Batalla’dan mesaj var

Bursaspor'un efsane isimlerinden Pablo Martin Batalla sosyal medya hesabından yeni yıl mesajı yayınladı.

Eşi Barbara ve kızı Sara ile yeni yıl fotoğrafı çekinen Batalla mutlu yıllar dileklerinde bulundu. Arjantin‘de bulunan Batalla alilesi ile birlikte yeni yılı karşılarken Bursasporlu taraftarlar ise unutulmaz oyuncunun paylaşımını mesaj yağmuruna tuttu.

 

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Atom Karınca kardeşim.
   Ne bizler PMB yi unutabiliriz ne de o bizi unutabilir.
   Çünkü oynadığı mevki itibarıyla Bursaspor takımına onun gibisi gelmedi.
   #PMB unutulamaz.

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser.
   İnanıyorum ki PMB ile Bursaspor un yolları yakın zamanda kesişecektir.
   Çünkü adı süper denilen lige bu sezon sonu adımızı yazdıracağız ve ardından PMB ye davetimizi göndereceğiz.

 1. Bu klübe isterse dünyanın en iyi topçusu gelsin sen bu klüpte daima baştacı unutulmaz bir sembol olarak kalacaksın.Biz seni çok seviyoruz seni unutamıyoruz Pablo’m.Seninde Bursa’yı unutamadığın kolundan çıkarmadığın bileklikten belli.Allah bir gün yine yollarımızı kesiştirsin inşallah…

  15
 2. feliĉan naskiĝtagon Pablo
  Sen özlemeyen ölsün…
  Futbolculuğun bir başka kalite,adamlığın bir başka kalite,Bursaspor luğun bir başka kalite..
  İnşallah bir gün yine buluşuruz,şampiyonluklara kavuşuruz..

 3. Kaç yıl top oynadı burada, kâh şampiyonluğa, kâh kümede kalmaya… Şu adamı bir kez bile ceza sahasında penaltı almak için yalandan kendini atarken gören var mı? Bir kez bile son dakikalarda vakit geçirmek için yerde yuvarlandığını bilen? Peki, liglerimizde artık âdet oldu, yüzüne gelen herhangi bir temas olmadığı halde, rakibe kart göstertmek için yüzünü tutup kıvrandığını hatırlayan? Oyun gereği olanlar hariç, sorumsuzca ya da kasten kart gördüğü oldu mu hiç… Sevgili Pablo, eğer bu mesajları okuyorsan; bir futbolcu olmanın ötesinde, bir insan olarak mesleğini çok düzgün, bir o kadar da ahlâklı bir şekilde yerine getiren bir örnek olmandan ötürü şükranlarımı sunuyorum… İnşallah senin gibi tertemiz insanların sayısı dünyada ve ülkemizde artar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu