Batalla seneye Arjantin’e dönüyor!

Batalla, sözleşmesini tamamlayacak ve ülkesine dönecek

UZATMAK İSTEDİK AMA…

Bursaspor’da Pablo Martin Batalla konusu netleşti. Yeni sezon hazırlıklarına en son katılan isim olan Arjantinli yıldız, bu yıl Yeşil Beyazlı formayı giydikten sonra ülkesine dönmeye karar verdi. Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, 33 yaşındaki futbolcu ile gelen talep üzerine özel bir görüşme yaptığını ve Batalla‘ya sözleşmesini uzatmayı teklif ettiğini belirtti.

ARJANTİN’E DÖNÜYOR

Sözleşmesi 2018’de sona erecek Batalla, Ali Ay’ın bu teklifini kabul etmedi. Konuyla ilgili Başkan Ali Ay, “Batalla’yla bir sonraki sezonda da devam etmek istiyoruz. Bunu kendisine bizzat söyledim. ‘Sözleşmeyi uzatalım’ dedim. Ancak Batalla bana, ‘Sözleşmemi tamamladıktan sonra ülkeme dönmek ve futbola başladığım yerde kariyerimi noktalamak istiyorum’ dedi. Batalla bu sezon bizimle ancak seneye ülkesine dönecek” açıklamasını yaptı.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, sakat futbolcularla ilgili doktorlardan bilgi aldı. Kubilay’ın bugün idmanlara katılacağını, Ertuğrul’un ise 5 güne hazır olacağını öğrenen Ali Ay, futbolculara da, “Haydi çocuklar. Elinizi çabuk tutun. Zaman geçiyor” dedi. Ayrıca Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, sakat futbolcularla ilgili sağlık ekibine uyarıda bulundu ve “Yüzde 100 hazır olmadan kimseyi görmek istemiyorum” diye konuştu. 

Barış Yalım

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu