Batalla kalır mı?

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısıdır.

Pablo Martin Batalla’nın durumu en çok merak edilen konuların başında geliyor.

Kalır mı, kalmaz mı?

Başkan Ali Ay, ilerleyen süreçte bir hamle yapacaktır.

Bugüne kadar Batalla bu konu hakkında yorum yapmadı. Arjantinli yıldızın Bursa’da en yakın olduğu isimlerin başında eski yönetici Erkan Kamat gelir.

Önceki gün Fethiye İdman Yurdu’nun gecesinde de beraberdiler.

Erkan Kamat’a sordum Batalla’nın düşüncelerini.

Aynen aktarıyorum: “Batalla’nın sözleşmesi bitiyor. Düşüncesini herkes biliyor. Ancak Batalla ikna edilmeyecek birisi değil. Çok naif biri ve parayla pullu da işi olmaz. ‘Kesin olarak gidiyorum, Bursaspor’da benim işim bitti’ gibi bir durum yok. Tabii ki, o da sezon sonundaki duruma bakacaktır.”

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Efsane kalır kalmasına da, maalesef mevcut yönetim ve geçmiş yönetimlerin yanlışlarından kulüp çıkmaza gidiyor… parayı kontrol eden yok, taraftar gruplarının hepsi bağlı, nemalananlar çok… bir sürü takoz topçuyu bize kakalamışlar… bakıyorsun gençlerde bir ışık yok…Batalla, Harun hariç armayı benimseyen yok… diyeceğim bu kadar… saygılar

  30
  0
 2. Bence çok zor. Son 2 yıldır takım çok dandik ve 33 yaşında 12 km. koşturuyolar adamı. Ayrıca her sene küme düşme korkusu yaşayıp tepki almak istemeyecektir, efsaneyken gidecektir.

  9
  3
 3. Maasina iyileştirme yapacaksın en az 2 yıl daha uzatacaksin bu adam gibi adam daha oynar ben otobüs olayından sonra böyle bir karar aldığını düşünüyorum umarım takimda tutabilirler izlerken keyif aldığım tek oyuncu???

  5
  1
 4. O şampiyon olduğumuz sene ve daha sonraki sezonlardaki birlik beraberlik takıma güven duygusu yine olsa Batalla kesinlikle kalır.O da biliyor daha 2 3 yıl oynayabilecek durumda olduğunu.Ancak maddi durumlar olsun arka arkaya gelen başarısızlıklar olsun geçmişteki tepkiler olsun Batalla da rahatsız tabi bu durumlardan.Muhtemelen daha kötü zamanlar görmek istemediği için iyiyken bırakayım diyordur.Devre arasında mantıklı adımlar atılırsa gerek transfer gerek sponsorlar konusunda önümüzdeki sene güzel bir heyecan için kalacağını düşünüyorum ben tabi le guen de önemli bir faktör gibi.

 5. ali ay başkan olarak kaldığı müddetçe mukavele uzatmayacak..yapılan teklifide nazikçe reddetti.geçen devre arası…

  3
  1
 6. Ben bu kararın ana sebebinin otobüs olayı olduğunu düşünüyorum. Batalla’nın kalması için artık adam akıllı bir takım sözü verilmesi lazım. 33 yaşında adam sahanın en çok koşanı en çok mücadele edeni olup birde üstüne taraftardan tepki yiyorsa gitmek ister tabiki. Herşey onun üstüne biniyor. 2 sezondur forvetsizlikten çekiyor bu adam. Takımdaki tek iyi forvet olan Necid kiralık olarak gönderiliyor. Stancu, Deniz, Kubilay takımda tutuluyor. Sonra bunlar gol atamayıncada Batalla’ya biniyor suç. Efsaneye devre arası adam akıllı bi forvet sözü verilsin (VE BU SÖZ TUTULSUN!). Kırmaz bizi Batalla..

 7. Maşallah barekallah ,O adamın hasıdır,inşallah kararını tekrar gözden geçirip en az 2 yıl daha takımımızın kaptanı olmaya devam edecektir.

 8. arena dolar, arkadaşları, hocası, başkanı protesto edilmez. sahaya adam girmez, yabancı madde atılmaz, küfür olmaz, otobüs ve tesisler basılmaz, atkı ve diğer şovlar sürer, skor ve oyun ne olursa olsun takımın arkasında durulur, ve bütün bunlar sezon sonuna kadar kesintisiz devam ederse işte o zaman batalla bursa da kalır. adamın parayla pulla işi yok. adam güzelliklere hasta… zaten o zaman kaos biter, istikrar gelir ve ortaya spor ortamı çıkar, arena para basar, kadro kalitesi artar, başkan profilleri kendiliğinden değişir…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı