Batalla çok zorladı

Bursaspor’un kaptanlarından Aykut Akgün 16Numara mikrofonlarına konuştu.

Pablo Martin Batalla’nın takıma çok şey kattığını belirtirken, Bursaspor’a karşı oynarken de Pablo Martin Batalla’nın kendisini çok zorladığını belirtti.

Pablo’nun gençler için çok önemli bir karakter olduğunu söyleyen Akgün;

“Pablo’yu gençler için anlatmaya gerek yok, artık Bursalı ve Bursasporlu kendisi. Gençler için çok farklı bizim için de çok farklı. Takımda bulunması hem tecrübesel anlamda hem de futbol dışında karakteri çok çok önemli bence, o karakterini buraya katmaya başladı daha da fazla şeyler katacağına inanıyorum.”

“En zorlandığım Batalla”

Bursaspor’a karşı oynarken en zorlandığım futbolcu Batalla’ydı, ben orta saha oynarken o da 10 numara oynuyordu. Tabii ki zor ona karşı oynamak, çok tecrübeli ve nerede ne yapması gerektiğini iyi bilen bir oyuncuydu, bu yüzden ona karşı oynamak her zaman zorluyordu.

Kaynak
16numara.com

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Top ondayken içimizde bir rahatlık olurdu. Güzel bir pas atacağının garantisi varmış gibi hissederdik. Hata yapabileceğini bile unutturmuştu bize o hissi özledim. Umarım gençler bu nimetin farkına varır da geliştirirler kendilerini.

   1. @Erdem Ş. yorumuna yanıt olarak

    Hele o kafasını kaldırıp etrafini kesmesi, kasiyla gözüyle defans arkasına adam kaçırması yok muydu !? Top ondayken tamam gol geldi diyorduk !

 1. Aynen kardeşim sanki top süzülürken zaman genleşiyordu. O pasın güzelliğini daha uzun izeleyebiliyorduk..Güzel günlerdi doyamadık..

 2. batallamız futbol oynamazdı resmen resital verirdi yani demek istediğim futbol oynamanın cok üstünde biriydi iiyiki onu seyretmek nasip olmuş bana şükürler olsun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu