Batalla’nın formasına Alex’den teşekkür

Bursaspor'un Arjantinli yıldızı Pablo Martin Batalla, geçtiğimiz günlerde çeşitli organizasyonlar için Türkiye'ye gelen Fenerbahçe'nin eski yıldızı Alex De Souza'ya imzalı formasını gönderdi.

Bursaspor‘un Arjantinli yıldızı Pablo Martin Batalla, geçtiğimiz günlerde çeşitli organizasyonlar için Türkiye‘ye gelen Fenerbahçe‘nin eski yıldızı Alex De Souza‘ya imzalı formasını gönderdi. web.tv‘nin çektiği Batalla belgeseli için İstanbul‘da Alex De Souza ile buluşan Adnan Batır ve Muhammet Ali Özdemir kaptan Batalla‘nın imzaladığı Bursaspor formasını Alex‘e ulaştırdı.  Alex sosyal medya hesabından formanın fotoğrafını paylaşırken, ‘Teşekkürler Batalla’ diye de yazdı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor sampiyon olduktan sonra “bursaspor transfer teklif ederse kabul edermisiniz?” sorusuna “orda BATALLA var bana gerek yok” cevabını vermişti

   28
   1
 1. Bu kadar çöp yığınının içinde kayboldu gitti garibim yanına sağına soluna onunla anlaşacak adam gibi topçu koyamadık ya en çok ona yanıyorum hakettiği değeri batalla giderken mutlaka vermeliyiz dillere destan uğurlama töreni düzenlemeliyiz şimdiden organizasyonlara başlamak gerek tribün liderlerine duyurulur !

  31
  1
  1. @Tornavida yorumuna yanıt olarak

   Yiğidi öldür hakkını ver. Alex tam bir profesyoneldi. Bunca yıl oynadı hiçbir rakip taraftarı, takımı rencide edecek kızdıracak davranışı olmadı. Batalla bizim efsanemiz o ayrı.

 2. Batalla bizim efsanemizdir belki son 6 maçı böyle oyuncular 50 yılda bir gelir onun gibisi gelmeyecek onun için ikna becerimiz yok zaten şehir olarak bari Batalla için belgeseli,kitabı çıkmalı hem genç futbolcular için hemde taraftarlar için bir anı olur,heykeli dikilir mi bilemem,vakıfköye özellikle posterleri konulmalı stadyuma da,ismi verilebilir şölen jübile gibi eski oynadıkları arkadaşlarıyla şimdiki kadroyla bir maç düzenlenebilir,kaoğrafi olabilir yemek düzenlenebilir gibi projeler olabilir.Öncelikle kalması için ikna edilmeli…Batalla gibisi gelmeyecek bazı kesim moda olmuş bitmiş kelimesi söyleniyor gün gelecek bitmiş batallayı arayacak herkes…

 3. Ligin sonu zaten ramazana denk geliyor
  Batalla için eski statta taraftarların katılabileceği bir iftar da düzenlenebilir
  Yoğunluk olursa da sadece pasoligi olup maçlara gelen taraftarlar alınır ama bu başkan düzenlerse yemeği herkesi zehirler faydasız herif

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı