Basketbolculara pizza ziyafeti

Öğle yemeğine teknik heyetimiz ve sporcularımız katıldı. Ekibimiz Pizza Taxi’nin menüsünde bulunan tüm pizzalardan tattılar.

Genç oyuncumuz Kağan Kavraal, restoranın mutfağına geçerek kendi elleriyle pizza yaptı.

Başantrenör Şemsettin Baş Cuma günü deplasmanda oynayacakları İTÜ maçı öncesinde takım birlikte adına güzel bir yemek organize eden Pizza Taxi’ye teşekkür etti.

 

Baş, takımın uyum sürecini yavaş yavaş atlattığını ve ilerleyen dönemde çok daha iyi basketbol oynayacağını belirtti. Baş, “Böylesine güzel bir günde Pizza Taxi’ye bizi ağırladığı için teşekkür ediyoruz. Her maçın önemi farklı. Kazana kazana gidip, maç maç bakıp, Play-Off’lar yaklaşmadan istediğimiz oyun sistemini oturtmak istiyoruz. Bu sezon 11 yeni oyuncumuz var. Uyum süreci için biraz zamana ihtiyacımız var. Oyuncuların burayı tanıması, bizim oyun sistemine alışmaları bir süreç. Bu süreyi en az zararla kapatmak istiyoruz. Birkaç ay sonra çok daha iyi olacağımıza inanıyorum. Taraftarımız bizim için itici gücümüz. Her maç daha da artacaktır. Biz de güzel oyunumuzla taraftarlarımızın daha da çoğalmasını istiyoruz” dedi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı