Batalla “Taraftarımızın desteğini bekliyoruz”

Çalışmalara yeni başladıklarını ve 1 haftayı geride bıraktıklarını belirten Batalla, “İyi başladık. Çalışmalar ve tüm işler, yani her şey yolunda gidiyor. Yeni arkadaşlarla birlikte genç arkadaşlarımız da var. Sezon başı her beklenti büyüktür. İyi çalıştık. Herşeyin mükemmel olması, sorunların bir önce giderilmesi de moralimizi yükseltiyor. Bu da bize bu sezon iyi işler yapacağımızın umudunu veriyor. Bugüne kadar her şey yolunda gidiyor” dedi.

BİRLİK İÇİNDEYİZ

Yönetim, teknik ekip, çalışınlar olarak bir bütün olup kenetlendiklerini belirten Batalla, “ Çalışmalarımız gerçekten birlik ve beraberlik içinde geçiyor. Yönetim teknik ekip, çalışanlar ekip olarak bütünüz. Yani takımdaki her şey çok güzel. Önümüzdeki sezon için bizim gidebileceğimiz yerlerin potansiyelinin artmasına neden oluyor. Bu birliktelik sonrası çok güzel bir yıl olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

GEÇEN YILDAN FARKLIYIZ

Pablo Martin Batalla, daha sonra açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Geçtiğimiz sezon isimlerin öne çıktığı bir sezon yaşadık. Ama bu sezon başka şeylere sahibiz. Bu da bizim beklentimizi  yükseltiyor.

KAPTANLIK ÖDÜL OLDU

Kulüpte geçirdiğim bunca yılın üzerine verilen bu kaptanlık ödül gibi geldi. Demek ki Bursaspor’da güzel şeyler yapmışım. Ancak sadece ben değil, takımda örnek alınması gereken bir çok arkadaşımız var. Kaptanlıkla birlikte sorumluluğum da bir tık yükseldiğini hissediyorum.”

BİLAL KALİTELİ OYUNCU

Bilal çok kaliteli bir oyuncu. Belli seviyeye ulaşmış kalitesi yüksek.  Hamza Hocamız kendisini Akhisar’dan tanıyor. Olaya hakimdi bilerek getirdiği bir arkadaşımız.  Şimdi aynı tip iki oyuncuyuz. Tabiki birbirimize alışmamız için zamana ihtiyacımız var.  Nasıl yeni oluşturulan savunmacılar birbirlerini tanıyana kadar zaman geçiyorsa, biz de öyleyiz. Bizim de yani zamana ihtiyacımız var. Ben inanıyorum ki zaman içerisinde küçük detaylar büyük sonuçları yaratabilir. Evet orta alanda benim yanım sıra Bilal var, Jorquera var. Bir de geçen yıldan gelen gençler var. İyi bir orta alan kurgusu içinde olacağımızı düyünüyorum.

İNDİRİM İSTESELERDİ SİZE AÇIKLAMAZDIM

Bir gazetecinin “bu yıl feda yılı olduğu söyleniyor. Yönetim senden böyle bir talebi oldumu ?” sorusuna samimi bir cevap veren kaptan Batalla, “Hayır başkan ve yönetim indirim konusunda benimle hiç görüşmedi. Ama görüşme de olsaydı, tabiki size burada açıklama yapmazdım” dedi.

Daha sonra basın mensuplarının gündemle ilgili sorunlarını cevaplandırırken, “Eto’onun beni Antalya’ya davet etmesi tabiki büyük bir gurur. Edo’o ya beni davet ettiği için teşekkür ediyorum. Bana düşen görev, oraya gitmek ve tadını çıkartmak olacak. Güzel bir olaya hizmet ettiği için benim açımdan ayrı bir önem taşıyor” dedi.

TARAFTARLAR DESTEKLESİN

Taraftarlara bir mesajın var mı? Sorusuna ise tecrübeli oyuncu, “Taraftarlarımızdan çok daha fazlasını isteyemeyiz. Ellerinden geleni yapıyorlar. Onlardan istediğim, bizi her zaman evimizde güçlü olduğumuzu hissedelim. Tribünlere gelsinler. İyi yerlere gelmek için mücadele edeceğiz. Her şey daha güzel olacak” şeklinde cevapladı.

YAYINCI KURULUŞA TEŞEKKÜR

Yayıncı kuruluş tarafından Eskişehirspor’a attığı golün ligde yılın golü seçilmiş sorusuna ise, önce oylama yapılıp yapılmadığını soran Batalla, kuruluşun kendisinin seçtiğinin belirtilmesi üzerine, “Benim golümü layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Tabiki burada Dzusdzsak’a da teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel pas vermişti” diye cevapladı.

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı