Batalla, Belluschi ve Civelli buluştu!

Bursaspor'un efsane Arjantinli oyuncuları bir araya geldi.

Taraftarın unutamadığı oyunculardan olan Bursaspor‘da efsane isimler olarak anılan Pablo Martin Batalla, Fernando Belluschi ve Renato Civelli bir araya geldi.

Batalla‘nın instagram hesabındaki fotoğraf arkadaşlar mesajı ile paylaşıldı.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ZAPO yorumuna yanıt olarak

   Sigara yakmak ne kelime. Ben bu fotğrafa bi büyük rakı açar içerim, finalde de üstüme bi bi şişe ispirtorto döküp kendimi yakarım. Efkardan. Nerelerden nerelere geldik be. Ama şu resmi Ali Ay’a göstersen, onun için hiç bişey ifade etmez. Nasıl olsa Emirhan Ayfoğan var, Stancu var beya der geçer. Çünkü adamın futbolla ve Bursasporla ilgili herhangi bir hafızası yok. Bilgisi yok. Astronot gibi bolukta uçan tuhaf bir adam. Koca kulübün anasını dikti. (iğne iplikle)

   11
   1
 1. SORARIM SİZE SEÇİM VARKEN ORTALIKTA DOLAŞAN SİYASİ AYAK NERDE.. LEVENT KIZIL İSTİKRAR LAZIM DIYODUN ALİNUR AKTAŞ TECRUBE DIYODUN HUSEYIN ŞAHİN VE OY VEREN 1060 KİŞİ NERDESİNİZ.. KURTARAMADIK BURSASPORU SİYASİDEN YAZIK OLUYO BIZE..

  60
  4
 2. Eski dostlar eski dostlar diye bir şarkı vardı şimdi mazide kaldı bu oyuncularımız ama üzücü olan şimdi kimlere kaldığımız gerçekçi olalım bu sene de diğer senelerden farklı bişey beklemeyin gidenin yeri dolmuyor ! Gençler gençler diyoruz eyvallahta süper lig de hiç acımazlar 3-5 çakar giderler. En zayıf kadro şu an bizde…

  45
  1
 3. Wagner loveyi 1 yillik kiralayabilsek iyi olur maaşinda indirim yaparsa. Kaliteli oyuncu. Performansa dayali sözleşme yaparsak leblebi gibi gol atar bizim ligde

  8
  49
 4. Nerden koydunuz bu fotoğrafı gözlerim doldu ağlattınız be…yaramıza bastınız…Hayat birgün varsındır ,birgün bakmışsın ki kuş gibi uçu vermişler…Gözler arasa da care yoktur…Ne gidenle gidilir ,ne kalanla kalınır hayat…işte.Batalla ilerde antrenör olunca yardımcıları bellirlemiş…Bu sene kötü giderse gitmez iyişallah kötü giden her maçta Batalla diye bağırılır…10 dk Batalla….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu