Batuhan Kör İstanbul’a gitti!

Barış Yalım'ın haberine göre Batuhan Kör'ün sakatlığı sebebiyle İstanbul'a tedaviye gittiği belirtildi.

Bugünkü idmanda yer almayan Batuhan, dün oynanan hazırlık maçında Teknik Direktör Mustafa Er‘le sıkıntı yaşamış ve 40. dakikada oyundan alındı diye tepki göstererek soyunma odasına gitmişti.

Bursaspor‘un genç oyuncusu Batuhan Kör‘ün sakatlığı sebebiyle İstanbul‘a tedaviye gittiği belirtildi. Bugünkü idmanda yer almayan Batuhan, dün oynanan hazırlık maçında Teknik Direktör Mustafa Er‘le sıkıntı yaşamış ve 40. dakikada oyundan alındı diye tepki göstererek soyunma odasına gitmişti.

DETAYLAR GELİYOR…

38 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Verin yolu gitsin adamın kafası karışık belli oluyor maça da kendini vermedi o yüzden bize iyi gelmez bu oyuncu gitmesi daha sağlıklı

  134
  10
  1. @Zorba yorumuna yanıt olarak

   Ali akmanın yanında kumaşı en iyi olan oyunculardan biriydi. Alinin isminin yanında sönük kaldı. 4 gol atması bu çocuğu bitirdi çünkü bizim taraftarın gözünde beklenti yarattı. Bu büyük hata, beklenti yaratmak bu taraftara yapabileceği en kötü şey. Çünkü bu taraftar 5 tane atıp 1 tane kaçırsan dahi attığına değil kaçırdığına bakar gömmeye sövmeye yer arar. Geçen sene kuruş para almadan oynayan çocukların moralini düşürür. Bu taraftarın kafası düzelmeden bize gün yüzü yok

   28
   8
  2. @Zorba yorumuna yanıt olarak

   Tamam ksrdes verelim yolu gitsin ama bu böyle olmaz ki… Mustafa er inde artık alt yapıda maça çıkmadığının bu oyuncuların artık belli bı yasa geldiğini tüm Türkiye’nin takip ettiginin farkına varması lazım .. kızdım 30 da çıkar kkizdim 40 ta çıkar olmaz… Genç adam bunlar böyle olunca seyircinin önüne atıyorsun çocuğu gelen tepkilerde hep olumsuz… Şundan da eminim Batuhan ilk seyircili maçta sahadan ağlayarak çıkacaktır çünkü her hatasında küfür edilecek… Bı arkadaş alt yapıyı kapatın demiş bizden karakterli adam yetişmiyor havasında bı sıkıntı var demiş ama önce biz bı kendimizs bakalım aynı suyu bizde içiyoruz ve farkımız ne ….

   62
   6
  1. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Tüh be temelli gitti sanmıştım. Büyük başkanım Sayın Adanur senden önemli ricam, tahtayı açtığında ilk bunu sat. Para etmez ama olsun yokluğu daha güzel

   20
   22
  2. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Ben diyorum altyapıyı kapatın diye buradan futbolcu çıkıyor ama adam çıkmıyor ,yada bizim bursanin havasından mi suyundan mi bilmem ama karakterli futbolcu çıkmıyor

   28
   16
  3. @Sherlock yorumuna yanıt olarak

   Mankenlik ajansıyla anlaşmayamı gitmiş?Dğnkü ergen şimdi aklı sıra kral oldu.Saha içinde yok, İnstagramda boy boy fotolar.Senden bi cacık olmaz.Diğerlerinede bir ders olsun bu.Cin olmadan adam çarpacak bu yeni bitme

   37
   6
 2. Bir oyuncumuz biraz sorunluysa, biraz sıkıntı çıkarıyorsa hele birde altyapıdan genç bir oyucumuz ise bazı taraftarlarımız hemen verin gitsin,salın gitsin moduna giriyorlar.Tabi bekara karı boşamak kolay derler, neyi nereye hemen gönderelim ona bu kadar emek vermişken haraç mezat verelim mi? Bazı aç akbabaların ekmeğine farkında olmadan yağ sürüyoruz. Bunlar genç çocuklar elbet hatalarıda olacak kafaları karışıkmış, evet karışabilir kim bilir ne cazip teklifler gidiyor şimdi ona ve ailesine. Şahsi fikrim , batuhan kardeşimiz biraz iyi veya kötü söylemlerden çabuk etkilenen ve çabuk toparlayamayan bir gencimiz, bu çocukları kazanmamız lazım çünkü çok yetenekliler ve hepimiz onların az çok neler yapabileceklerini biliyoruz. Fantizim gözüyle değil sorumlu bir taraftar gözüyle bakıp bu çocukları kazanmalıyız. Bir futbolcunun ayidiyeti olmasa bile bu takıma en azından maddi olarak bir şeyler kazandırıp gitmeliler. Her ne kadar haklı olsakta aliakman için (küfür hariç) edilen lafların bizim açımızdan haklı bir tarafı kalmıyor. Birde zaman çok değişti artık, genç çocuklara bir şeyleri öğretmek için bağırıp çağıramıyorsun,bu çocukların saygı ve sevgisini kazanırsa hocalarımız bence daha iyi sonuç elde ederler.Bu yaşlarda çocukları olanlar benim ne demek istediğimi daha iyi anlar.
  Herkese saygılar

  32
  6
  1. @16spor yorumuna yanıt olarak

   Size canı gönülden katılıyorum bekara karı boşamak kolay batuhani çok yakinen tanırım 2 sezon üst üste tahta kapalı oyna bide moral motivasyon 0 olsun gençlerden şapkadan çıkar mayi bekliyorsunuz daha sezon başlamamış yollayın gitsin demesi kolay yeni yönetim ne kadar sıcak kanalıdır iyi yaklaşım pozitif enerji ile takım zinde olacak inşallah burda laf kalabalığı yapmak yerine takıma destek olmak bence çok daha mantıklıdır bı maç oynuyamadi mi hemen kötülemek olmaz sakatlığı demekki ciddiki Mustafa er hoca riske etmemiştir sosyal medyadan yazıp çizmek kolay

 3. Göztepe maçından beri keyfini yapamadık beyefendinin.
  Sürekli isteksiz,keyifsiz,tatsız tuzsuz.
  Valla gına geldi kaprislerden.
  İstanbula da transfer için görüşmeye gitmiştir.Bedelini getirsin gitsin.O da kurtulsun bizde.

  26
  5
 4. Batuhan Ataberk’in oda arkadasiydi. Kulupte kalmak gibi bir plani yok. Verin yolu gitsin, topcu degil zaten.

  22
  6
 5. Kimi gençlere lafım; O Armayı yatıp kalkıp öpmeniz gerekirken artistik yapıyorsunuz.
  Bursaspor olmasaydı esameniz okunmazdı.
  Aidiyet duygusu olmayan yaramaz adamlara giydirmeyin yeşil beyaz formayı.

  20
  2
 6. Dün yaptigi atarin sebebi ortaya çıktı .Bu bebe anlasmis bir takımla.Anca gidersin .Vakifkoyden futbolcu yetişiyor fakat karakterli topcuda sıkıntımız var.

  13
  1
  1. @Asabi yorumuna yanıt olarak

   Kazanmak lazım, Takımda uyum önemli, hırsını ve gücünü kullanmasını teşvik gerekli. Silmek çok kolay. Bu yol son başvuru ası gereken yol,…

 7. Bizde yuttuk. Trabzona giderse şaşırmayın. Bu arada ayaklarını niye boyadınız. Yapıyorsunuz madem profesyonel’ce yapın.

  13
  1
 8. Geçen sene adını duyurduğundan beri performansını da beğenmiyorum açıkçası giderse Ali Akman kadar güç kaybına neden olmaz muhtemelen. Açık alan bulamadığında etkili olması zor gibi çünkü.

  7
  1
 9. Bu verin gitsin kafası yanlış arkadaş. Bizi istemeyen oyuncuyu elbette biz de istemeyiz. Ama öyle bedavadan ucuzundan olmaz. Ne güzel, isteksiz oyna, hocana tepki koy, taraftarı karşına al, sonra ucuza git, haydi Allahaısmarladık. Yok öyle kardeş. Bu çocukların kafasını böyle çeliyorlar. Dün sağlamdı, tedaviye değil görüşmeye gitti. Ya getirir adam gibi bonservis, ya da yedekte, kadro dışında bekler akıllanana kadar. Biz süper ligin yetiştirme yurdu değiliz.

  5
  1
 10. Sabah antremanında sıraya dizip takımda kalmak istemeyenler bir Adım öne çıksın denmeli, Öne çıkan futbolcunun bonservis bedelini belirleyip, bu parayı getir yolun bahtın açık olsun diyerek konu kapatılmalı. Bizim dün ki bebelerin kaprisini çekerek, zaman harcayacak lüksümüz yok şuan da . Civciv yumurtadan çıkmış yumurtayı beğenmiyor. 2. Si Bursa kökenli olmayan hiç bir çocuk ta alt yapıya alınmamalı net .

 11. Bursamıza ve Bursasporumuza aidiyet duygusu beslemeyen gençleri daha alt yapıda oynarken uzaklaştırmak gerekiyor. Sonrasında bu kaprisleri sadece alt yapının değil bütün camianin düzenini ve huzurunu maalesef olumsuz yönde etkiliyor

 12. Bazen maya tutmuyor deniyor maya tutmasi icin bazi seylerin tam kivaminda olmasi gerekli. Bu kardesimizde maya malzemesi bulunmuyor duzelirmi bilinmez kendisi ve ailesi icin fytbol oynarsa belki ancak bu mac oynama anlayisi degerini dagada dusuruyor.

 13. geçen sene 2 maç dışında da vasattı. birde bu şımarık tavırları var ise bedelsiz gönderin gitsin takımda karakter sahibi çocuklar koyalım ali, batuhan falan olmaz !

 14. Oyuncunun farklı bir şehirde tedavi görmesi kadar doğal bir yöntem yoktur.
  Çünkü her şehirde her sağlık kurumunda kendi konusunda uzmanlaşmış tıp mensupları varken onlardan fayda sağlamak kadar mantıklı başka bir davranış olamaz.
  Sadece bilgilendirme yapılmadığı için taraftarların yanlış anlayabileceği unutulmuş ya da es geçilmiştir.
  Bu gelişme görev dağılımı çerçevesinde hangi masanın sorumluluğunda ise öncelikle o masanın açıklama yapması gerekirdi.
  Yanlış anlaşılmalara mahal vermeden en azından kulüp doktorlarının bir yazı ile medyayı bilgilendirmesi doğru olanıydı.
  Sayın başkanlar senelerdir biriken ve artık sorun yumağı haline gelmiş durumları çözdükten sonra lütfen kulüpte idari anlamda olması gereken değişiklikleri bir an önce hayata geçirin.
  Bir görev şeması çerçevesinde sizler dahil herkes yapacağı görevleri en ufak detayına kadar bilsin ve sorumluluğunu yerine getirsin.
  Zor olacaktır fakat istenirse yapılabilir.
  Bu konudaki tavsiyem en az iki kişiden oluşan bir ekip oluşturarak ileri ülkelerde ki kulüplerin idari anlamda ki şemalarını inceletebilirsiniz.

 15. Öncelikle dünkü maçta hoca
  Yaptıgı hata nedeniyle aldıysa
  Dışarı çok gereksiz ve saçma olmuş
  Bir de yanında Burakı da alması
  Batuhan ile ilgili sakatlık ve İstanbul
  Haberi bence satışı yapılma ihtimali
  Olan 2 isim için kamuoyu oluşturmaya
  Çalışılıyor olabilir fakat bu şekilde
  Topçuları taraftara önüne atarak
  Degerlerini düşürerek olmaz
  Ciddi talipleri varsa maddi olarak
  2-3 milyon euro civarı teklif yapılırsa
  Yanında da sonraki satışından %20
  Pay koyarsın satışını gerçekleştirirsin

 16. Değerini bulsun diye tok satıcıyı oynayıp pazarlama taktiği yaparsan 18 yaşında çocuklar nasıl konsantre olsun, doğal insan psikolojisi bu. “Satmıyorum” diyip konuyu kapatacaksın, çocuk da önüne bakacak. Bize getirebileceği bonservis max 10 milyon TL, bu meblağların klübü kurtarmacağı, hatta günü bile kurtarmayacağı aşikar.

 17. Bu adamalar gelecek vaad eden ve klübe iyi para kazandıracak adamlar hoca kesinlikle dikkatli olmalı böyle her tartışan futbolcuyu istanbuldaki kurtlar sofrasına gönderirsek by klüp sadece alt yapısı ile övünen ama açlıktan nefesi kokan bir klüp olarak kalır

 18. Batuhan bizim evladımıııııız.O bize küssede biz ona küsmeyiiiz.Ve biz bugüne kadar verilen emekler için ondan mutlaka gerektiği gibi kazanmalıyııız.Ve kazanacağız.Almanyay giden kişi son hata olmalıdır.

  BURSASPORU YÖNETEN KARDEŞELRİMİZ ELBETTE TİCARİ VE GELECEK İÇİNDE DOĞRU OLAN NEYSE ONU YAPACAKTIR.

  Ona kaşın kara,buna saçın uzun,diğerine niyetin şu,öbürün ezaten sen böylesin gibi yakıştırmaları bırakalım

  DUYGUSAL DEĞİL MANTIKLI OLUP SADECE VE SADECE BURSA ile BURSASPORUMUZ İÇİN FAYDALI OLAN NEYSE ONU YAPALIM.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu