Batalla Arjantin ve Avrupa’dan oyuncu bakacak

Mustafa Er'in ekibinde yer alacak olan Batalla'nın Emin Adanur'un başka seçilmesi durumunda Arjantin ve Avrupa turuna çıkarak önemli görüşmeler yapacağı ifade ediliyor.

Emin Adanur ve ekibinin göreve gelmesi halinde, Pablo Martin Batalla, önce Arjantin ardından da Avrupa turuna çıkacak.

Önemli görüşmeler yapacak olan Batalla, ardından Mustafa Er’in belirlediği 7-8 futbolcunun transferi için girişimlere başlayacak.

Emin Adanur ve Mustafa Er ile dün akşam saatlerinde 2 saatlik bir görüşme gerçekleştiren Batalla‘nın Bursaspor‘dan alacaklarını ertelediği bildirildi.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Muradiye li yorumuna yanıt olarak

   Kulüpte başkanlık yapmış ve buradan nemalanmış şahıslar bile paralarını almak için şeytan kesilirken bu adamın alacağı konusunda bu kadar sabırlı olması ve uyumlu davranması sadece alkışlanır ve saygı duyulur,adamsın hakikaten Pablo ….

   61
  2. @Muradiye li yorumuna yanıt olarak

   Bizim adam….
   Çok sevimli bir insan ya…

   Sonuna kadar destek olursa…olsun.

   Nolursunuz bidaha üzmeyin adamı… Ertuğrul hocaya yaptınız gibi yapmayın.
   Biraz insan olun , terbiye gösterin, saygı gösterin.

   Mevalar anca Ozaman toplanır.
   Örnek Şampiyon oldumuz sene..

   79
   2
 1. Hala yanımızda olması o kadar güven veriyor ki yok böyle bir duygu. BATTALA iyi ki burdasın. Adam a bir şeyler yazacağım fakat kelimeler yetmiyor. Yazacak bir şey yok. DEMEK Kİ ADAM OLMAK BÖYLE BİR ŞEY MİŞ.

  67
  2
 2. Eyvallah Batalla’nın gelsin ama yabancı oyuncu gazoz kapağıyla alınmıyor sonuçta. Bunca borç içinde yabancı oyuncuya borçlanmak size inandırıcı ve mantıklı geliyor mu bilmiyorum.

  9
  1
  1. @Emir yorumuna yanıt olarak

   Yetenekli genç ve ucuz oyuncu alacaklardır kasımpaşa , konya , sivas , malatya vs farklı ülkelerden ucuza oyuncu buldu getirdiler oynattı ve iyi paralara sattılar bizde öyle yapıcaz

 3. Aç tavuk kendini buğday ambarında sanarmış para varda avrupadan arjantinden futbolcu alacaz siz önce tahtayı açın..

  6
  14
  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Yönetime gelmeden resmi hiç bir iş yapılamadığını biliyoruz. Hele bugün secim sonuçlansın tahta fa açılır. Arkadaşlar, biliyoruz ağzımız sütten yandı. Bir güvensizlik veya olumsuz önyargı var. Mevcut adaylar bu arkadaşlar, birine güvenip seçmek zorunda ve ona güvenmek durumundayız. Göstergeler iyi durumda, iyi günler geliyor inşallah.

 4. Pablomuz görevini layıkıyla yapabilir veya yapamaz.Ama ihanet dışında görevinde başarısız olsa bile, kendisini küfürlerle ugurlarsak Allah bizim bin belamizi versin.Gun yüzü görmeyelim inşallah.

 5. Emin adanur fos bir başkan olsa bugün ulusal tvde ve sosyal medyada reklamını yapmazdı,2 ay süre önceden aday olmazdı ve en önemlisi:mustafa hoca ve batallanın güvenini kazanmazdı.Bu adama güvenelim bence son şansımız…

 6. Bizim evlatlarimiz dediğimiz kendi şehrimizin cocuklari da aman 1 kirus kalmasın diye teee ebesinin nikahina kadar gidip kenditopraklarina pisliyoooo daha ne diyelim?

 7. Ben oyumu Kamat’a vericem. Hocamız Ertuğrul, sportif direktörümüz de Batalla olacak. Tahtayı kesin açıyormuş haftaya. Belediye başkanından 50 milyonluk katkı sözü almış.

  1
  44
 8. Hani ilk iş batalla ya ödeme yapmaktı kardeşim verin bu adamın parasını yüz verdikçe astarını çıkartıyoruz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu