Batalla’dan “Bursasporlu futbolculara tepki!”

Bursaspor’un efsane isimlerinden Pablo Martin Batalla söylemleri ile bir kez daha yeşil-beyazlı taraftarların gönlünü fethedecek.

Bursaspor forması ile aktif futbol yaşamına veda eden Arjantinli maestro alacakları nedeniyle kulübü şikâyet eden futbolcuları anlayamadığı belirtti. Sırf bu nedenle kulübü mahkemeye vermeyeceğini belirten BatallaBöyle bir davranış Bursaspor gibi büyük bir kulübüm futbolcusuna yakışmaz.” dedi.

Son dönemde Bursaspor’a alacakları için ihtarname çeken futbolcuların yaptığının kulübe yaptıkları büyük bir saygısızlık olduğunu söyleyen Batalla, Bursa’da bulunan yakın arkadaşları ile yaptığı görüşmelerde “Ben Çin’den Bursaspor’a gelirken para için gelmedim ki; bu kulübün bir taraftarı, aşığı olarak geldim. İstesem Çin’de paramı gününde alır, keyif sürerdim. Benim için Bursaspor hayatımda çok değerli bir yerde duruyor. Benim alacaklarım yönetimlerle ilgili Bursaspor ile değil. Benim bu kulübe alacaklarım için bir kırgınlığım olamaz. Bursaspor’u alacakları için de şikâyet eden oyuncuları anlamıyorum sizler hayatınızdaki birçok şeyi bu camiaya borçlusunuz” ifadelerini kullandı.

Batalla’nın Bursaspor’dan 900 bin € civarında alacağı bulunuyor.

51 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. buyrun bu da futbolcu… zannediyorum bizler yanlış yönetim ve yönetimlerde yanlış hoca seçmekteler. hocalarda takımı sabote ediyorlar.

  236
  2
  1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

   Ben BURSASPOR u 78 yılından buyana taraftarıyım PABLO gibi bir yıldızı ülkede bile görmedim o bizim ömür boyu unutamayacağımız Yıldız dır

   83
   1
  2. @ALİ yorumuna yanıt olarak

   Vaybe büyük miktar mış…
   Bu adam gibi adam birdaha Bursa’da göremeyiz..

   Otobüse girenleri İnşallah Allah dan cezanızı alırsınız..
   İnşallah oluyorsunuz bunları!

   102
   1
   1. @Eskitexas yorumuna yanıt olarak

    kıymetini bilemedik.
    kaç sene oynadı bir defa bile full tribün görmedi.
    bir sezonda en çok satılan BATALLA forması 600 ü geçmedi.
    içinde olduğu otobüs çevrildi, gözünün önünde arkadaşları dövüldü.
    yapmayın demesine rağmen takım arkadaşları yuhalandı, ıslıklandı..!
    şimdi aramızda değil ya..!

    42
    1
 2. Benim sinir olduğum bizim çöplerin oynamadan yada bok gibi oynayarak para istemesi. Yoksa herkes hakkını alsın tabi ama bu sezon 2 3 futbolcu dışında kimsenin birşeyi hakettiğini düşünmüyorum

  89
  1
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Ne alalası varya kampanya başlatılcaksa kulüp için başlatılmalı öyle yada böyle kendisini tanımam ama tek aday mesut mestan çıktı kulübün durumu ortada ve biz hala uyuyoruz bian önce bu durumun farkına varmamız gerekiyo yoksa amatöre kadar düşücez tranfer tahtasının açılması için gereken parayı hemen bulmamız lazım taraftar uyuma bursaspor yok oluyor.

   12
   28
 3. SEN BURSAYA VE BURSASPORA GELMİŞ EN GÜZEL İNSANSIN ….
  DEĞERLİSİN…
  BİZİM KENDİ ALT YAPI OYUNCUMUZ VE KAPTANIMIZ BİLE SIRT CEVİRMİŞKEN SEN DEĞER VERİYORSUN..
  İŞTE ADAMLIK ÖRNEĞİ..

  74
 4. Ulan karaktersizler göya bursa çocuğusunuz altyapıdan çıkmışsınız sizin çıktığınız yere..şu adamdan hiçmi bisey öğrenmediniz.hadi top oynamayı öğrenemediniz karakterinden bişeyler kapsaydınız aldığınız o paralar haramdır.inş sürünürsünüz.bataja sana söyliyecek bi söz bulamıyorum.ADAMSIN EFSANESİN

  44
  1. @Mrt yorumuna yanıt olarak

   Saçmalamayın allah askına battala zaten çinde ciddi para kazandı ne demek futbolcu alacağı için mahkemeye basvurmazmıs hangi futbolcu basvurmadı tarihte varmı? Herkes para kazanmak için oynuyor.bu sözleri nerde söylemiş battala? Kaynak nedir?

   3
   43
   1. @Arif yorumuna yanıt olarak

    eksi verenlerin hepsi ne olduğunun farkında arkadaşım sen hiç merak etme hepside uyuzluğuna eksi vermiyorsa bende baska hiç bir şey demiyorum! çok doğru söylemissin sen +!!

 5. “Ben sporcunun zeki , çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim” . (M.Kemal ATATÜRK) Söyleminin tam tarifi…

  42
 6. Göreve gelecek yönetim bu muhteşem futbolcu ve adam gibi adamın alacağını ödenecek ilk borçlar sırasına almazsa hiçbiri adam değildir.Batan gemiden kaçarken mal kaçırmaya çalışan bu takımda isimmini duyurmuş,alt yapısında yetiştirilmiş topçu musvettelerine de kapak olsun.

  22
 7. UÇAN KUŞA BORCU OLAN
  BURSASPORUN
  AYNEN B.BAŞI DÖNEMİNDE OLDUĞU GİBİ
  MENECERLERE
  BORCUNUN
  OLMAMASININ NEDENLERİNİN
  İZAHA MUHTAÇ OLDUĞU KANAATİNDEYİM
  BU KONUDA DENETLEME KURULUNDAN
  İZAHAT BEKLİYORUM
  ÖYLE YA
  450 MİL.BORCU OLDUĞU SÖYLENEN
  BURSASPORUN MENECERLERE BORCU OLMAMASI
  SANKİ EŞYANIN TABİATINA AYKIRI GİBİ DURUYOR

  22
 8. Bu sözleri bi pano yapın aynı zamanda kulübe ihtar çeken ertuğrulu umut meraşı aytaçı yusufuda koyun ondan sonra yabancı sınırını tartışamayalım bile bu ülkede çünkü bizim çoçuklar “futbola yabancı” oldukları gibi vefa duygusunada yabancı batalla hepinizden daha Türk beyler siz birçok şeye yabancısınız yazık .

  21
 9. sana boşuna efsane demiyoruz be Batalla, hala sana kalkması için tutulan kiralıkların yaptıklarını hazmedemiyorum fakat onlar hala bu şehirde adam yerine konuluyor ve biz hala kan kaybetmeye devam ediyoruz,çünkü hak ettik bunları,sana ve haruna saldıranları içimizden atmadığımız için hak ettik, çorbacı tayfanın bu takıma zarar verdiğini gördüğümüz halde ve Rahmetlinin dik duruşundan intikam alanların karşısında el pençe divane olduklarını gördüğümüz halde ,ses çıkartmadık tabi ki de hak ettik, bu takımı iki sene düşmenin kıyısında gezdiren arsızlar tekrar seçildiğinde tepkisiz kaldık ve hak ettik, seçen 1060 güruhsuzları hala kongere üyesi olarak gördüğümüz için hak ettik velhasılı biz bu işkenceyi dibine kadar hak ettik, şurda bir kaç temiz kalmışlardan birisisin dilim gel dese de gönlüm yaklaşma diyor.Çünkü içimizde ki bazı arsızlar daha senden tam intikamını alamadı,çünkü onların derdi BURSASPOR SEVGİSİNİ YOK ETMEK. Sen sevgini diri tut, güneşli günlere inanan taraftarla bir araya gelmen daha doğru olur senin için ,SENİ GERÇEKTEN SEVİYORUZ

  18
 10. SENİN GİBİSİNİ BİRDAHA BULAMAYİZ KAPTAN
  BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİN VAR
  YENİ GELECEK YÖNETİM
  BURSASPORU
  SEVİYORİSE MUTLAKA
  PABLO İLE
  BURSASPORUN YOLUNU KESİSTİRMELİ
  TARAFTARIN ONU BU CAMİASINDA İÇİNDE GÖRMESİ
  YÖNETİMİNDE MENFAATİNE OLACAKTIR

  17
 11. BİZİM FUTBOLCU DİYE GÖKLERE ÇIKARDIĞIMIZ,KAPTAN YAPTIĞIMIZ FUTBOLCULARA KAPAK OLSUN BUDA. ATATÜRK NE KADAR GÜZEL DEMİŞ” BEN SPORCUNUN ZEKİ ,ÇEVİK VE AHLAKLISINI SEVEREİM”

  17
 12. Sen karakterin ete kemiğe bürünmüş halisin değil heykelin bu şehirde ismini versek az…Senin gibi karakterli oyuncu gelmedi desem yalan olmaz.

  16
 13. Söylenecek bişi olmadığı için sadece . koyuyorum ötesine gerek bile yok mutluluğun (pablo’su) diyorum başkada hiçbişi demiyorum

  15
 14. Bir kez daha hayran kaldım… Biraz klişe olacak ama senin gibisi bir daha gelmez. Büyük Önder Pablo Martin Batalla!

  14
  2
 15. Bu “Adama” ben kulüp başkanı olsam alacağının 5 katı sözü veririm ki alem adam görsün de bizde yetişmiş 3 günde kaptanlık verilmiş şahısları utandırsın.. seviliyorsun Batajam

  14
 16. 54 YAŞINDAYIM 8 YAŞINDAN BERİ BU TAKIMIN TARAFTARIYIM BUNUN GİBİSİNİ GÖRMEDİM NE YERLİ NE YABANCI NE YÖNETİCİ NE TOPÇU İNŞALLAH MÜSLÜMAN OLUR

  11
  1
 17. Heykelini dikelim diycem ama,kendisi istememişti,gerçekten heykeli dikilecek adam,tam bir profesyonel ,futbolcularıyla,kişiliğiyle ADAM gibi ADAM

 18. Yuh yani yuh olsun bu yönetimlere.. Batalla’nın dahi alacağı varmış şimdi öğrendim, bu nasıl yönetim idare şekli arkadaş, spor kulüpleri nasıl kanunlara tabiler aklım almıyor, özel sektörde olsa başkanlar hapis yatar.. Yatsın da zaten hem kul hakkı hem çalışan hakk0 hem de emek hırsızlığı.. Batalla’nın emeklerinin karşılığı derhal ödensin diyeceğim ama nerede kasa bomboş heralde..

 19. bu takımın ona ihtiyacı var. ister futbolcu, ister sportif direktör, ister teknik kadroda, isterse hem oyuncu hem sportif direktör olarak olsun Batalla Bursasporuma tekrar dönmeli.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu