Batalla “Evime geri döndüm”

-BURSASPOR TARAFTARI SENİ ÇOK SEVİYOR NELER SÖYLEYECEKSİN?

Evet ben de dönüyor olmaktan çok mutluyum. Ben de artık biran önce Bursa’da olmak, antrenmanlara başlamak ve Bursa’da ki gündelik hayatıma dönmek için sabırsızlanıyorum. Buraya kadar gelen herkese çok teşekkür ediyorum beni çok mutlu ettiler.

-BURSASPOR TARAFTARININ KARŞISINDA ÇIKACAKSIN İLK MAÇİÇİN NELER DÜŞÜNÜYORSUN?

Bence çok güzel bir gün olacak. Herkes için unutulmaz bir gün olacak. Taraftarımızın olduğu kadar benim içinde hafızamdan silinmeyecek bir gün olacak. 

-BURSASPOR’DAN AYRILDIKTAN SONRA BİR KIYASLAMA YAPTIN MI?

Tüm ligler birbirinden farklıdır. Her ülke futbolunun kendince zorlukları vardır. iki ülke arasında da rekabetçi futbol var. Doğrusunu söylemek gerekirse Beijing Guoan taraftarı tutkusuyla beni çok şaşırttı. Onlar da orada özel bir taraftar grubuna sahip, orada iki senede güzel bir deneyim yaşadım. Ama eve dönüyor olmak güzel bir his.. Burada eskiden yaşadığım güzel günleri tekrar yakalamaya çalışacağım.

-TARAFTARA NELER SÖYLEMEK İSTERSİN?

Bana onlarla alakalı her soru sorulduğunda söylüyorum. Mevzu taraftarımız olunca kelimeler kifayetsiz kalıyor. Her şey için teşekkürler, bilmeliler ki ben ne olursa olsun bu sevginin karşılığını vermeye çalışacağım.

Fiziksel olarak iyi durumdayım. Tabii ki antrenman ve maç yapmam lazım ama iyi durumdayım.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu