Batalla ve Serdar Aziz Açıklaması

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Selçuk Eren, Batalla ve Serdar için çıkan transfer söylentileriyle ilgili açıklamada bulundu. Eren, "Bu haberler hayal mahsulü" dedi.

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Selçuk Eren, son dönemde yeşil- beyazlı futbolcularla ilgili çıkan transfer söylentileri hakkında açıklamada bulundu. Bursaspor'da yıldızlaşan futbolcuların tüm kulüplerin iştahını kabarttığını belirten Eren, özellikle Pablo Batalla ve Serdar Aziz ile ilgili çıkan haberlere taraftarın itibar etmemesini istedi. Eren şunları söyledi:

"Futbolcularımızla ilgili her gün yeni bir yayın organı transfer iddiası ortaya atıyor. Taraftarımızdan tek ricamız bu tarz haberlere prim vermemeleri. Bizim ne Batalla, ne de Serdar'ı satma gibi bir düşüncemiz bulanmamakta. Oyuncularımız hakkında çıkan haberler hayal mahsulü olup, takımımızı yıpratmaya yöneliktir. Biz bu yıldız oyuncularımızın yanına gerekli takviyeler yaparak şampiyonluk iddiasıyla ligin ikinci yarısında boy gösterme amacındayız."

 

sondakika.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu