Batalla’ya gelen teklifi Le Guen reddetti!

Fransız Hoca, “Benim oyun planımda kilit futbolcum olacak” dedi defter kapandı. Djiku’da son durum ne? Le Guen’in Rotman kararı. David Accam düşünüldü fakat neden geri adım atıldı?Bursaspor’da şuan gerek transfer gerekse kadro içerisindeki oyuncularla ilgili garip bir durum var ortada.Teknik Direktör Paul Le Guen herşeyi eline almış durumda. Onay vermediği hiçbir şey yapılmıyor.Kulübün genel yapısına bakarsanız şuan olması gereken zaten bu.Aslında bir şeye şaşırmıyor değilim, böyle marka bir teknik adam geldiği vakit transfer talep eder, hızlı hareket edilmesini ister.Fakat, Fransız teknik adam tam tersi. Antrenmanları da takip ettiğim için söylüyorum, bütün oyuncularına şans veriyor, onları çözmeye çalışıyor ve eksik bölgeleri belirliyor.Bizlerin aksine sakin ve daha kararlı hareket ediyor.Ricardo Faty’i defterden sildiğini daha önce yazdık. Joshua John ve Sercan Yıldırım’da her an bu listeye dahil olabilir. Merter için de olumsuz düşünceler içerisinde olduğunu öğrendim, fakat oynadıkları bölgeye transfer yapılmamışken bu hamleleri gerçekleştirmek tehlikeli olabilir.Çünkü bir 6 numara alacaksınız ve arkasında alternatifi olmalı. Kupa ve lig maçlarını göz önünde bulundurursanız Merter Yüce’nin kalması taraftarıyım. Arkada bekleyecek 3. isim Paschal olacaktır.O DEFTER KAPANDIKulüpte çok dillendirilmese de önemli gelişmeler yaşanıyor.Bir ara ‘Batalla dönecek mi, dönmeyecek mi?’ konuları gündeme gelmişti.Bugün yarın gelecektir Arjantinli yıldız.Şöyle bir detay paylaşalım. Bir Çin kulübünden Batalla’yla ilgili teklif gelmiş kulübe.Rakamı bilmiyorum. Fakat ilk resti koyan da Teknik Direktör Paul Le Guen olmuş.

“Kalmasını istiyorum. Batalla’yı çok araştırdım. Benim oyun planımda kilit futbolcum olacak” demiş.O defter kapandı. Yönetimin de farklı bir düşüncede olduğunu zannetmiyorum.Batalla’ya da Paul Le Guen’in kendisi hakkındaki bu sözleri de iletilmiş.

Beytullah Süat

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu