Batalla ne zaman geliyor?

Teknik direktörlük görevine efsane futbolcularından Pablo Martin Batalla’yı getiren Bursaspor’da Arjantinli teknik adamın hangi tarihte Bursa’ya geleceği netlik kazanmadı.

Kariyerindeki ilk teknik adamlık deneyiminde Nilüfer FK ile Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğu yaşayan ve tatil için ülkesine giden Batalla’nın önümüzdeki hafta Bursa’ya gelip mesaiye başlayabileceği kaydedildi.

Yönetimle sık sık temasta olan 40 yaşındaki teknik adamın sezona başlangıç ve kamp tarihleri için de çalışma yaptığı öğrenilirken, imza töreniyle ilgili de çalışmalar yapıldığı belirtildi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Süper lige yeniden çıkma herşey iyi giderse bile 4 sene eğer sadece 1 sene rötar olursa ve Battala ve yönetim bu kadar süreyi bu kadar negatif kaşarlanmış yorucu medya ve kendilerini dev yazar aynasında görenler ile ve Teksas’ın ana avrat sülale küfürlerine dayanabileceklermi artık zaman gösterecek ama bu adamların 2 milyar TL artı 60 milyon Euro yok eden eski yönetim ve başkanlar hakkında tek kelime yazmıyacakları garanti

  59
  2
 2. Tutturmuşsunuz bi bataja bataja! Bataja ölmüş gitmiş kardeşim biz yeni batajalar çıkarcaz

  19
  70
  1. @R. Körükbaşı yorumuna yanıt olarak

   Kimse ironiyi anlamamış sanırım 🙂 Anlaşılan yeni taraftarlar kazanmışız bu iyi bir şey artık daha kalabalığız demektir. Açıklama olarak recep bölükbaşının sözleriydi diye hatırlıyorum.

   23
   1
   1. @Scirocc0 yorumuna yanıt olarak

    Bizim taraftar ironinin kelime anlamını bile bilmiyordur emin ol usta. Bize ”akıllı,bilinçli” taraftar lazım. Boş teneke değil.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu