Batalla hala futbolcu gibi

Bursaspor Furkan Emre Ünver ve Çağatay Yılmaz takımın Afyon Kampında açıklamalarda bulundu.

İki oyuncu da teknik ekipte yer alan Pablo Martin Batalla‘yı idmanlardaki performansıyla futbolu bırakmamış bir halde bulduklarını ifade etti.

Furkan Emre Ünver, “Ben hala onu futbolcu gibi görüyorum. Kendisi gerçekten çok iyi bir insan ve ondan faydalanmak istiyoruz. Bize her açıdan büyük yardımı oluyor” ifadelerini kullanırken Çağatay Yılmaz ise “”Pablo hala futbolcu gibi. Onu çok seviyoruz. Devamlı bizle konuşuyor. Bizi yönlendiriyor” dedi.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yaw bakın aylardır söylüyorum. Tahta açılınca yapılacak ilk icraat Batalla’ya lisans çıkarmak olmalı. Rahmetli Nejat Biyediç’de Bursaspor’da jubile yapmış ve futbolu bırakmıştı. Ama rahmetli İbrahim Yazıcı ilk başkanlık döneminde (1991) Biyediç’i ikna edip bir sene aradan sonra tekrar futbola döndürmüş ve Biyediç bir kez daha Super ligin en klas adamlarından biri olarak futbola devam etmişti. (Girin Google’a okuyun)
  Batalla’ya lisans çıkarsa, Bursaspor’un bu sene yapacağı en büyük transfer olur. En fazla 30 dakika oynasa bile bize yerer. Tribünleri ateşler, millet onun için maça gelir, tribün dolar, Keçiören, Menemen gibi takımlar, Timsah Arena’da 30-40 bin kişi önünde mana5-0 yenik başlar. Batalla’nın çok sayıda getirisi olur. Bu konuyu Emin Başkan’a iletin. Çünkü konuya yabancı olduğu için o bunu düşünemez. Şaka yapmıyorum ve Bursaspor kamu oyunu da bu konuda yönetime baskı yapmaya çağırıyorum.

  118
  9
  1. @Teknik Adam yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular, sosyal medya ve internet üzerinden güzel anlamlı sözler söylüyoruz hepimiz yürekten Bursaspor sevgisini dile getiriyoruz lakin gerçekler bugüne kadar hiç öyle olmuyor ,Batalla futbol oynar iken kaç bin taraftar maça geldi ,forması kaç bin sattı ,dövmeye kalktılar ona bunu yapanlar hala taraftarın gözünde itibar abidesi,vede son maçında 40 bin taraftar var miydi maçta evet ne kadar gerçekçi ve sami miyiz evet gerçekten biz sevgisi ve cikar siz sevenler 20 bin isek ben inanın mutluyum aslında sayımız o kadar çok değil bir bakıyorsunuz ,bizim hep eleştirdiğimiz rakiplerimiz olan 3 Istanbul takımının forma satışının 10 da biriyiz sonra neden bu haldeyiz diyoruz tirbunde sevgi saygı coşku olur ise o tirbun kendini büyütür kötü olan TEKSAS değil onu cikar alet olarak kullanan bireylerde yoksa teksas Bursaspor sevgisi coşkusunu özetler lütfen kötüyü de iyiyi de yorumlar iken bunlara dikkat edelim bakalım kaç bin kombine,kaç bin forma satışı olacak ben toplu kombine ve forma alımlarını bunun dışında tutalim

   16
   4
  2. @Teknik Adam yorumuna yanıt olarak

   Aynen renkdaşım. Batalla mutlaka ikna edilmeli. Zaten 1 milyon yuğro alacağı var. Yeni yönetim, o paranın kendisine ödeneceğini kongrede açıkladı. Bu durum Batalla’ya anlatılıp motive edilmeli ve Batalla mutlaka oynamalı. Fark aratır ve bizi Super lige çıkarır. Biz de ikinci heykelini de dikeriz. (Tabi beton yeterse)

   21
   4
  3. @Teknik Adam yorumuna yanıt olarak

   Batalla oynarsa Mustafa Er de oynasın aralarında 3 yaş fark var, orta saha baba gibi sağlam olur babalar ve oğullar hep beraber oynar

   30
   8
  4. @Teknik Adam yorumuna yanıt olarak

   Bu tamamen Batallaya bağlı. Sınırımızı da aşmamamız lazım. Sırf üst lige çıkacağız diye saygısızlık etmemeliyiz. Nede olsa adam jubile yapmak için memleketine döndü başladığı yerde bitirdi. Fikirlerine saygı duymak lazım.

   31
 2. Saygıdeğer arkadaşlar.
  Batalla artık Bursaspor da antrenörlük vazifesini yerine getirecek.
  Yeni Pablo lar yetiştirecek.
  Bırakalım işini rahat yapsın.
  Çünkü aktif futbolu bıraktı.
  Tabiki herkes kendisini yirmi dakika da olsa yeşil çimlerin üzerinde görmek istiyor fakat Pablo yu zorlamayalım.
  Bir an önce belgelerini tamamlasın ve bir daha Bursa dan Bursaspor dan ayrılmasın.
  Pablo kulübe de Mustafa Er in yanında olduğu sürece biz her maça 1-0 galip başlayacağız.
  Biyonik gözleri ile her şeyi görecek, insan üstü zekası ile her duruma anında çare üretecek.
  Çünkü Batalla herşeyi hepimizden en az bir saniye önce yaşayıp ona göre değerlendiriyor.
  Pratik zekalı bir kardeşimiz.
  Zaten bu sebeplerle heykeli dikildi.

  24
  2
 3. Yaw 35 yaşına rağmen başka takımların şu an parayla pulla alamayacağı bi adam kendi ayaklarıyla tıpış tıpış buraya gelmiş, Bursaspor’la sahaya çıkmış, ama biz bu adamı Mustafa Er’in yardımcısı olarak kenarda tutuyoruz. Yaw, yapmayın, etmeyin. Şu adamı ikna edin, en az 2 yıl daha net oynar, çok rahat. Hele PTT lig falan ona çıtır gelir. Bu adama lisans çıkarılsın, bizi bu sene süper lige çıkartmazsa diksinler. Lan bi Özer Hurmacı kadar, Serdar Özkan kadar iş yapmaz mı bu bee? Geçen sene o kazmalara kamyonla para verdiniz, böyle bi yıldız elinizin altında hiç sesini çıkarmadam idmana çıkıyo, ve siz ona Mustafa Er’in yardımcısı gözüyle bakıyosunuz.

  13
  3
 4. Aslında 37 yaş bizim lig için gayet normal 30 dakika oynasa yeter diyenler olmuş ben 45-60 dakika bile oynabilir düşüncesindeyim.

  9
  2
 5. Antrenör futbolcu olarak mutlaka futbola dönmeli. Dünyada çok örnekleri var. İtalya’da Vialli, İngiltere Chelsea’de Zola aynı statüde hem takımı çalıştırdı, gerektiğinde de sahaya girip oynadı. Hatta bu statüde olursa, Batalla’ya tahta açılmasa bile lisans çıkabileceğini düşünüyorum. Daha yaşı 35. Galatasaray santrforu Falcao ile aynı yaşta ve şu an çok fit görünüyor. İbrahim Öztürk 40 yaşında super lig oynayacak. Emre Belezoğlu 39 yaşında A milli takıma seçildi, ve aynı sene Fener’de full oynadı.

  8
  2
 6. Tarihte futbola geri dönenler var. Tahta kalktığında kendisiyle antrenör futbolcu olarak anlaşsak ne güzel olur

  7
  2
 7. 25- 30 dk oynasa yeter bize ve baya baya oynar . Şu hali ile bile ligin zaten en class ayağı . Battala geri dönmeli.

  6
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu