Baskıya alışkınım

Malili futbolcu, ligin kalitesinin çok iyi olduğunu söyleyerek; “Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor Avrupa'da tanınan kulüpler. Türkiye'ye gelmeden öncede bu takımları biliyordum. Ligin kalitesi hakkında çok fazla bilgiye sahip değildim. Buraya geldiğimde ligin kalitesini gördükten sonra bu ligde kalmamın benim için iyi olacağını düşündüm” dedi. N'Diaye, Basser ile aynı akademiden yetiştiğini, Turgay Bahadır ve Murat Yıldırım ile geçen sezon Kayseri Erciyesspor'da oynadıklarını, Murat’ın Bursaspor ile ilgili sıkça güzel şeyler anlattığını dile getiren Traore, geldiğinde anlatılanlardan çok daha güzel bir ortam bulduğunu söyledi. 

 

Baskıya alışkınım

Taraftar baskısına alışık olduğunu Milan gibi Bursaspor'un da her maçı kazanmak için oynamasının baskı yarattığına değindi. Traore; “Taraftarlarımız bizi desteklemek için stada heyecanla gelecekler. Kalplerindeki bu ateşi, bu tutkuyu bizlere yansıtsınlar. Arkamızdan esecek bir rüzgar gibi bize bir kişi fazla oynadığımızı hissettirsinler” dedi. 

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı