kadar, onlara,
  a- futbolun doğrularını anlatamayanlar.
  b- burada tutma becerisi gösteremeyenler.
  c- gelişimlerini tamamlamalarına sabır gösteremeyenler.
  d- yaşayabilecekleri ”futbol ortamı” nı sağlayamayanlar.
  sonuçta kimler kaybetti,
  1- Bursaspor.
  2- kendileri. (i. çokçalış, ali akman, taha, kerem şen, kapacak, ve daha onlarcası)
  3- Türk futbolu.
  bu kayıpların ve saçmalıkların 1 tek nedeni var o da,
  SON DERECE SABIRSIZ VE SKORA ODAKLI YEREL MEDYA VE TARAFTARIN ”’YÖNETİM-TEKNİK ADAM-FUTBOLCULAR”’ ÜZERİNDE YARATTIĞI BASKIDIR…
  sırf bu baskı yüzünden, aklı başında donanımlı insanlar başkan adayı olarak ortaya çıkmıyor.
  gelenler, günü kurtarma telaşından geleceği planlayamıyor.
  teknik adamlar genç oyuncuları yeterli sayıda ve sürede şans veremiyor.
  futbolcular oyun içinde sorumluluk alıp inisiyatif kullanamıyor, bunun yerine daha risksiz olan yan pasa ve geri pasa yöneliyorlar.
  çünkü tamamı olası iki kötü sonuçta ya da iki basit pas hatasında başlarına gelecekleri! çok iyi biliyorlar…

  27
  4
  1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

   yok olan birileri varsa o da siz ve bursaspordur kardeş. gençlerin ne başarısı vardı diye nara atıp, bu gençlere aman gençler para ok diye gazlayıp tahta açılınca 17 çöpe milyon eurolrı akıtanlardır yok olan. yok olmaya devam edin inşallah.

   1
   8
  2. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

   Yazdıklarının tamamına katılıyorum.Ama asıl neden bu arkadaşların kolay yoldan paraya ulaşma hevesleri.Çok başarılı olmak umurlarında değil aslında.Bir çoğu adam gibi bir sözleşme yapsam yeter kafasında.

   2
   1
   1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

    aynen dediğine katılıyorum bu çocuklar iyi sözleşmede bursaspordan ayrıldılar ve hayatlarını bir nebzede olsa rahatlattılar akıllı çocuklarmış bende aynısını yapardım neden bursaspor da her maça çıktıklarında analarına avratlarına küfür edenleri mutlu etsinler farkındamısınız bursaspor maçında kumanya dağıtılıyor diyerek maça gelen taraftar var askıda biletle maça gelenler var ve bu gelenler ismini bile bilmediği bursaspor gençlerine ağıza alınmayacak küfürler ediyor sonrada gençler hain vefasız oluyor ama türkiyede bir gerçekte var unutmayalım türkiyede bir kesim var beşli çete milletin anasına sövdü o kesimden hiç ses çıkmadı ama bu çocuklar annelerine küfür edildiğinde tepki verebiliyorlarmış ne diyeyim anne kıymeti bilmeyenler utansın tabiki utanmaları varsa veya mideleri varsa veya 1 seferden bir şey olmaz diyorlarsa

    4
    4
  1. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   ataberk kardeşimiz para istedi maaşında iyileştire istedi diye hain ilan edip, giderlerse gitsinler diye naralar attınız, yerine milyon eurolar verip çöp kaleciler getirttiniz. sizi gidi yüzsüzler sizi

   3
   6
  2. @Halil1963 yorumuna yanıt olarak

   çok doğru sizin teksasınzdır yüzsüzler. emin başkan seni Allah gönderdi diyenlerdir yüzsüzler. eminciğinizin 17 çöpüne sevinip gençlerin çeklerini alanlardır ve alanlara şak şakçılık yapanlardır yüzsüzler. emin başkan seni Allah gönderdi hep yalama tam yalama deyip sonra hiç bir şey olmamış gibi hala yprum yapabilenlerdir yüzsüzler. yüzsüz görmek istiyorsanız aynaya bakın. furkan emre kardeşim yazık etti kendine. önüne bakacaktı. bu yüzsüz takımın yüzsüz taraftarın önünde oynamayı haketmiyorlar.

   4
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu