Batalla keşke kadromuzda olsa

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba Olay Medyaya konuştu.

Takımdan ayrılan Pablo Martin Batalla hakkında konuşan Samet Aybaba Batalla’nın Bursaspor’a çok katkısı oldu. Hagi Galatasaray için, Alex Fenerbahçe için neyse Batalla da Bursaspor için o. Keşke ilk geldiğindeki gibi kadromuzda olsa. Öyle bir oyuncuyu kim istemez. Ama öyle bir oyuncuyu bulmak zor.” dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Dedenin ciddi olmadigini biliyorum. Ama troyes takiminda oynayan sağ açık Tunuslu Seyfettin Khaoui’yi acayip begendim. Fransa 2.ligi topcusu. Bizim gibi kemer sıkan takima ilaç olacaktir eminim. Saygilar renkdaşlar

  15
  1
 2. ali ay ile 2 senedir eziyet çekiyor adam koşuyor savaşıyor mücadele ediyor adam gibi ayak uyduran yok kaliteli ayak yok adam giderken bile dedi takımın bıraktığı gibi olmadığını söyledi. bu söz bile neden gittiğini açıklıyor adam doğru olanı yaptı giderek..

  11
 3. Ne pahasına olursa olsun o adam yani sahadaki futbol takımının asil patronu Batalla yeniden takıma kazandırılmalı

  4
  1
 4. Herkes mumla arayacak Batallayı ama nafile Batallayı Erkan körüstan,Recep bölülbaşı,Ali ay bitirdi.Yoruldu gitmesi normal…Bu şehir onun heykelini dikse azdır.Yaşarken ismini verin bari…

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu