Batalla’dan müjdeli haber

Bursaspor’un Arjantinli efsane futbolcusu Pablo Martin Batalla ikinci çocuğunun dünyaya gelecek olmasının heyecanını yaşıyor.

Yeşil-beyazlı takımın eski futbolcularından Sercan Yıldırım katıldığı bir programda, “Batalla ile halâ konuşuruz. Bu arada kendisinin ikinci çocuğu oluyor. Buradan kendisini kutluyorum” dedi.

Barbara Batalla ile evli olan Pablo’nun Sara isminde bir kızı bulunuyor.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Karekter abidesi beyefendi gerçek bir profesyonel ve çok yetenekli bir oyuncu alacağı olan yaklaşık 25 milyon tl için sesi çıkmıyor oysa bu bursanın ona vefasızlığın kanıtı daha doğrusu yönetimlerin seni seviyoruz

  36
  1
  1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   Batallanın bari borcu ödenebilseydi.Camia olarak adamı çok seviyoruz, fakat hakkını vermiyoruz,yazık, Batalla ve ailesi inşallah bu borç yüzünden camiaya soğumazlar.Bursasporu bu hale düşürenlerin Allah belasını versin.

 2. Oğlu olursa ismini Emin koyucekmiş ! !
  (Kongreyi kazanmaları halinde ilk iş olarak Batalla’nın 1 mlyon yuğro alacağını ödemeyi taahhüt eden ama tabi ki ödemeyen Emin Adanur’un hatırasına binaen)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu