Batman Pertolspor, Bursaspor’dan özür diledi

TFF 2. Lig'in 3. haftasında Bursaspor yarın akşam Batman Petrolspor'u konuk edecek. Bugün Bursa'ya doğru yola çıkan Batman ekibi sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım tepki çekince özür mesajı yayınladı.

Batman Petrolspor twitterda paylaştığı “Selmun aleyküm biz geldik” mesajından sonra bazı taraftarlar tarafından tepki görünce özür mesajı yayınladı.

Yayınlanan mesajda “Önceki paylaşımımızın yanlış anlaşılmasından ötürü özür dileriz. Batman Petrolspor kulübü ve taraftarı gittiği her şehirde dostluk köprüsü oluşturmuştur. Medeniyetler şehri Bursa‘ya selam olsun. Bursaspor” ifadelerini kullandı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bir sıkıntı yok kardeşim biz de herşeyden nem kapıyoruz bütün TÜRKİYE bizim düşmanımız değil . adamlar gerek olmayan birşeye dahi özür dilemiş.

  16
  1. @a.s yorumuna yanıt olarak

   Bunda ne var anlamadım? Adamlar selam vermişler. Başımız üstüne Aleykümselam Hosgeldiniz Doğulu dostlar sen ben yok TÜRKİYE var !

 2. Batman doğunun en saygın şehirlerinden birisi, saygı ve sevgi doludur. Saygıda kusur asla edeceklerini düşünmüyorum. ŞAMPİYONUN ŞEHRİNE HOŞGELDİNİZ GÜZEL DOĞUNUN GÜZEL İNSANLARI…

  13
  1
 3. Bravo Batman’lı kardeşlere. Efendilik her zaman kazanmıştır. Saygıyla geleni saygıyla karşılar, misafi eder ve saygıyla göndeririz. Hoşgelmişsiniz. Aleykümselam.

  13
  1
 4. NEYSE,
  özür dilenmiş. maziyi anlatmaya gerek kalmamış. konu kapanmıştır.

  ANCAK,
  maziyle yaşanmıyor. eski günlerimize gerçekten dönmek istiyor. yeni yeni batman petrollerle muhatap olmak istemiyorsak önce kendimize bir çeki-düzen vermeliyiz.

  YANİ,
  günlük ve geçici başarıların peşinden gitmeyi bırakıp, daha büyük ve kalıcı başarılar için kurumsallaşma hedefi ile yeniden yapılanmaya gitmeliyiz.
  bunun için kulübe zaman tanımalı. sabır göstermeli. birlik olmalı ve kayıtsız-şartsız destek vermeliyiz…

  6
  3
 5. BURSASPOR SEYİRCİSİ BURAYA GELEN HER TAKIMA MİSAFİRPERVERLİĞİNİ GÖSTERİR…AMA NE HİKMETSE BURSA NEREYE GİTSE KÜFÜR İŞİTİR…NEYSE HOŞGELMİŞSİNİZ BATMAN LI DOSTLAR…

  4
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu