Batalla’ya Katar’dan teklif var

Tercümanı ve yakın arkadaşı Volkan Çay'ın gönderilmesine sinirlenen Arjantinli Katar'dan gelen teklifi değerlendirecek.

 

Geçtiğimiz sezonun devre arasında Rus ekiplerinin 6 milyon euro bonservis ücreti önerdiği Pablo Martin Batalla, merhum başkan İbrahim Yazıcı'nın çabaları sonrası elde tutulmuş, hatta sözleşmesi 2016'ya kadar uzatılmıştı. Ancak kulüpte yaşanan son gelişmeler Batalla'yı hayli kızdırdı. Tercümanı ve yakın arkadaşı olan Volkan Çay'ın ani gönderilişi sonrası hayli üzülen Batalla, 4 yıldır kendisine en yakın insan konumundaki Çay için yönetimle görüşme kararı almıştı. Ancak şu ana kadar yeşil-beyazlı idareciler geri adım atmış değil. Tam da bu gelişmelerin üstüne Batalla'ya Katar'dan teklif geldi. Bir Katar ekibinin Arjantinli maestroya reddedemeyeceği teklifle geldiği ve Batalla'nın da bu öneriyi düşündüğü bildirildi.

 

MORALİ ÇOK BOZULDU

Bursaspor'da bu sezon 1.1 milyon euro kazanacak olan Tangocu'ya bu rakamın yaklaşık 3 katının sunulduğu iddia edildi. Kulüpteki gelişmelerden dolayı morali hayli bozuk olan Batalla, iddiya göre Bursa'dan ayrılmayı kafasına koydu.

 AMK Gazetesi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu