Batalla ile olmak gurur

Bursaspor’la yeni sözleşme imzalayan Cüneyt Köz, bu sezon en büyük transferlerinin taraftar olacağını söyleyerek, “Onları tribünde görmek bizim için ekstra bir güç, ekstra motivasyon. Tabi karşı takım için de ekstra korku” dedi.

Bursaspor’un tecrübeli futbolcusu Cüneyt Köz, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Cüneyt, şunları söyledi: “Çalışmalara Pazartesi başladık. Ona göre tempomuzu yavaş yavaş günden güne arttırarak Afyon kampına biraz daha hazır bir şekilde gidip güzel kamp dönemi geçirip sezona hazır şekilde başlamak istiyoruz. Geçen seneden beri birlik beraberlik içinde devam ediyoruz. Hocamız ve yeni yönetimle birlikte güzel bir hava yakaladığımızı düşünüyorum. Herkes mutlu herkes huzurlu. İyi gidiyoruz, iyi de çalıştığımızı düşünüyorum. Günden güne de kondisyonumuzu gücümüzü arttırarak hazırlanacağız.”

EKSTRA GÜÇ

Tecrübeli futbolcu şöyle devam etti: “Bursaspor’un bu sene tek bir hedefi var ait olduğu yere geri dönmek. Geçen sene bunu kıl payı kaçırdık. Bu sene daha dikkatli olacağız. Yaptığımız hatalardan ders çıkarıp, daha iyi hazırlanıp, ait olduğumuz yere geri döneceğiz. En büyük transferimiz taraftarımız olacak. İnşallah taraftarlarımız geri döner. Onları tribünde görmek bizim için ekstra bir güç, ekstra motivasyon. Tabi karşı takım için de ekstra bir korku. İnşallah en kısa sürede evimizde görmek isteriz.”

BATALLA GURUR

Cüneyt Köz son olarak Pablo Martin Batalla ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle belirtti: “Pablo Martin Batalla gibi bir efsanenin bizle beraber olması hepimiz için bir ekstra bir motivasyon. Hepimize yardımcı oluyor. Çok sıcak kanlı. Katılabildiği kadar antrenmanlara katılmaya çalışıyor. Kondisyonu da çok iyi. Mustafa hocayla konuşmak lazım son 15 dakika falan oynar belki. İşin espirisi tabi kendisi Bursaspor’un yaşayan bir efsanesi. Onunla çalışmak bir gurur. Bizle olması çok güzel bir şey.”

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sayın Köz geçen sene taraftar olsaydı eliniz ayağınıza dolaşırdı protestolar altında top oynarken. Bence taraftar olmaması avantaj oldu kadromuz gençlerin çoğu Bursaspor armasının büyüklüğünden dolayı eli ayağına dolaştı çoğu maçta. Protesto ile top oynarken düşünemiyorum..

  32
  21
 2. Geçen sene son 4-5 maç süperdin Cüneyt bu perfonmans devam ederse formanı kaldırmazsın bu senin elinde. Azimle devam kardeşim…

  10
 3. TARAFTAR OLARAK BURSASPORUMUZUN BAŞARILI OLMASINI ARZU EDİYOR VE CANI GÖNÜLDEN BUNU İSTİYORSAK YAPACAĞIMIZ POZİTİF DESTEK OLMAKTIIIIR.

  Stada girme imkanına kavuşan BURSASPOR TARAFTARINDAN BİR TEKİ DAHİ OLUMSUZ SES ÇIKARTMAMALIKİİİİ BU GENÇLER HATALARINDAN DOLAYI ISLIKLANMA,YERSİZ SÖZLERLE HEVESLERİ KIRILMASIN.

  HEP DESTEK,DAİMA DOĞRU VE YAPICI SÖZLERLE ONURE ETMEK ŞART.

 4. Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy.
  Please leave your comment about my website.
  You can find the website in my signature.
  Thanks.

  10

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu