Batalla’ya maaş jest’i..

Spor Toto Süper Lig’de istediği sonuçları alamayan Bursaspor’un üzerinde kara bulutlar dolaşmaya devam ederken yeşil beyazlı yönetimden Pablo Martin Batalla’ya jest geldi. 

  Bursaspor’un son yıllarda kazandığı başarılarda büyük pay sahibi olan ve taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Tangocu’ya yönetim kurulu bu sezon 300 bin Euro ekstra prim verme kararı aldı.   BELLUSCHİ’YE DE DÜŞÜNÜLÜYOR   Yeşil beyazlı kulüpten yıllık 1 milyon 100 bin Euro olan Batalla’ya hakettiği miktarı ödeme kararı alan Erkan Körüstan yönetiminin böyle bir uygulamayı Fernando Belluschi için de düşündüğü bildirildi.    Gerek performansıyla gerekse profesyonelliğiyle camianın büyük sevgisini kazanan Batalla’nın yıllık aldığı ücret takımdaki birçok isimle de eşit durumdaydı.    AYNI PARAYI ALIYORDU   Bugüne kadar gösterdiği performansla eleştirilen Tuncay Şanlı ve Colin Kazım tıpkı Pablo Martin Batalla gibi Bursaspor’dan yıllık 1 milyon 100 bin Euro kazanırken, Renato Civelli ve Tawe Taiwo’ya ise 1 milyon 200 Euro ödeniyordu. Kaleci Sebastien Frey ise 1 milyon 650 bin Euro’ya imza atmıştı. Yeni transferlerden Yasin 600 bin Euro, Şamil Çinas ise 600 bin TL alıyordu.   Kaynak:Olay

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu