Batalla’nın gelmesine TFF engel oldu!

Mehmet Ali Ekmekçi ile Serkan Yetişmişoğlu, "EvdeKal"anlara Futbol programında Bursaspor Başkanı Mesut Mestan'ı konuk etti.

Bursaspor‘un efsane oyuncusu Pablo Martin Batalla‘nın sezon başında gelmesinin önündeki engelin TFF olduğu ortaya çıktı.

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, taraftarın yeniden camiada görmek istediği Pablo Martin Batalla konusuna da açıklık getirdi. Tangocuyla sezon başında görüştüklerini aktaran Mestan,” Türkiye Futbol Federasyonu sezonun başında antrenörlük kursu açsaydı gelecekti açmayınca o da ülkesi Arjantin‘de kursa devam etti o yüzden gelemedi. Bir diğer Arjantinli Belluschi ile devre arası temasımız oldu ancak o da eşiyle ülkesinde kalmayı tercih etti” diye konuştu.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Peki devre arasinda beni alin geliyorum diye haber veren jorkuera yi kim engelledi de karagumruge gitti.

  36
  1
  1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim selamlar
   Jourquera transferi riskliydi belinden ameliyat olup sezonu kapatmıştı sonra tekrar ülkesinde futbol oynadı ama dediğim gibi olası sakatlık durumunda yine sezonu kapatma riski vardı tahminim sakatlıktan çekindiler…
   Karagümrük aldı henüz sakatlanmadı tuttu gibi aman sakatlanmasın futbolcu sağlığı önemli hepimizin sağlığı yerinde olsun !
   Saygılar…

   7
   6
 2. Er yada geç herşey düzeldikten sonra
  Tekrar futbol konuşulmaya başladıktan sonra
  Batalla bursaya getirilip Vakıfköyün direksiyonu ona emanet edilmeli, antrenörlük belgesinin olup olmamasının bir önemi yok kılıfına uydurur Batallayı koltuga oturtursun
  5 yıllık bir proje yaparsın bu süreçte Türk futboluna yeni yetenekler kazandırır gerekli antrenörlük, lisans-prolisans belgelerini alır türkçeden ingilizceye birkaç dilde ögrenir tam donanımlı bir Batalla olarak kulübün başına geçersin?

  15
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Neresi saçma? Muhtemelen Pablo takımda değil teknik kadroda yer alacaktı. Aynı zamanda antrenörlük kursuna da gidecekti. Türkiye’de kurs açılmayınca vakit kaybetmemek adına ülkesindeki kursa katılmayı tercih etti.

   20
   1. @Mehmet yorumuna yanıt olarak

    anlatayım…..deli ibo ne zaman geldi???ilk yarının sonunda..demek ki kursa devrenin sonunda Batalla da katılabilirdi..sorun net…para yooookk…sesi çıkmıyor ama daha 600bin euro yani yaklaşık 4 milyon alacağı var…ödendi mi sence??????

    1
    5
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     Yahu adam açılmayan kursa nasıl katılacak? İlk yarı antrenörlük kursu açıldı. Volkan Demirel, Egemen Korkmaz vs katıldı hatta. Ocak, Şubat gibi bitti. Ama ikinci yarı AÇILMADI! Gitar kursu değil ki bu ne zaman gelirsen o zaman başlayabilesin!

 3. Beyler bu bir milattır bundan sonra futbol digtal platforma evrilir. Bu virusun gelecek 2. Ve 3. Dalgalarından sonra tribüne ölmeye geldik ölümüne oynayın diyecekler dışında gelen olmaz playstationda maç oynayan ergenleri para verip seyretmeye doğru gidiyor bu iş dikkat edin italya ve ispanya yayilimlarini atalanta valencia maçının neden olduğunu söylüyorlar.
  Bu ruh hali ve algıyla kim maça gider yada adamı maça alırlar mı
  Hepimize şimdiden büyük geçmiş olsun alın bi playstaion keyfinize bakın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu