Batalla veda etti!

Mustafa Er’in olaylı istifasının ardından Bursaspor'un Arjantinli efsane ismi Batalla da takımdan ayrılma kararı aldı.

Bursaspor’da Teknik Direktör Mustafa Er’in istifasının ardından bir başka merak edilen konu Pablo Martin Batalla’nın kulüpteki durumuydu.

41 yaşındaki teknik adamın yardımcı antrenörlüğünü yapan Arjantinli isim de Bursaspor’dan ayrıldı.

Pablo Martin Batalla’nın, Mustafa Er’le olan ikili ilişkisinin kuvvetli olmasından dolayı, gelecek olan yeni teknik adamla da çalışmak istemediği öğrenildi.

Mustafa Er böylece tüm ekibiyle birlikte Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nden ayrılmış oldu.

160 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Hoca Bursasporu çok seviyor ve başarısını istiyorsa ki bence seviyor, Batalla’yı kulüpte kalması için ikna etmeli. Nasıl ki kendisi, Adnan Örnek, Ersel Uzgur bu klübün temsilcisi antrenör olarak gelen hocalara 1. yardımcı olarak hizmet etmişse Pablo da öyle olmalı. Ertuğrul Hoca ve Hikmet Hoca’nın 1.yardımcısı Ersel Uzgurdu, Samet Aybaba’nın ilk dönemi Adnan Örnek, Pau Le Guen’in Mustafa Er. Mustafa Hoca göster sevgini Pablo’yu ikna et.

   2
   1
  2. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Alinur Aktaş’ın piyonu Mustafa Er’ takımı sabote etmiştir , bir lafla herşey silinip atılmaz , Mustafa Er’ BURSASPOR’a düşmanlık etmiştir , ALLAH onu bildiği gibi yapsın , defol git cehenneme kadar yolun var bu kulübe bir daha uğrama bencil ve vizyonsuz adam, yazıklar olsun sana, işte herkes görsün bir yönetim böyle sabote edilmeye çalışılır, EMİN başkan yılma bu karaktersizlere karşı tüm hainlere rağmen bu takımı ŞAMPİYON yap, efsane ol

   7
   5
   1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    Adam kaç tane dosya kapattı tahtayı açtı kaç yıldır takımda olmayan beraberliği getirdi kulübün kasasına para koydu sosyal medya başkanıymış, Bursaspor bi receplerden bi alilerden çekti zaten ne çektiyse sen de şaşırtmadın…

    9
    1
    1. @Kirmasti yorumuna yanıt olarak

     Nah kapattı. Nerde kapattı? Sanki hepsinin borcunu ödedi de dosyalar kapandı. Herkese yalvat yakar yapıpı borçları yılbaşına kadar öteletti. Yılbaşında ödenmezse tahta yine kapalı.

  3. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Hahhaa komiksin valla.Mustafa hoca mi böldü karaktersiz baskan mi. Adam gibi konussun en baştan bu isler sade parayla olmuyo.

   30
   36
   1. @Kaka yorumuna yanıt olarak

    Ne kötü demeçler yazan varmış be.

    Mustafa takımı , bursamızı ayakta tutmaya çalışan tek adamdı .

    Ne nankör insanlar var ya ..

    Futbol anlayışları sıfır… vallahi..
    Bida Mustafa er gibi gelir bulursunuz sizler.

    Sanki Yeni hocalar hemen şampiyon oldu dimi.Morinho ilk senesinde şampiyon oldu sanki.
    Antrenör demek, insanlarla, futbolcularınla iyi anlaşmak .

    Yine yabancı doldu takımda.
    Görün bak işler iyi gitmedi takdirde ilk kaçanlar olucak.

    Hani gençlerden başka kimseden hayır olmuyordu.

    Ne çabuk döndünüz.

    8
    3
    1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

     Geçen sene Erkan Kamat zamanı topçular koca sene 1 kuruş alamazken, hepsi biz gidiyoruz artık derken, bu takımı ayakta tutan, kümede tutan ve topyekün beraberliği sağlayan adam Mustafa Er’di. Ama çabuk unutursunuz. Şimdi Emin Adanur’un bot’ları toplanmış, adamı bölücü ilan ediyor. Yazık yazık. Çok yazık. Mustafa hoca 4 sezon önce Trabzon’da Batalla ile birlikte hepimizi ipten alırken, Emin bey mahallede cilli oynuyordu. Bilmez o günleri. Acaba Batalla’yı falan daha önceden hiç tamıyor mu?

     4
     1
  4. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Bi oyun dönüyor arkadaş kulüpde yoksa poplo gitmezdi kolay kolay adam nelerden vaz geçip geldi Bi Mustafa hoca için gidecegini hiç zannetmiyorum hayırlısı olur inşallah…

   31
   5
  5. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Eee gereksiz vizyonsuz plansız programsız kendi hoca sanan 3.ligde bile görev yapacak birisi olan er mustafaya bu kadar yüz verilirse olacağı budur.

   32
   30
   1. @Greenşehir yorumuna yanıt olarak

    Olaya böylemi bakıyorsun renktaş .Mustafa er bencede bu takımı için az kalıyordu.fakat Bursaspor sevgisi tartışılamaz .madem Mustafa er istenmedi sezon başında niye teşekkür edip göndermedik.batalla niye geldi.neden gitti.bu adamında bursa sevgisi tartışılamaz.
    Hep aynı hatalar yapılıyor.birilerinin egoları yüzünden bu insanlar Bursa’dan küstürülüyor.
    Yönetim çok işler yaptı.yöneticeler taktir görünce egolar tavan yaptı.olan yine Bursa’ya oldu.
    Ben bu yönetiminde bişey olcağından ümidim bitti.iki iş hallettiler diye kendilerini Bursa’dan büyük görmeye başladılar.
    Adanur sen Bursaspor’da büyük değilsin bunu beynine sok

  6. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Adanır senin futbol bilgin ne kadar merak ediyorum? Kimseye sormadan topçu almak ne demek.dah dün tanıştığın menejere guvendinde..Mustafa ere guvenemedin..pesss

   36
   25
   1. @Cabbar yorumuna yanıt olarak

    Mustafa Er kim be ya? Menejer Pertev var amk. Herşeyi o biliyo işte. Kimseye ihtiyaç yok. At tweet’i, kızıştır ortalığı, sonra zaten kov gitsin amk.

    3
    1
  7. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   mustafa hoca neden bölsün?
   adam kendisine yapılan harekete karşı profesyonelce bir duruş sergiledi ve geri adım atmadı.
   batalla yaşananlar karşısında burada başarılı olamayacağını anladı, inandı ve bıraktı.
   ikisi de kimseden şefaat beklemedi.
   asıl suçlu karar alıcılar. bunlar kelimelerin ne anlama geldiğini ve nereye gideceğini bilmek gibi zorunlulukları ve görevleri var.
   doğru ya da yanlış, sonunda iki tarafta yaptıklarının sonuçlarına katlanacak. ve fatura önlerine gelecek.
   bir de taraftarın vefa! dan ne anladığı da ortaya çıkmış oldu.
   acı olan, takımın neden bu hale düştüğünü de böylece anlamış olduk.
   skorcu olduğumuz zaten biliniyordu.
   şimdi buna birde siyaset ve onun eseri bölünmüşlük eklendi.
   herşeye inanırdım da batalla için bu kadar olumsuz bir bakış açısına asla inanmazdım.
   ama bu da bizim bir gerçeğimiz maalesef.
   büyük camiamıza hayırlı olsun..!

   38
   2
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    Mürekkep yalamışbir halin var,ancak yorumuna karşı bir kaç söz etme gerği duydum.
    Başta sorduğun soruya ikinci satırda cevap vermişsin.Mustafa hoca kendisine karşı bir hareket algılayınca,batallayıda alıp götürdü kulüpten.Ben buna ego tatmini ve amatörlük kokan hareket derim.Sonuçta camia bölünmüş zarar görmüştür.
    Doğru ya da yanlış iki tarafta sonuçlarına katlanacak,fatura önlerine gelecek demişsin,fatura bursaspora kesildi senin haberin yok,”SIÇTI CAFER BEZ GETİR” diye bir söz vardır bu durumlar da kullanılan,cafer mustafa erin ta kendisi,içine sıçtığı da BURSASPORDUR.
    Vefa,çok uzun zamandır meşhur bir BOZA markasıdır,profesyonel hayatta vefa değil başarı ön plandadır.Vefa göşterilmesi istenen mustaf erin ne gibi bir başarısı var ben hatırlamıyorum,ne topçuluğu,ne de hocalığı vasatın üzerine çıkamamış bir adam.Kişiliğini bilmem ama son hareketi egosuyla yaşayan bir adam olduğunu gösterdi ki,sevmem böyle tipleri.
    Bursaspor buolaydan zarar görmüştür,en çok BATALLAnın gidişi ne üzülürüm,takımın morali için
    faydası büyük olacaktı.
    Yanmadık,bitmedik,kül de olmadık sonuçta,Takım iyi,er den iki üç gömlek üstün bir hocayla açık ara şampiyon olur,vasatıyla play of A kalır.
    Yenmiş içilmiş bişey yok,biz taraftar olarak işimize bakalım,HER ZAMAN DESTEK,TAM DESTEK…

    2
    1
    1. @krakıdayl yorumuna yanıt olarak

     Batalla kulağından tutup götürülecek çocuk mu?
     Adam dünyayı gezmiş ve kariyeri Mustafa nın en az 10 katı.
     Ortada bir yanlış var bunun sorumlusu yönetim.
     Daha da kötüsü, o yönetim çıkardığı krizi yönetemiyor.
     Aslında, başkan beğenmedim kovdum dese bu kadar gürültü çıkmazdı. Çünkü bu en doğal hakkıdır. Ancak, lafı dolandırması özrü kabahatinden büyük oldu.

  8. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Malum şahıs gidince vefa dan bahsetmiştim , ama şu bı gercek ki Mustafa hocaya da yapılan vefasizlikti, ysziliri okudukça taraftarında ne kadar vefasız olduğu ortaya çıkıyor ve yorumları gördükçe bizim niye buralarda olduğumuzu çok rahat anlıyorum… Futbolcusu da yönetimi de taraftarı da VEFAsiz camiadan hiçbir şey olmaz… Pablo ya gelince VEFA nedir onu gösterdi bize belki anlayan olur ama zannetmiyorum …

   41
   22
   1. @tu_navy1645 yorumuna yanıt olarak

    Mustafa erin futbol anlayışı defansta top çevirip ileriye gönderip atmak bu mu şimdi güzel futbol onun yüzünden geçen sene defans topu çevirip duruyordu bir sürü gol yedik ayrıca aykut , cüneyt sevdası bitirdi bu adamlarla hiç anlaşılmamalıydı taha altıkardeş altyapımızta a milli u17 , u18 , u19 a seçilen oyuncular var neden denemedi kerem kök , eren tunalı bak sağ bekte cüneyti oynatacağına hamza baran arikan var yiğit alp sevinç(yeterli değil diye gönderildi) var böyle iyi oyuncuları mustafa hoca gibi cahil bilgisiz adamlar harcıyorlar zeki çelik , mert hakan yandaş , altay bayındır vs daha çok sayılır takımı karakter kurtarmıyor karakterli oyuncular eyvallah ama verimsizler geçen sene ismail çokçalış , onur atasayar , emirhan , burak altıparmak , burak kapacak ve o kaçan malum şahıs olmasaydılar hayatta başarı sağlayamazdı ilk 11 oyuncular korona geçirdi afalladı skor dahi alamadı şu adami korumayin yok bursalıymış arkadaş bursalı olması farkeder mi sonuçta bursa türkiyenin bir şehri diğer illerden hocalar türkiyeli değil mi ayrıştırmayın bursadan çıkan teknik direktörlerin çoğu 2-3 lige veya boştalar faydaları yok giden gider kalıcı bursaspordur siz kırşehirspordan kovulan mustafa denen adamı bursaspordan üstün tutuyorsanız o ayrı gidin mustafa erspor açsin destekleyin onu ahmet gider veli gelir bu hep böyle olmuştur ha bu şu değil yönetim burada haksızdır öyle yazılar yazılması doğru değildir.ama şunu unutmayın emin adanur lige çıkamazsak parayı bırakıcağım demişti eğer teknik direktör yüzünden çıkamazsa yanacaktı o yüzden harcadı buna hocanın verdiği röportajda dahil diğer bir neden ise sosyal medyada mustafa istifa etsin gitsin diye söyleniyordu eminde bunu baz alarak dalavereyle gitmesini sağladı ben şahsen başarılı olacağını düşünüyorum nedeni ise mustafa defansif oynatan adam bu sene düşürtmezdi ama çıkartacakta kabiliyet yoktu Batalla ya gelirsek o bizim sevgili Batallamız lakin mustafa ile iyi dost olduğundan onu bırakmadı gitti kendi düşüncesine saygı duyarım ama umarım mustafa denen kendini hoca zanneden yanında yok olup gider kendi yolunu kendisi çizmesi lazım

    14
    10
    1. @Hamzabey yorumuna yanıt olarak

     Ya geçen sene neredeyse bütün maçlari daha hayatında ilk kez profesyonel olmuş ve bunların 7-8 i ilk onbir başlayan takımlarla çıktık maçlara… Neyin u17 si u18i artık… Günümüz futbolu artık böyle topa sahip olacaksın kaleden oyun kurarak başlayacaksın ve bu sistemi maç kaybetme gol yeme uğruna ısrarla oynattı
     .. madem begenmiyorsun sezon başı başlama en azından başladın bir şans ver bı 6-7 hafta bekle benim hazmedemedigim çok şey var ayıptır günahtır… Çok fazlada uzatmak istemiyorum artık inşallah artık hedefe götürecek iyi bı adam gelir başımıza ama kim gelirse gelsin bu kentte işi zor malesef bu böyle…

     5
     5
     1. @tu_navy1645 yorumuna yanıt olarak

      1.ligdeyiz topu defansta çevirsen ne olacak siz bu kulübü barcelona , real madrid , Juventus vs mi sanıyorsunuz bizim kadrodada geçen seneden kalan bir çok oyuncu vardı onur , ismail çokçalış , emirhan , Burak altıparmak , Burak kapacak , Batuhan kör , ali akman vardı (cüneytle aykutu saymıyorum iyi oynamıyorlar) mustafa defolup gitti batallada ayni şekil çünkü dostlar batalla dostunu kolay kolay satmaz mustafa çakalın önde gideni anladı başarılı olamayacağını eline firsat geçince oda yönetim yüzünden gitti başka açıklaması yok zaten futbolculuğunda başarılı değildi teknik direktör olarak mi başarılı olacak yapmayın etmeyin Bursaspordan kimse üstün değildir mustafa gider ahmet gelir bu hep böyledir

  9. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Bundan önceki yorumlarımda önce Mustafa er, arkasından Batalla, son olarakta başkan gider demiştim.
   İlk ikisi gerçekleşti.
   Başkan da büyük ihtimalle ilk yarıyı göremez.
   Çünkü ne kendisi ne de danışmanı bu işi bilmiyor.
   Mustafa er bıraktıktan sonra Batalla da durmaz, çünkü Batalla tam bir profesyonel, yönetim ise pür amatör demiştim.
   Ya arkadaş bir kere olsun şu kulüple ilgili yaptığım tesbitlerde yanılayım be.

   43
   108
   1. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

    Bazı Lavuklar da Batalla Mustafa Er’i yemek için özellikle getirildi, Mustafa Hoca gönderilip yerine Batalla geçecek. Bu bir plan falan diye yazıyolardı burlarda. Ne de çok biliyonuz amk. Gördünüz mü Batalla’nın delikanlılığını. Arkasına dönüp bakmadı bile. Anca beraber kanca beraber aga dedi, yürüdü gitti.

    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Eser.
     Ben de 9. Köy ile Ters Köşe büyüğümün yorumlarını çok benzetiyordum.
     Sen yazmışsın.
     Sanırım Ters Köşe devam ediyor.
     Zaten Bursaspor öyle kolayca vazgeçilecek bir takım değil ki.

   2. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

    Tabi size ali ay,mestan,kamat gibi ne yaptığı ne yapmak istedigi belli olmayan başkanlar lazım.utanmadan ahkam kesiyorsunuz ya vallah helal olsun fitne sokmaya devam

    11
    7
    1. @.ailece timsah yorumuna yanıt olarak

     Beni ne kadar tanıyorsun?
     Tek yaptığınız kendiniz gibi düşünmeyenlere BOK, ÇAMUR, İFTİRA atmak. ötekileştirmek.
     Ben bu kulübe hiç karşılık beklemeden yıllarca ürün ve kombine alarak, sms atarak sağmal inek gibi para basıyorum.
     Elbette olumsuz gördüğüm şeyleri kimseye hakaret etmeden sorgulayacağım ve eleştireceğim.
     Sen kabul etsende etmesende. Sevsende sevmesende ben bu kulübün bir parçasıyım.

  10. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Camiayı bölen Mustafa Hoca değildi ki yanlışın var bizleri bölenlerin kim olduğunu öğrenmek için yönetime bak yeterli

   47
   84
  11. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Burada suclu aranirsa tüm iyi niyetle yapılmış çaba ve gayret heba olur ki çok yanlış biraz akıllı olun birader insanoģlu hata yapar ki adam da söylüyor zaten öyle demek istemedim ama özür dilerim diye afedersiniz de bu adamlar milyon dolarların altına balya balya imza bırakmış burda ahkâm kesip yargı dağıtmayın ayıptır ayıp mustafa hocaya gelince bence baskı ve stres agır geldi yoksa telefonu kaldırıp bana mı dedin başkan dese olay ćözülecek neticeye gelirsek HERŞEYİ UNUTUP ACİL ADEPTASYON ŞART ortamı dağıtmayın sizde tahrik etmeyin lan milleti doldurma haberlerle medya bozuntuları

   58
   9
   1. @Mutluluk iksiri yorumuna yanıt olarak

    Takmışlar Mustafa hoca Mustafa hoca nereden yiksak diye araniyorlar başka takımda 3 maç bile tutmazlar ne hocası her yan top gol oyunda bir arpa gelişme yok nedir bu Başkanın tek hatası seçilir seçilmez teşekkür edip gondericekti

    12
    1
  12. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Herkes haddini bilecek, zamanında transfer yapmayacaksın Hocanın istediği adamları almayacaksın, sorun olduğunda hoca ile konuşmayıp twet atacaksın sonra suçlu hoca olacak. Bursaspor başkanlık makamı ağırlık ister maalesef bu yönetim yaptığı tüm iyi işlerin üstüne tuz biber ekmeye başladı. Ya başkanlık yada sosyal medya fenomenliği ikisi birlikte olmaz.

   59
   95
   1. @HGBS yorumuna yanıt olarak

    Eski başkanlarimizda hep böyle yalardı. İbrahim Yazıcı, Murat Gülez, Levent Kızıl falan devamlı sosyal medyada gezinir ve Bursasporun gidişatını tweetler atarak belirlerlerdi. Emin Bey de aynisini yapıyor. Büyük başkan

   2. @HGBS yorumuna yanıt olarak

    İyiki almamis Batuhan Karadeniz’i. Demekki hocanın transfer listesinde de sıkıntı var. Matavz a bak bide batuhana

    7
    3
   3. @HGBS yorumuna yanıt olarak

    Bataja oynadığı futbolu ile Bursa spor taraftarının gönlünde yer bulmuştur. Yetmedi heykeli dikilmiştir. Böylece taraftar sevgisini ve borcunu ödemiştir. Şimdi ondan teknik adam olarak nasıl verim alınabilir bu belirsiz. Zira Bataja insan ilişkilerinde biraz soğuk bir adam. Mustafa Er e gelince benim istediğim oyuncular alınmadı diyor. Biz bu kulupte çok çöp oyuncuya milyonlar ödedik ödüyoruzda. Bunlar hep gelen hocaların aldırdığı oyunculardı.Gerçek hoca elindeki malzemeye göre oyun sistemi belirler. Ben hin Gordon Milne nin topçu istediğini hatırlamıyorum.

    9
    5
   4. @HGBS yorumuna yanıt olarak

    Daha düne kadar elektriği ödenmeyen stad personel maaşları ödenmeyen kulüp yetmedi tahtanın açılması garanti değildi şimdi zamanında transfer yapmamasını eleştirmekte saçmalık.

    14
    1
  13. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Gitmesi normal ekip içindeydi yeni gelecek hocanın önü açılsın die calismak isterse gelir he gelmez o zaman bataja bizde biter Mustafa in oyuncagi değildir umarim

   62
   20
  14. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   başkanın bu güne kadar yaptıklarını ayakta alkışlıyorum.
   fakat neden mustafa ere bu kadar takıldı bu taraftar onu anlamadım. bu adam zaten alt yapı oyuncularını biliyordu geçen sene iyi veya kötü idare etti 10. bitirdik ligi. bir başkası çalıştırsaydı düşermiydik kalırmıydık bilmiyorum da çok ilginç bir taraftar kitlesine sahibiz.
   şampiyon hocayı küfrederek yolluyoruz, bir senedir kulübün başında bir sene geçirmiş ve çıktığı ilk sezon maçında takım üç pas yapamamış gitmesin diye yalvarıyoruz.
   başımızda hoca yok, stoper yok motive olsunlar diye 2. haftadan pirimler havalarda uçuyor. kimi diyorki kendi parası verir sanane ki haklılarda ama bu parayı keşke stopere veya hocaya ayırsaydı BURSASPOR uma daha faydalı olacaktı diye düşünüyorum.
   ben yorumlarımı beğeni ve eksiye göre yapmıyorum eleştiriyorsamda yapıcı eleştiri yapmak için yapıyorum.
   sonuçlar ne olursa olsun hep destek vermeye devam edicem başkana çok iyi işler yaptı son iki güne kadar.

   88
   9
   1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim bu yönetim gelmeseydi yine Erkan Korustan veya Serdar horoz gelicekti sizin gibi taraftarın ben takmışlar Mustafa hoca bilmem ne siz neye hizmet ediyorsunuz satılmış taraftar bozuntulari geçen sene niye otmediniz bu corbacilar yine belediye spor köpekleri iyi mama vermişler avlayıp duruyorlar adam olun taraf olmayın taraftar olun

    4
    2
  15. @EmreYlmz yorumuna yanıt olarak

   Mustafa er hadi bi twite baktı bahanesiyle gitti kardeşim sen neden gidiyorsun Bursaspor İçin mi geldin Mustafa hoca için mi sana olan sevgimi kimse tartışamaz lakin Bursaspor’a olan aşkımı da bırakın bu dalgayı başka hoca da gelir yardımcı da gelir kimse Bursaspor’dan büyük değildir size ve Bursaspor’a yakışmayan hareketler bunlar.

   96
   21
   1. @Zorba yorumuna yanıt olarak

    Batalla adamdır bos yapmayın.Otobuse binip batallaya küfür eden adamlari savunanlardan baska bisey beklenmez zaten hocaya da battallayada sallayin şimdi.

    6
    1
   2. @Zorba yorumuna yanıt olarak

    Anlaşmıyorsan o zaman lig başlamadan bırak kardesim.baskan ne kadar hatalıysa mustafa er de 1.haftada bıraktığı için hatalı.çünkü bu mevzu bir twetlik mevzu değil öncesi var.

    1. @Zorba yorumuna yanıt olarak

     Ne yani, yüzüne tükürüldüğünde “çok şükür yağmur yağıyor mu!” Diyecekler di…
     Asıl bırakmasalar bu kez kişilikleri sorgulanırdı…

     4
     1
      1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

       öncelikle senin yaşından daha fazladır bursasporluyumdur. emin adanurun yazdırdığı ayrılık açıklamasını iyice oku sonra burda ahkam kes. mustafa er ve EKİBİ diyor yani batalla ile de yolllar ayrıldı adam ne yapsın hasta mısın sen ???

       21
       2
 1. Mustafa ere yapılan doğru değil tamam iyi ayrılılmadı ama biz Bursasporlumuyuz yok kişileremi bağlıyız adamlar twiterda Gelmiyoruz diye tag felan açıyor yahu bu kadar değişken bir kulüp daha varmıdır bilmiyorum şuan resmen camia tepe taklak oldu birlik bütünlük dağıldı birileri pusuda bekliyor yeni teknik adam gelsin hata yapsında emin adanura söveyim başkan istifa diyeyim diye yahu artık sıkılmadınızmı Eskişehirsporudamı görmüyorsunuz bu başkan gibi başkan daha gelmez sonra sonumuz Eskişehirspor gibi başkan bulamayıp kongre erteler dururuz gelende ancak kulüp yaşasın diye geldim der çünkü bizim durum daha vahir Eskişehirsporun bugün 70-80 milyonla pazarlık yaparak tüm borcu kapatabileceği söyleniyor ya biz biri diyor 600 biri diyor 850 Allah yardım etsin hala aynı egolu tavırlardayız bu kulüp bu şekil kafadan çıkmazsa Eskişehirspor geri döner biz geri dönmemek üzere düşeriz

  126
  10
  1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Kartala çay içmeye gelseydi de adamı da bi cacık varmış gibi keşke çağırmasaydık. Neyse az hava almış oldu ama efsaneye yazık oldu bidaha bi kadar gaza gelip de uğramaz buralara

   1. @Pmb10 yorumuna yanıt olarak

    Mustafa Er neyse diyorsun da Batalla nın bırakması tamamen Mustafa hocayla bağlantılı zaten. Birde bırakabilir, futbolcuyken de bıraktı, sanki Bursasporluluğu bırakmış gibi konuşmayın adam görevini bırakmış ki Mustafa hocanın bıraktığı durumda gayet doğal bırakması. Tekrar daha sonra gelir görev alır inşallah

    4
    1
   2. @Pmb10 yorumuna yanıt olarak

    Bak bu Şehirde hatta ülkede Batalla mızı sevmeyen yoktur , bende istemezdim ama gitti Mustafa getirdi o gidince kendisi ADAM olduğu için gitti.buyuk lokma ye konuşma Emin den dolayı değil Batalla nin. adamlığın dan dolayı kendisi gitti ,noldu sen ahkam kesince düzeldi mi sana yazar , döndür geri ne yani bumudur???!!!

    7
    3
    1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

     Ulan düne kadar transfer tahtamiz kapalı, elektriğini kesik, personele ödeme dahi yapamaz durumdaydık. Adam tek başına çıktı tahtayı açtı, transfer yaptı şehri bütünleştirdi. Bir de Mustafa Er’in tribiylemi uğraşacak aq… Adanaspor gibi ligin en kötü kadrosuna sahip takıma bir ton pozisyon ver, uğraşacak yapama eee sonra gurur yap ilk kaçan sen ol. Sevgili Bursaspor taraftarı gün nankörlük günü değil birlik günüdür. Kendinize gelin

 2. Her şey iyi ye doğru giderken moraller alt üst oldu. Değdi mi mustafa hocam. ? Takım taraftar alt üst oldu. Değdi mi mustafa hocam. ? Tahta açıldı diye sevinirken değdi mi mustafa hocam. ? Niye böyle yaptınız? Egolarınız yüzünden taraftar ın çok sevdiği Battala da gitti. Değdi mi mustafa hocam. ? BURSASPOR sevginiz bu kadarmış. Üzdünüz ama Yalvaracak halimiz yok.

  73
  18
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Hala buralarda her haberin altina yorum mu atiyorsun..
   O tweet’i yazanin hic kabahati yok, adamin ismini bile bilmezsin.
   Sadece Mustafa Er’e sallayıp milletin canini sikma

   1. @Muhendis yorumuna yanıt olarak

    Mustafa er taraftar ın canını sıktı. Bu ülkede tweet lerle bakanlar gitti. Bay mühendis. Ve hala çoğu haberin altına yorum yazacağım. Sen gibi kaçak güreş miyorum. Ben eğri ye eğri. Doğru ya da doğru derim. Anlaşılan senin canın sıkılmış. Millet in değil. Bay mühendis.

    2
    1
 3. Giden gider kardeşim önemli olan Bursaspor dur eğer Emin Adanur başkan olmasa bu sene Mustafa ile zaten küme düşçektik klüp kapanacaktı. Batalla kalmasını isterdim ama gittiyse yapacak birşey yok kendisi bilir. Zaten Mustafanın yanında ne öğrencekti onuda hiç anlamadım

  54
  8
 4. sevincimiz bir ay sürmedi… Acil olarak Mustafa Er’in kapısına mı gidiyorsunuz , kapısında mı yatıyorsunuz? Ne yapıyorsanız yapın… Bu sinerjiyi mahvetmeyin… Kaybeden Bursaspor ve Bursa şehri olacak…

  44
  186
  1. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor kimseye muhtac değildir er kimki kapısına gidilecek abuk subuk iş olsun diye konuşma bursasporun kimse üstunde değildir pablo iyiki gitti yoksa yıpranacaktı efsane kalması en iyisi

   1. @Tmsh16 yorumuna yanıt olarak

    Ne sinerjisi?
    Geçen sezondan beri taraftarın bir kısmı Mustafa Er’i desteklerken bir kısım taraftarda süper lig hedefi için yetersiz görüyordu.
    Gönderilme şekli yanlış olmuştur.
    Keşke Bolu kampında istifa ettiğinde emekleri için teşekkür ederek istifası kabul edilseydi.
    Batalla’nın bir şekilde camianın içinde tutulması moral,motivasyon ve iletiye dönük yatırım açısından faydalı olacaktı.
    BU KARMAŞANIN İÇİNDEN ÇOK ÇABUK ÇIKMAK ADINA YÖNETİM ACİLEN KARIYERLİ BİR HOCA İLE ANLAŞIP ERZURUM MSÇINA ÇIKMALIYDI.
    Herkes tarafından kabul görecek antrenör açıklayana kadar takım ve yönetim yıpranacaktır.

    1. @Goran Sörloth yorumuna yanıt olarak

     Bütün leşciler üstümüzde uçuşuyor acaba beni T.D yaparlarmı diye merak etmeyin birinize iş düşer ekmek cıkar burdan azcık onuru olan hoca gelmez bizim takımın başına taraftar ayrı dert yönetim ayrı dert biri küfreder biri kelle istiyorum dite twit atar hayırlısi olsun hakkımızda

  2. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Mustafa Erin kapısına bile gidilmek istendi adam istemiyor iste neyi anlamıyorsunuz. Tamam hoca haklı ,tamam özür de dilendi hatta yanlış yapan yönetici bile istifa ettirildi ama bu kadarda taraftarın Mustafasporlu gibi hareket etmesi insanı irite ediyor. Bende hocamızın klopp gibi olmasını çok istiyordum ama olmadı demek ki kendide inanmıyor kendisine. Yani kapısında yatın dediğiniz makamda Bursaspor başkanlık makamı.Bütün görüşlere saygılıyım ama artık durum takıma zarar veriyor. Bizim bu saatten sonra olacakları soğukkanlı olarak bekleyip görmemiz gerekiyor. Ha yinede elestirmek mi istiyorsunuz o zaman sezon sonunu beklesin herkes. İNŞALLAH bu ligten çıkacak başka çaremiz yok. Anlayalim artik

   57
   6
  3. @Apoli yorumuna yanıt olarak

   Ya ne diyorsun birader mustafa kim ki kapısına gidilecek bir daha Mustafayı bu klüpten içeri sokmayın. Ulan az insaflı olun Emin olmasa klüp yok olup gidecekti hala Mustafa diyorsunuz ya

   71
   15
 5. Ya arkadaş ne kadar büyüttünüz olayı tamam Mustafa Er gitti. Hayırlı olsun. Adana maçında oynan futbolu görmediniz mi geçen yıldan farkı yok. Maç esnasında taktik değiştirebilecek kapasitesi yok önümüzdeki maçlara bakıcaz illa bir hoca bulacak yönetim sanki istifa eden kişi Fatih Terim kariyeri olan bir teknik direktör yolu açık olsun böyle başkanı nerden bulacağız geçen sene ne rezillikler yaşandı unutmayalım. Hani başkan adayı Acarhoroz elektrik borcunu başkan olsada olmasada üstüne almıştı. Hepsi hikaye lütfen yeni yönetime şu an itibaren desteğe devam. Bakın Denizlispora kaçıncı kongre tarihi aday yok

  41
  3
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Bitmediniz battıydı bu kulüp adam kendi çekini verip tahtayı açtırdı görüyorumki namkör m er yalakaları iş başında şu bilinsin bu kulüp stayjer yetiştirme merkezi.değil bırakın artık rahat yönetimi iş yapsinlar

    1. @Şumensko yorumuna yanıt olarak

     Kardeş bunlar densiz kültürsüz çorbacılar bunlar eskiden kulüpten beslenen asalaklardınmamaları kesildi bunların işi gücü münafıklık muhatap olma

     2
     1
 6. Mustafa hocanın bursasporlugu tartisilmaz.Ama hoca olarak yetersizdi geriden pas yaparak çıkmaya çalışmak birde bunun üstüne akıl almaz oyuncu degisikleri bu takıma ne kadar yeterli olduğunu belli etti Ama ima edildi ama bilerek paylaşıldı bilemem ayrılış şekli şık olmadı.Acikcasi hiç biri umrumda değildi ancak baraja efsaneniziminde ayrılmış olmasına üzüldüm.Sebep ne Mustafa hoca icinmi geldin yuvana Bursa sevdandanmi?

  29
  1
 7. Batalla dan beklemezdim. Sayın Batalla Bursaspor kişilerden önemlidir , sen bu durumda toparlayıcı olman gerekirdi. Körüklemeye gerek yoktu.

  Ama en azından bunları 10. Haftada görmektense , insanların baskıyı kaldıramayacağını ilk hafta dan görmek daha iyi oldu.

  23
  4
 8. Futbolda duygusallığa yer yok. Eskisinden daha güçlü olmamız ve zaman kaybetmemiz gereken zamandayiz bu seneyi de kaybedersek sonumuz uçurum. Onlarca teknik adam geldi gitti kimse babasının hayrına çalışmıyor. Gidenlerde emin olun hayatımız boyunca kazanamayacagimiz paraları kazandılar bile. Bize korkmadan hücum oynatacak hoca gelsin hava yeniden olumlu olacaktır.sadece birazcık zaman.

  21
  2
 9. Toylukların ardı arkası kesilmiyor…
  Bursaspor sevdalısı iki tane adam gibi adama doğru düzgün çalışma ortamı sunamadınız ve takımda tutamadınız…
  Bu işlerin öyle sosyal medyadan mesaj verip ayar çekilerek olmayacağını öğrenmişsinizdir inşallah…
  Geçen sene çoluk çocukla futbol oynuyorduk; bu sene de kulüp yönetiyoruz… 🙁
  Hadi hayırlısı…

  18
  16
 10. Batalla bursasporda zerre miktar olmayan ahde vefayı ve gururu gereği istifa ediyor. Ben bekliyordum açıkçası. Şu taraftar güruhunda gurur ve ahde vefa yok diye mustafa er ve batalla da da olmadığını mı sanıyordunuz. Kimse bursaspordan büyük değil hep bunu söylüyorsunuz, insanın gururu, onuru ve ahde vefa duygusu bursaspor gibi ahde vefası sıfır güruhtan üstündür.

  16
  7
 11. Adam haklı beyler
  Istemedigi topçu aldı
  Al dedi almadı
  Alma dediği adamı aldı
  Menajerlere dikkat
  Zaman kim haklı haksız gösterecek
  Hayırlısı

  14
  23
 12. Bu baskan kulübe zarar verecek.. nerden ve ne zaman gelecegi belli olmayan parayi pompalamaktan bu iş olmaz..baskan dediğin oturaklı olur.her kafasına eseni söyleyemez.

  14
  34
 13. Burada suclu aranirsa tüm iyi niyetle yapılmış çaba ve gayret heba olur ki çok yanlış biraz akıllı olun birader insanoģlu hata yapar ki adam da söylüyor zaten öyle demek istemedim ama özür dilerim diye afedersiniz de bu adamlar milyon dolarların altına balya balya imza bırakmış burda ahkâm kesip yargı dağıtmayın ayıptır ayıp mustafa hocaya gelince bence baskı ve stres agır geldi yoksa telefonu kaldırıp bana mı dedin başkan dese olay ćözülecek neticeye gelirsek HERŞEYİ UNUTUP ACİL ADEPTASYON ŞART ortamı dağıtmayın sizde tahrik etmeyin lan milleti doldurma haberlerle medya bozuntuları

  12
 14. Bir yönetim tarafından bir kulübün içine nasıl edilir devam eden örneklerden biridir Emin Adanur ne yaptığını ne yapılmasını hiç bilmeyen şimdi onu destekleri var hemen başkanım başkanım cicim ayları Erzurum ve Eyüp maçından sonra bekliyorum bakalım neler olacak o zaman diyecekler mi başkanım başkanım diye

  9
  21
 15. Teknik ekip kendi istediği transferleri yaptırmadı için ileriye yönelik endişeli bu nedenle atılan bu twit olayı biraz hızlandırdı . Başkan yaptığı transferleri kendisi açıkladı . Futbol takımını teknik ekip değilde klüp yöneticileri yonnetirse başarı gelmez. (Örnek: FENERBAHÇE kaç senedir şampiyon olamıyorlar) .

  8
  8
  1. @Eski bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Batalla sevgim kelimelerle anlatılamaz fakat bursaspor için değil mustafa için geldiysen sana da güle güle.Mustafa erin yanında ne uzarsın ne kısalır.Bir diğer konu Mustafa erin bursaspor sevgisini tartışmam bile yeteneklerine gelirsek 3.lig takımından yukarsını çalıştıramaz.Şahsi fikrim sezon başlamadan önce gönderilmeliydi sonuçta oda bir insan ayıp edildi.Son olarak bu kaos ortamı takımı kamçılayacaktır,güzel bir erzurum maçı izleyeceğimizi umuyorum.

 16. Emin adanurun troll grubu bu siteyi de doldurmuş. artılara eksilere bak. Sanırsın bütün Bursa Mustafa Er ‘e düşmanmış. Tahtayı Mesut Mestan da açmıştı şimdi nasıl anılıyor bir bakın sayın Emin Adanur bey.

  7
  17
 17. Bu sene ilk 10’da bile bitiremeyeceğiz.

  e.k
  r.b
  a.a
  m.m
  e.k

  Yukarıdaki listeye bir yenisi eklenmiş olacak o da e.a

  Pardon, o başkan değil sahi.

  6
  35
 18. Başka kulüplerin kaç şampiyonluk kupası aldığı bilinen hocasına eleman dendi istemiyoruz dendi adam bırakıp gittimi bizim hoca futbolculuğu düz olan gol ve asist kaç tane atmış bilen varmı hocalığıda daha yeni hiçbir başarısı yok bu alınganlık nedir gittiğin takımlarda omuzlarda taşınacağını mı zannediyorsun adamlar geri dön diye çağrıda bulunmuş bu kafayla nasıl takım çalıştıracaksın göreceğiz…

 19. Bagaja buraya Bursaspor için değilde Mustafa Er icin mi gelmiş . Şu Mustafa Er takintisini anlayamıyorum. Bildiğim birtek şey var Mustafa Er yüzünden Livirpul Barselona bizi kıskanıyor.

 20. Tahtayı actiramayan kamata neden posta koymadı Mustafa er? Başkan alttan alıp neredeyse özür dileme moduna geçti. Transfer politikasını eleştirip kimleri veto ettiği kimleri almak istediği ortada. İyi Bursaspor lu olabilir ama başarılı ve yetenekli değil. Kamp dönemi koca bir hiç olmuş.

 21. Size yazıklar olsun bu zihniyetle bi başarı yapamayız 40 milyonluk tahtayı açamayan yönetimler yüzünden 2 yıldır 1. Ligdeydik adam geldi 120 milyonluk tahtayı açtı . Üst düzey transferler yaptı cebinden primini koyuyor taraftarı dinliyor sürekli iletişimde daha ne yapsın bu adam Daha ne yapsın? emin adanur olmasa stadda elektrikler yoktu batıyorduk uyanın artık Çorbacılığı bırakın yıllardır klüpten geçinen kan emicilerin önüne geçti bu adam Şimdi gelmişsiniz ligin en değerli 3. Kadrosu ile Ligin en potansiyelli gençleri ile 10. Luk alabilmiş yaptığı değişikliklerde bile mantık atanamayacak Adam için başkana sallıyorsunuz Yahu kardeşim İYİ BURSASPORLU diye bu adamı bu kadar istiyorsanız Selim kurtulab olsun teknik direktör artık bırakın şu işleri biraz profesyonel olun Allah aşkına.

 22. Ne Mustafa Er’miş be arkadaş.Bu adam bizi her sene şampiyon mu yaptı?Yoksa gelene üç,gidene beş atan bir futbol mu oynattı? Sanki bulunmadık hint kumaşı.Bu kadar tantanaya değer mi?Yeter artık.
  Batalla’da yanlış yaptı.Kendisini heykelini dikecek kadar seven bir camiayı; daha diploması bile olmayan bir hoca için yüz üstü bıraktı.
  Emin Başkan bundan sonra kimseyi dinlememeli.Bir Stoper, bir sağ bek ve bir ön libero transfer edip;takımın başına da liyakatli bir hoca getirip şampiyonluğa odaklanmalıyız.
  Biz; Mustafa Er sporlu değil,BURSASPOR ‘luyuz.

 23. Kulüp içinde birlik beraberlik kalmamışken biz sabaha kadar burda şehir birlikteliğinden bahsedelim,arkadaş bursaspor kulübü şehrin takımıdır kişiler hizmet için gelirler ve giderler kimse bedava hizmet etmedi bu külübe er yada geç alacaklarını aldılar,başkanı tanımam etmem fakat şu gerçeği yok sayamam adam başkan adayı olduğunda tahtayı açacağının sözünü verdi ve açtı transfer yaptı iyi/kötü onuda geçtim,başkan ateşten gömlek giydi bir sürü borcun altına imza attı şimdi kimse kusura bakmasın trip yapılacak zaman değil,madem başkan verdiği sözleri tutup tahtayı açtı kulüp içindeki herkes başkanın yanında durması gerekir hatta biz taraftarlarda biliyorum şimdi eksiler yağmur gibi yağar doğru birdir arkadaşlar

  5
  1
 24. Ya kilit vurulucaktı kapıya ligin açık ara en pahalı ve kaliteli takımı kuruldu siz ne anlatıyorsunuz hâla amatör de mi oynayalım ? Bu sene çıkıcaz güzel bir hoca ile bu takım hava da kara da çıkar

 25. Hayırlısı olsun, Arkadaşlar üzgünüm ki artık şu karara vardım. Eleştiri yaparken taraftarın belli kısmı rasyonelite ve realiteden ciddi anlamda uzaklaşmıştır. Başkanın geldiğinden beri iyi yaptığı şeyler var amatörce yaptığı şeyler var orası ayrı ama sabırsızlık ve duygusallık taraftar baskısıyla birleşince akl-ı selimlikten uzaklaşıyoruz. Bunun aynısı Trabzonsporda var, lütfen iyi analiz edin o kadar iyi kadrolarla şampiyon olamadılar, en büyük sebebi TS taraftarının duygularını uçlarda yaşaması ve sabırsızlığı, bu durum hem futbolcular hem yönetim üzerinde baskı oluşturdu iyi kararlar alamadılar ve taraftarları şu 3-4 sene hariç çoğu zaman faydadan çok zarar verdi, istenen başarı gelmedi. Bu hatalara düşmemek için bir tık sakin olmalıyız, tabiki ruhsuz olmayacağız, kavgamızdan geri durmayacağımız ama o ölçüyü de kaçırmayacağız.

 26. EVET SONUC OLARAK ASLINDA
  HEM ADANUR HEM MUSTAFA KAZANMIS OLDU
  ZIRA
  ADANURUN MUSTAFA HOCA ILE CALISMA İSTEĞİNİN COK OLMADIGI SOYLENIYORDU ISTEDIGINI ALDI
  MUSTAFA HOCA SU ANDA ALTYAPIDAN CIKARDIGI GENCLER NEDENİYLE PIARINI YAPTI YANI IS BULABİLECEĞİ KONUMA GELDIGINI HISSEDIYOR TRANSFERLERE BAKTI LIGE BAKTI BIRSASPORDAN DAHA SEVIMSIZ AYRILABILECEGINI BASARILI OLMA SANSININ AZ OLDUGUNU VE GENCLER UNUTULACAĞINDAN KENDININDE UNUTULABILECEGINI DÜŞÜNMÜŞ OLMALI
  HAYIRLI OLSUN
  PABLOYA GELI NCE PABLO PABLODUR DEGERI HERZAMAN AYNIDIR

 27. Ortak cikarimiz onceligimiz sevdiğimiz Bursasporsa birbirimizi suclamak yerine bundan sonra Bursaspora nasil faydalı olur zarar vermeyiz onun hesabini yapmalıyız.

 28. Paramparça olduk.. Sende mutlu ol. Şimdi Mustafa bey. Başkan da özür diledi ama, sen kendini afedersin ne sanıyorsun da kasıyorsun, hayır sen şampiyon mu oldun kendini kasıyorsun. Fergusonmu sandın hayırdır. Paramparça olduk senin yüzünden.. Utan biraz bu camia seni adam yerine koydu birde.

 29. Evet cok uzgunuz Bursaspor makara oldu ne desem yavan. Bu isin tadi tuzu kalmadi suc araniyorsa herkes suclu buna futbolcularda dahil.

  4
  1
 30. 1- kaç tane hoca istediği transferi yaptırdı başarısız olunca basıp gittiler olan Bursaspor a oldu.
  2-kac futbolcu/teknik adamı göklere çıkardık sonu hüsran oldu.
  3-kac yönetici geldi geldi geçti yine hüsran.
  4- şehrin ağa babalarının bile sahip çıkmadığı zamanda genç adam çıktı, bu noktaya gelmek hayaldi gerçek oldu.
  5- bu kulüp ne olursa olsun kimsenin babasının malı değil başkan ve yöneticilerde fevri davranma hakları yok herkes dikkatli davranıp şu bataklıktan kurtulalım.
  6-sicagi sıcağına açıklamalar yapilmasaydi bu olanların hiçbiri olmazdı o yüzden soğuk kanlı davranmak zorunda yöneticiler basın aciklamalari istişare edilerek yapılmalı
  7- ne olursa olsun bu sene tek odaklanmamiz gereken şey süper lig,

 31. Arkadaşlar yorumları tek tek okudum katıldığım konular var katılmadığım konular var herkezin şahsi fikrin var.Şunları söylemek istiyorum gelen kişi giden kişiye kimse takılmasın ne için gelip giden var Bursaspor camiası için yani kulübün menfeati önemli,geldiler iyi oldu dedik gittiler belki daha iyi olacak nereden kulüp için nereden bileceğiz,o nedenle iyi havanın bozulduğunu düşünüp kimse kendini demorolize etmesin.Herşeyin hayırlısı olsun diyerek yönetimin izleyeceği yola bakalım,yönetim boş değil emek verdiler kimi isterlerse getirsinler kimi isterlerse göndersinler boşverin,biz sadece destek verelim.Kimsede merak etmesin sağlam düştük kalkmaya çalışıyoruz sendelerek kalkıyoruz diye çekinmenin anlamı yok sendelesekte kalkacak bu kulüp ayağa endişeye yer yok,kim gelir kim gider ama her zaman sonuç önemlidir sonucada ulaşacağız.

 32. Başkan sapıttın iyice batalla da gitti nabuyosun sen daha ilk hafta bismillah böyle giderse sonumuz iyi değil

  2
  4
 33. başkan bu olmadı
  adam gibi adamda gitti daha net bir açıklama yapabilirdiniz
  neler dönüyor bizimde bilmemiz hakkımız
  bunca verdiğiniz emek ilk maçtan bölünmelere sebeb oldu
  dahada bölünürsek bir daha çıkamayız süper denen lige

 34. Adammış batalla helal olsun yarı yolda bırakmadı musatafa eri…ama bu camia taraftar şehir bitmiş ertuğrul hoca yi geçtim batalla gibi bir efsane mustafa er gibi efendi bir adamı 1 maçta şu adamlara harcattilar yazıklar olsun bu şehre herşey mustehak

  2
  3
 35. Bu hiç olmadı bindik Bi alamete
  Gidiyoruz kıyamete Bataja inşallah
  Geri gelir yada getirir’ler ne pahasına
  Olursa olsun

  2
  2
 36. yalan oldu süper lig. mustafa gitti, batalla gitti diye değil. daha ilk haftada kaosla tanışan, acemi yönetim yüzünden. kardeşim burası racon kesme yeri mi. daha ilk haftadan atarlar, mafyatik söylemler. daha bismillah dur. sanki hepiniz rahmetli yazıcı sınız.

  2
  4
 37. Arkadaşlar hoca şimdi olmasa bile bir kaç maç sonra.basarisizlik durumunda zaten bizler gönderecektik. Belki şampiyon luk için hayırlı oldu. Başkan ve yönetim yeni acemice davranmış olabilir. Bölünmeyelim birlik olalım. Batalla yi futbol sorumlusu yapsınlar yeni hoca ya şart koşsunlar dursun.

 38. Geçen yıl yaz başında Mustafa ER Bursa Hakimiyet’le röportaj yapmış, Yalçın Koşukavak takımda kalsaydı, yani tek teknik direktörle ligi bitirseydik ligden çıkmıştık açıklaması yapmıştı. Haklıydı, burada biz de dedik. Sonrasında genel görüş bir sezon içerisinde 3 teknik adam değişmeyeceği şeklinde olmuştu. Ardından Bursaspor kulüp tarihinin en kötü sezonu için Mustafa ER ile anlaştı ve Mustafa ER küme düşmesi beklenen kadro ile kupada Göztepe’ye 5 gol atıp elemiş, playoff heyecanı yaşatmıştı.

  Ardından bu yıl Mustafa Er Batalla ile yeni sezona başladı..

  Fakat bu yıl 2 kıçıkırık menajer artığı topçunun(lige göre iyi oyuncular bu arada ama konu bu değil) Mustafa ER’e fazla geleceği söylendi. Mustafa ER’in bu adamlara söz geçiremeyeceği söylendi.. 2017’de Titi ile Ekong ile Aziz Behich ile top oynatan, bizi düşmekten son anda kurtaran görev adamı Mustafa ER hakkında bu adamlara söz geçiremeyeceği, taktik veremeyeceği söylendi. Hatta utanmadan sezon başında hiç taktik vs. çalışılmadığı söylendi. Arkadaşlar siz kimsiniz? Ben geçen yılın başında Mustafa ER’in o demeci altına yazmıştım, taraftar taraftarlığını yapmalı, dahasına da karışmamasını söylemiştim. Ama çok bilmiş Bursaspor taraftarı yine yeni yeniden her konuda fikir bildirmekten geri durmamış. Arkadaşlar siz kimsiniz? Haydi bilgisizsiniz. Bu çok açık. Peki neden bu kadar vefasız oldunuz?

  Yahu yok Mustafa hoca iyidi ama taktik bilmiyordu hep geri pas yapıyordu vs vs.. Kardeşim senin herhangi bir düzeyde profesyonel futbol ile alakan var mı? Peki Mustafa Er’in verdiği veya takıma aşılamak istediği taktiklerden haberin var mı? Peki oyuncularla Mustafa Er’den daha fazla vakit geçirme imkanın var mı? Sen bu paydanın neresindesin ki herhangi bir konuda peşin hükümle adam kesiyorsun ben çözemiyorum ya biri gelsin anlatsın. Açıklasın.

  Ulan transferler Perşembe gelmiş, Pazar maç oynamışız. Sıcak havada 1-1 berabere kalmışız. Bu mudur sizin referansınız Mustafa Er için? Ulan Bursaspor 2009-2010 yılının kamp döneminde Denizli’den 5 yedi be. Hiç mi utanmıyorsunuz? Takımı Mustafa hoca çalıştırmamış kampta dediniz tamam, heykelini diktiğiniz Batalla’dan da mı utanmıyorsunuz? İki tane oyuncu transferi yapıldı diye nasıl tek maçta hocasını satabiliyor? Mahallede de böyle mi öğrettiler? Her maçtan sonra kesecek kelle ararsan kim gelir kalır bunu düşünen yok mu?

  Sizler eğitilmezsiniz. Daha da kötüsü iki kuruş para görünce, Sloven santrafor Afrikalı sol açık görünce haksız yere hocasını satan vefasızlarsınız.

  Ben kendi yorumumun screenshot’unu alıcam yayınlanınca, aynısını sizden de bekliyorum. Sezon sonunda görüşmek üzere.

 39. Böyle bir saçmalık olmaz.
  Mustafa Er saçma sapan bir durum nedeni ile takımı bırak gitmesi ve arkasında bu durumların yaşanması takımdaki bütün havayı etkileyecektir.
  Yönetim acil olarak bu konuyu çözmesi gerekiyor.
  Sezonun başında bu kriz ve arka arkaya gelecek puan kayıpları yönetimin bütün emeklerini çöpe atacaktır.
  Ya SAĞLAM bir teknik direktör yada kuzgun leşe…..

  1
  2
 40. Evde hanımı, çocukları güdemezler iki günde gönül duvarlarını yıkarlar.
  Koltuğa oturan kendini bir şey zannedip yakıp yıkıyor.
  Sonunda kaybeden yine bursaspor..
  Yazık..
  E

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu