Batuhan Kör korkuttu ama…

Bursaspor’da geçtiğimiz günlerde bir sakatlık yaşayan Batuhan Kör hazırlık maçında da kısa süreli bir sakatlık yaşadı.

Geçtiğimiz günlerde tedbir amaçlı İstanbul’a giden yeşil-beyazlı takımın genç golcüsü Batuhan Kör takımın kendi arasında yaptığı maçta sakatlanıp kendini yere bıraktı.

Saha kenarında tedavisi gerçekleşen Batuhan kısa bir süre sonra oyuna tekrardan dahil oldu.

6 Yorum Onay bekleyen 3 yorum var

 1. bu çocuktan çok umutluydum, kötü performans sergilediği zamanlarda bile arkadaşlara karşı hep savundum iyi eleman diye. ama sanırım bu çocuktan olmayacak, 2 milyon euro civarı ve sonraki satıştan pay veren bi enayi bulduk mu hemen itelesek iyi olacak gibi.

  51
  13
  1. @x on the beach yorumuna yanıt olarak

   Senin gibi düşünenler yüzünden böyle oluyor zaten bu gençler. Ulan çocuk daha 1 sene oynadı. Bismillah be. Birileri bir tane kıytırık bir sakatlık haberiyle çocuğu gündeme getirince hemen bundan adam olmaz falan. Asıl sizden adam olmaz.

   2
   10
  2. @x on the beach yorumuna yanıt olarak

   Yazık günah bu adamı seyircinin önüne atıp duruyorsunuz… Değiştirin kafaları beyler takımınıza oyuncunuza sahip çıkın bunlar genç adamlar… Sen beğenmedim küfür et gönder mantığını degistirmezsen bu iş yürümez ve hatta Ali Akman hakliymis gitmekte derim

   13
   7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu