Batalla’dan Bursaspor taraftarına mesaj var

Bursaspor'un efsane oyuncularından Pablo Martin Batalla Bursaspor taraftarına bir mesaj yolladı.

Ülkesi Arjantin‘den bir video çeken Pablo Martin Batalla taraftarın kongre üyesi olması için bu videoyu Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu  (BURKÜP) ile paylaştı.

Batalla video içeriğinde “Merhaba Bursaspor taraftarı, hepinizi Bursaspor’a üye olmaya davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sen nasıl bir insanoğlusun her zaman her yerde her daim yanımızda oldun olmayada devam edeceğinden eminim. İyiki varsın Pablo M. B.

  41
  1
 2. yine bir blok oy hazırlığımı var..bir market çalışanlarını üye yapıp klübü çökerten batıran başkana büyük pazarlıklar sonunda blok oy atmışlardı..sonrada hiç biri üyelik ücretlerini yatırmamışlardı…herkes hür iradesiyle oyunu kullanmalı..ne çektiyse bu klüp blok oylardan çekti..BLOK oya HAYIR.. not..batallanın üye olun seslenişiyle alakalı değil yazdıklarım..

  28
  2
 3. Burküp kaliteli ve vizyonu olan bir oluşum
  Bence yıllık aidat bedeli 100 tl olarak kalmalı
  Üye olacak olan sadece Bursaspor sevdalısı olması
  Yeterli olmalı en az 16 bin üye 1.6 Milyon tl gelir
  Bu kulübe yakışır.

  5
  1
 4. İşte Bursaspor bursasporumuzun sağlam temellere sistemli bir şekilde oturtulmasının akıl ile kalp ile büyük düşünce ile hiçbir tarafın menfaatlerini düşünmeden sadece Bursasporun menfaatleri düşünülerek büyük bir vizyon ortaya koymanın ne olduğunun en güzel örneği. Yıllardır her platformda ifade ettiğim konuyu büyük ve dürüst kaptan dillendirmiş. 58 YILDIR YÖNETİMLERİN ONAY VERDİĞİ VE VE HATTA ÇOĞUNLUĞUNUN KONGRELERDE EL KALDIRMASI İÇİN ÜYELİK BEDELİNİN EL ALTINDAN VERİLDİĞİ BİR YANLIŞ UYGULAMA BİZİ BU DURUMLARA DÜŞÜRMEMİŞMİDİR? HALBUKİ MADDİ İMKANI ÇOK KISITLI TARAFTARLARIMIZIN BİLE KOLAYLIKLA ÖDEYEBİLECEĞİ VE BAŞVURAN HERKESİN ÜYE OLABİLECEĞİ BİR UYGULAMA DAHA ADİL VE MANTIKLI DEĞİL Mİ? ÜYELİK PARASINI VEREBİLEN YADA YÖNETİMLERLE BAĞLANTILI OLAN BİRİ ÜYE OLABİLİYOR DA KİMSEYLE BAĞLANTISI OLMAYAN KALBİ BURSASPOR İÇİN ÇARPAN ANCAK DAHA DÜŞÜK MİKTARDA ÜYELİK ÜCRETİ VEREBİLECEKLER ÜYE OLAMIYOR. ÜYELİK PARANIN MİKTARINA VE ÇEVREYE Mİ BAĞLI OLMALI?BENCE KESİNLİKLE HAYIR. HERKES KOLAYLIKLA BURSASPOR ÜYESİ OLURSA KONGRELERDE KAZANÇLI ÇIKANLAR MENFAAT GÜDEN ŞAHISLAR VE GURUPLAR DEĞİL BURSASPOR KULÜBÜ OLUR. HANGİ BAŞKAN BU UYGULAMAYI DEVREYE ALIRSA BURSASPORUN EN BÜYÜK BAŞKANI BENCE O OLUR.

  4
  2
 5. Üye olun kardeşlerim üye olun…Meydanı At hırsızlarına bırakmayın…Söylenmekle olmuyor, lafla peynir gemisi yürümüyor…
  ÜYE OLUN…

  3
  2
 6. Pablo Martin Batalla’yı Bursaspor taraftarının sevdiği ortada adam uzun süreler ülkesinden ayrı kalmış parasını yapmış hayatını sürdürüyor , unutmayalım oynadığı zaman çok iyi paralar kazanmış biri -Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu (BURKÜP) sormak istiyorum daha yeni imza toplayıp işçi maaşlarını vs yazılmıştı parasız nasıl bu adamı getirilecek Bursa’ya ve Bursaspor’a bilen varmı? birde Battalla’ya hala kulüp olarak parasal borcumuz varmı bilen varmı?

  2
  1
 7. biliyorum onaylamayacaksınız ama “blok oya karşı çıkmak” misyonuyla yola çıkanlara bir sorum olacak. Başkanınız değerli Hakan Bey aday olursa karşısındaki aday da Bursaspor için lobili biriyse ve seçilmesi daha hayırlı olacaksa oyunuzu Burküp oluşumu olarak kime vereceksiniz? Hakan bey çok iyi başkanlık yapabilir ama bu oluşuma başkan olması ona zarar veriyor bence. Haberi yok sanırım

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu