Batalla ve Kembo’dan Mustafa Er’e destek

Bursaspor'da Paul Le Guen'le yolların ayrılmasının ardından göreve getirilen Mustafa Er geçen yılki Trabzonspor maçı öncesindeki gibi zorlu bir tabloyla karşı karşıya kaldı.

Ancak takımın tecrübeli isimleri bu konuda ilk günden itibaren genç teknik adamın yanında olacaklarının sinyalini verdi. Kalan 6 maçta kaptan Pablo Martin Batalla‘yı gayri resmi yardımcısı olarak düşünen Mustafa Er ilk olarak Arjantinli futbolcuyla özel bir görüşme gerçekleştirdi. Mustafa Er’in takım kaptanıyla yaptığı çok kritik özel görüşmenin detaylarına ise Bursa Hakimiyet ulaştı.

JİRES, ‘YANINDAYIZ’ DEDİ

İkili arasındaki mini zirvede Pablo Martin Batalla‘nın genç teknik patron Mustafa Er’e “Artık tüm yaşadıklarımız geçmişte kaldı. Geçen yıl da zor bir sınav verdik, bu yıl da veriyoruz. Ben elimden gelen yardımı yapacağım. Ama şunu söyleyeyim, bizim açımızdan mücadelemiz seninle birlikte yeniden başlıyor” dedi.

Mustafa Er Arjantinli futbolcudan gelen bu destekle memnun olurken, Harun Tekin de genç çalıştırıcının işini kolaylaştırmak adına zorlukları aşma sözü verdi. Mustafa Er yabancılar adına da Jires Kembo‘yla görüştü ve aynı destek sözünü ondan da aldı.

Daha önce de konuşmuştu

Kaptan Pablo Martin Batalla geçen sezon Trabzonspor‘la oynanan ve ligde kalınan maçın ardından da Mustafa Er’le ilgili övgü dolu sözler sarf etmişti. Arjantinli krampon Mustafa Er için, “Mustafa hocanın hakkını ödeyemeyiz. Hafta boyunca bizi ayakta tuttu. Doğru olan ne varsa onu yaptı. En önemli olanı da bizi yalnız bırakmadı. Bizi bırakanlar olmuştu. Bu çok büyük bir profesyonellik örneğidir ama yürek gereken bir işti” ifadelerini kullanmıştı.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ff yorumuna yanıt olarak

   taktınız cincon maçına,cincon maçından sonra göndersek nolacaktı o fransız takozunu?? sudan çıkmış balık gibi neye uğradığımızı şaşıracak,gelenden gidenden 5-6 yemeye başlayacaktık,geçen sene hamzadan sonra herkes bu takım toplanır dedi,sonuç,trabzonun kıyağıyla ligde kaldık

   3
   36
  2. @ff yorumuna yanıt olarak

   Bence ligin ilk yarısı bittiğinde le guenle yollar ayrılmalıydı ve yerine daha tecrübeli bir hocayla yola devam edilmeliydi şu an boşta olan hocalar var.

   15
   7
 1. Le guenin adamları olan fransızların reisi kembo anladığım kadarıyla, takım içerisinde elbet gruplaşma olmuştur ama onları dışlarsak zararlı cıkan bursaspor olur. Destek olmak atesleyici güç olamktan başka çaremiz yok slogan belli “Sen ben yok BURSASPOR var!”

  64
  3
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   ”sen, ben yok BURSASPOR var”
   keşke bunu yıllar önce ve sezon boyu yapsaydık. şimdi başakşehir, fb, gs ve bjk arasında biz de vardık.

   13
   1
 2. Eğer ligden düşersek PTT ligi puan gelirleri ile asla bu borçlar ödenmez.Bir Sakarya, Kocaeli,Mersin,Antep olmamak için gün birlik günüdür.

  10
  2
 3. Takım ne kadar rezilse bizde taraftar olarak aynı şekilde rezildik . Hepimiz üzerimize düşeni yapalım takımımıza sahip çıkalım . Sen ben yok Bursaspor var !

  10
  1
 4. Harun Tekin de genç çalıştırıcının işini kolaylaştırmak adına zorlukları aşma sözü verdi: Bu kadar zorlamaya gerek yok konsantrasyonunu tam tutup uzaktan yumurtlamayacak gelen topu adamın önüne sektirmeyecek. Esasında forma Muhammet in hakkı ama 2 maçlık tolerans var…..

  6
  11
   1. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

    180 dakika
    kaleyi bulan şut 4
    3ü içeride
    4.sü adamın önüne sektirdi o da gol antalyada.

    söyle bakalım bu kaleci çok mu iyiymiş, konsantrasyon uzmanı mıymış. Aç bak bakalım istetistiklere ligin konsantrasyonu en düşük ceza sahası dışından en çok gol yiyen kalecisi kimmiş.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı