Batalla’ya özel görev

Yeşil Beyazlı camia saat 20.00’de başlayacak zorlu mücadele öncesi futbolcuların performansına odaklanmış durumda. Teknik direktör Adnan Örnek yönetimindeki futbolcular Özlüce Tesisleri‘nde kampa girerken, tüm hesaplar yıllar sonra Siyah Beyazlı taraftarların da Bursa’da olacağı maçı kazanarak kara bulutları dağıtılması üzerine yapılıyor. Hafta içindeki basın toplantısında taraftara çağrıda bulunan teknik direktör Adnan Örnek 12. adamı tribüne davet etti. Bu karşılaşma bir anlamda camianın da son üç maçta kalesinde 16 gol gören takımla barışması anlamını taşıyor.

BATALLA’YA ÖZEL GÖREV

Özlüce‘de en büyük sevinç kaynağı Pablo Martin Batalla‘nın sakatlığının iyileşmesi ve takıma dönmesi. Arjantinli futbolcu antrenmanlardaki performansını artırırken, Adnan Örnek takımın maestrosuna yine en önemli görevi verecek. Kafasındaki 11’i maç saatine kadar kimseyle paylaşmama kararı alan Adnan Örnek’in sahaya süreceği kadro merak konusu. Rize deplasmanındaki kötü oyun nedeniyle birçok ismin kızağa çekilmesi gündemde. Yeşil Beyazlı taraftarlar açısından da bu karşılaşma ayrı bir öneme sahip. Bursaspor‘a gönül verenler takımlarının yıllar sonra Bursa‘ya adım atacak Beşiktaşlı taraftarlar önünde camiaya yakışır bir futbol sergilemesini ve mücadeleyi kazanmasını istiyor.

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu