Basketbola 6 milyon isteniyor

Hatta, Yeşil Bursa’nın bile amacına uygun kullanılmaması nedeniyle elden çıkarılması gerektiğini düşünüyorum… Çünkü, kaç yıldır şampiyonluk parolasıyla yola çıkıp en 3 teknik adam değişikliği ve hayal kırıklıklarıyla sezonu tamamlayan, A takıma oyuncu veremeyen bir görüntüde… Yanılıyorsam, düzeltin.

Neyse konumuz basketbol… Bursaspor’un masa tenisiyle beraber en başarılı branşlarından biri oldu bu sezon…

Dün, isim sponsoru Durmazlar Holding’te toplantı vardı…

Durmazlar Holding, yeni sezonda Süper Lige çıkaracak iddialı bir takım kurma önerisinde bulunuyorGeçen yıl isim sponsorluğu için yaptığı 700 bin liralık desteği de 1 milyon liraya çıkarma teklifinde bulunuyor… Bursaspor yetkililer ise, “6 milyon liralık bir bütçeyle ancak Süper Lige çıkarız. Bunun en az yarısını karşılamanız gerekir ki, bizim üzerimizde bir yük olmasın. Yoksa bunu karşılama gibi bir gücümüz yok” şeklinde karşılık vermişler… Durmazlar’ın bence bu yıl çok iyi reklamı oldu. İsmini Süper Lige çıkarmak istiyorsa biraz daha fedakarlık yapmalı.

Sizce öyle değil mi?

Hatta, bence tüm yükü üstlenmeli…

Orhan Güney

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu