Batalla Arjantin’de Sportif Direktör oldu

Bursaspor'un efsane kaptanı Pablo Martin Batalla, Arjantin Federal Ligi kulüplerinden Deportivo Roca takımında sportif direktör olarak çalışmaya başladı.

Bir yıl önce Mayıs 2018’de futbolu Bursa’da bırakan 1984 doğumlu Tangocu, ülkesinde kariyerini idari yönde yapma kararı aldı ve Deportivo Roca kulübünün sportif direktörlük teklifini kabul etti.

Bursaspor‘un 2010 şampiyonluğunda büyük payı olan ve yeşil-beyazlı taraftarların gönlünde taht kuran, hatta geçtiğimiz günlerde Bursa’da heykeli bile yapılan Süper Bücür, bunda böyle, ülkemizdeki 2. Lig’e denk gelen Arjantin Federal Ligi’nde yeni kulübü Deportivo Roca’nın başarısı için mücadele edecek.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Semih1989 yorumuna yanıt olarak

   Batallayı görüp göreceğimiz bu kadar.
   “”seni çok seviyoruz! “”
   Lafı da kuyruklu yalan.
   Adam kaç sene burada kaldı bir defa olsun dolu arenaya oynamadı.
   Arkadaşları gözünün önünde yuhalandı, dövüldü.
   Üç milyonluk bir şehirde Bir sezonda satılan “” Batalla “” forması 600 ü geçmedi.
   İşimiz gücümüz kuru sıkı palavra.

   88
   8
 1. George Hagi’de Türkiye’ye gelmiş geçmiş en iyi futbolculardan ama Bursaspor’u 2004’te küme düşürmüştür. Batalla bence kendini bu yönde çok geliştirmeli, ileride Bursasporun başına öyle gelmeli..Allah muhafaza başarısız olursa kendini bilmez takıma hep zarar veren çorbacı bir kısım taraftar otobüs’ün önünü keser, döver. Kimse Batalla’nin kredisi bizde sonsuz demesin, zamanında Ertuğrul Sağlam’ında kredisi sonsuzdu ama ,sonra olanlar malûm..Şimdi ahını aldık çekiyoruz.

  40
  1
 2. İnşallah futbolcu olarak yaşattığın mutlulukları bir gün teknik direktorumuz olarakta yaşatırsin küçük dev adam Batalla.

  28
 3. Yönetimin aynı camia gibi Batalla ile bağını kuvvetlendirip, Arjantin de yetenekli bir kaç oyuncuyu takip ettirip,tavsiyelerini almalı.

  20
 4. Hadi hayırlı olsun kardeşim tecrübenle bize büyük katkı verip getirecegin oyuncularla nice Şampiyonluklara inşallah….

  18
 5. Bırakın kardeşim böyle romantik temennileri. Her gelen kulübü söğüşledi gitti. Borç gırtlağa kadar oldu. Olması gereken mevcut kadro, teknik heyet, yönetim ve başkanın başarılı olup uzun yıllar hizmet etmesi her değişim kulübe darbedir. Kimse gelip gitmesin artık yeter.

  10
  58

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu