Batalla’dan bu akşam için söz!

Bursa.com spor servisi üyeleri Özlüce Tesislerine gelerek 2011 yılında aramızdan ayrılan efsane futbolcu ve teknik direktörlerden Nejat Biyediç, efsane kaptanlardan Sedat Özden ve Arjantinli futbolcu Pablo Batalla’nın isimlerini formaya yazdırdı.

Nejat Biyediç’in eşi Mirna Biyediç oldukça duygulanırken “Nejat’ın vefatının ardından da Bursa’nın sevgisini hep yanımızda hissettik. Bu formaya gerçekten sevdalı olan eşimin adının böylesine anlamlı bir projede yer almasını sağlayan Bursa.com ailesine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bursaspor’un efsane isimlerinden olan Sedat Özden ise “Bursa değerlerini kaybettikten sonra fark edebilen bir camia, ancak Bursa.com’un bizlere hayattayken yaşattığı bu gurur ifade edilemeyecek güzellikte bir jest oldu. Çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Batalla ise “Benim adımın bu şekilde efsane isimler ile anılmasından gurur duydum. Bursa.com’un benim adımı efsane isimler ile anarak bir arada görmesi çok güzel bir duygu. Bugün zor bir maçımız var. Bu güzel insanlara bu geceki maçımızı kazanarak bir galibiyet armağan ederek teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Bursa.com Spor Koordinatörü Tarık Çapçı “Bizler Bursaspor değerlerini bilen bu camiaya kendisini ait olarak hisseden insanlarız bu gibi kampanyalara Bursa.com olarak her zaman desteğimizi vereceğiz. Bursa medyası olarak bizler de bu taşın altına elimizi koyuyoruz. Bursaspor’un efsane isimlerini onore etmekten de ayrıca gurur duyuyoruz. Diğer medya kuruluşu çalışanı arkadaşlarımızın da bu kampanyaya destek vermesini bekliyoruz” dedi.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu