Basketbolcularımızdan Otizmli Miniklere Destek

Salonda yapılan etkinliğe Basketbol Genel Menajerimiz Murat Konuk,  Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, antrenör Tuncay Bostan, Basketbol Reklam ve Pazarlama direktörü Nedim Hızlıateş,  basketbolculardan Serhan Kavut ile Salih Uğraşan katıldı. Serhan ve Salih otizmlilerle birlikte salonda basketbol oynarken ortaya birbirinden ilginç görüntüler çıktı.

Renk Otizm Dernek Başkanı Ferhan Özvatan, “Dernek olarak ilk kez yaz kampı gibi spor okulu düzenledik. Otizmli çocuklar evlerinin dışında ilk kez yer aldılar. Spor etkinlikleri yaptılar. En azından, okul öğrencileriyle birlikte olarak mutlu oldular. Bu arada basketbol oynayıp büyük moral buldular. Bursaspor basketbol takımı antrenörü ve sporcuları bugün yanımızda olarak bizleri mutlu ettiler” dedi.

Basketbol Baş antrenörümüz Şemsettin Baş ise, “Bursaspor olarak biz bu tür organizasyonları çok önemsiyoruz. Bursa’daki tüm spor kulüplerinin de bu tür organizasyonlarda olmak istiyoruz. Çağrıldığımız da da seve seve yardıma hazırız” şeklinde konuştu.

Doğa Koleji Bölge Sorumlusu İlknur Özergin, “Otizmli miniklere yönelik keyifli bir program oldu. Çocuklar bir ay süre ile burada çeşitli etkinliklere katıldılar. Onların gelişimine katkı koyduğumuz için mutluyuz” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu