Batuhan mı, Matavz mı?

Bugünkü maçta Teknik Direktör Özcan Bizati’nin forvetteki tercihi de merak ediliyor.

Deneyimli teknik adam, son oynanan İstanbulspor maçında ilk 11’de sahaya çıkan ve 1 gol atan Batuhan Kör ile kırmızı kart cezası sona eren ve takıma dönen Sloven oyuncu Tim Matavz arasında kimi oynatacağına maç saatine yakın karar verecek.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   BENCE İKİSİDE YETERSİZ. VAYY BE BU ARADA ATA’M KALKSA TÜRKİYE’NİN , YAZICI KALKSA BURSASPORUN, CAVCAV KALKSA GENÇLERBİRLİĞİNİN, BEGİTER KALKSA ESKİŞEHİRİN HALİNİ GÖRSE KAHRINDAN YİNE ÖLÜRDÜ BEE. HERŞEY KÖTÜYE GİDİYOR, BİZ NE ARA BURALARA GELDİK VAYY((((((

 1. ben olsam macera aramam
  Erhan
  Kubilay L.Capan
  Mert Onur
  Kerem Emirhan
  Batunan Bruno Namık
  Matavz

  bu ofansıf 11 i çıkartırdım.

 2. Hem Matavs he Batuhan toplam 10-15 dakikalık fizikleri var ve bu tüm takıma geçerli Capan hariç 14-15 maç sonunda bu düşündürücü durum.

 3. Tabiki matavz.. Batuhan bence son 25-30 dk kanatlarda oynamalı bir kanatta batuhan bir kanatta eren ikinci yarı matavzın yerine acolatse oynamalı..

  1
  1
 4. Bence ikisi de değil. Fernandao gelsin dertler bitsin. Her maçta şıkır şıkır koysun, Bursaspor’um şampiyon olsun.

 5. Bu ikisi yanyana oynayabilir. Batuhanı kanada atarak oynayabiliriz.
  Asıl sıkıntı Kerem ile Emirhan aynı anda sıkıntılı oluyor. İkiside zayıf ve çelimsiz kalıyor rakip orta sahada ezip geçiyor.

 6. Onu bunu bırakalım.Geçen seneyi mumla arıyoruz.Biz bir yerde zincirleme hata yapmayı çok seviyoruz.Ülkede futbol bu anlayışlarla asla ilerlemez.Nerede pososu çkmışlar var milyon dolar-avrolarla transfer mahareti ülke futbolunu yönetenlerde.

  Ahhh ah eski ATATÜRK STADI seni vefaszca terkettik,aldık ahları.DÜNYANIN SAYILI STADI DEDİLER,GAZLADILAR.MİLYARA MAL OLUP HALA CEZAEVİ GİBİ HALDESİN.Takım ise düşmüş yerlere dizlerinin üstünde durmaya mecali yok.Bugün stadın önünden geçtim.Bu stadın önünde gecekondu dükkanları paraya para demiyor,BURSASPORUM ise dünyanın saylı stadından borç üstüne borca giriyor.BARCELONA yı geçtik,BARAKFAKİSPOR ile maçları yapmaya hazırlanalım.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu