Batalla kanlar içinde!

Timsah’ın Arjantinli yıldızı Pablo Martin Batalla, 90 dakikayı bandajla tamamladı.

Mücadelenin 9. dakikasında Josue’nin darbesiyle yerde kalan Batalla’nın kulağının kanadığı görüldü. Kafasına bandaj yapılan tecrübeli futbolcu maçı bu şekilde sürdürdü.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Deliii Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Bursasporun MÜFTÜSÜ var.Ne olur Cüneyt ÇAKIR bir 2 sene daha bizim maçlara gelme.Numan ÇürükSUYUNU çıkarmasına rağmen,Musa devamlı kırmızı kartı ÇAĞIRmasına rağmen, SARI’LI Koray Altınay bir türlü kızarmamasına rağmen, Allaha şükürler olsun ki Bursasporumuzun MÜFTÜSÜ var.Pablo evlat nikah memuru idi KARCE’nin yay gibi uzanıp kurtardığı top gol olmayınca nikah bir türlü başlayamadı.Ama Cüneyt ÇAKIR göz yumdu ve Osmanlısporlu oyuncular tekme,tokat ve dirsekle Pablonun kanını Timsah arena çimlerine dökünce,Pablo birden MÜFTÜLÜK şanına kavuştu,bu kez anlının terine kıpkırmızı kanıda karıştı ve 2 asistle,bizi üzeceğini söyleyen İrfan BUZ’U buz tutturup bizleri o görüntüsüne üzülmemize karşılık içimiz ısıttı.Böyle kırmızı kart olmaz,o zaman hiç bir oyuncu rakibim topa kafasını sokar diyerek topa hamle yapmasın.Çok komiksin Cüneyt hoca saçma sapan tacları rakibe,rakibin kılıçkalkan ekibi stilindeki faullerini kime şirin gözükmek amacı ile devam ettirdin,penaltıyı herkes gördü sen göremedin,bayrak hakemin verdi,bence senin emekliliğin çoktan gelmiş,bence DÜNYA hakemi sıfatı sana şaka olsun diye söylenmiş bir söz,bir basın açıklaması yaparak bu sıfatla adının anılmamasını istemen sana + değer katar.Bakalım gözlemcin sana kaç puan takdir edecek.Sözümü yineliyorum inşallah yine 2 sene sonra gelirsin…..

   4
   2
 1. O pozisyona dikkat edin o musa çağıran denen şerefsiz pabloyu itince josue ile çarpıştılar neden bizden gidenler bize karşı şerefsizleşiyo

  11
  2
 2. ÇİN malı değerindeki sözde muadili (şımarık çocuk Josue)
  BATALLA’ya neden acaba bu derece aşırı agresiflikle daldı.Yerini dolduramadığından kıskançlığından olmasın !

  4
  3
 3. ÜZÜCÜ haber,Çok geçmiş olsun Josue,inşallah tahmin edildiği gibi değildir.Ayak bileğinde kırık şüphesi olan Osmanlıspor’un Portekizli Oyuncusu Filipe Josue, Bursaspor Maçında Ayağına Aldığı Darbe Sonucu Sakatlandı. 27 Yaşındaki Oyuncu, Stadyumdan Arkadaşlarının Yardımıyla Gözyaşları İçinde Ayrıldı.Aşırı HIRS’ta hudut SAĞLIK olmalı.ÖNCE SAĞLIK

  2
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu