Batalla Türkiye’ye kapılarını kapattı!..

Bursaspor'da Teknik Direktör Chirstoph Daum ile yaşadığı sorunları gerekçe göstererek ayrılma kararı alan ve ülkesine giden Batalla, Arjantin'de Deportivo Roca Kulübü tesislerinde çalışmalarını sürdürüyor.

 

Arjantin basınında yer alan haberde Batalla'nın Deportivo Roca Kulübü tesislerinde çalışmalarını sürdürdüğü ifade edildi. 'Pablo Batalla Türkiye'ye kapılarını kapattı' başlığı ile verilen haberde Arjantinli yıldızın Deportivo Roca'nın oyuncuları arasına karışmış antrenman yaparken görülebileceği belirtilirken, Pablo'nun, 'Teknik Direktörle tartıştım ve çıkıp geldim' sözlerine yer verildi.

 

KİRALAMA KONTRATINI BEKLİYORUM

Batalla verdiği röportajında ise şu ifadeleri kullandı: 'Şu anda kiralık oyuncu olmam için gerekli prosedürün tamamlanmasını beklemedeyim. Hector Cuper'in hocalık yaptığı, geçen yıl Maradona'nın başında bulunduğu Dubai Al Wasl takımıyla bir görüşme oldu. Daha iki buçuk yıllık kontratım var. Bu yüzden kiralama kontratını bekliyorum. Beni satmaları çok zor. Çünkü fiyatım çok yüksek. 10 milyon euro civarında bedel isteniyor. Ne olacağını bekleyip göreceğiz. Sonuçlanana kadar Roca'da kalacağım. Coco'dan (Landeiro) takımla birlikte antrenman yapmak için izin istedim. Türkiye'ye çok iyi adapte olmuştum. Bu yaşadıklarım ve işin bu boyuta gelmesi çok üzücü

 

Canan KAYA-Emre KOŞAK/ BURSA, (DHA)

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu