Basketbol takımından Ali Ay’a ziyaret

Bursaspor Durmazlar Basketbol Takımı, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay'ı Bursaspor Özlüce Tesisleri'nde ziyaret etti

Türkiye Basketbol Ligi‘nde mücadele edecek Bursaspor Durmazlar teknik ekip ve oyuncu kadrosuyla Başkan Ali Ay‘ı Kurban Bayramını kutlamak ve Basketbol Şubesine katkılarından dolayı teşekkür etmek için Bursaspor Özlüce Tesisleri‘nde ziyaret etti.

Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sezer Sezgin ve Başantrenör Şemsettin Baş TBL’nin değişen statüsüyle ilgili Ali Ay‘a bilgiler verirken takıma yeni katılan oyuncuları da tanıttı. Bu ziyaretten ötürü çok memnun kaldığını belirten Ali Ay sık sık maçlara gelip Bursaspor Durmazlar‘ı destekleyeceğini söyledi.

Sezer Sezgin “Başkanımıza Teşekkür Ettik”

Sezer Sezgin; “Yeni sezon öncesinde hem 30 Agustos hem Kurban Bayramı nedeniyle Başkanımızı ziyaret ettik ve katkılarından dolayı teşekkür ettik. Başkanımızı maçlarımıza davet ettik güzel bir görüşme oldu kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz.” dedi.

Şemsettin Baş “Umarım güzel bir sezon geçireceğiz”

Şemsettin Baş; Sezer Bey ile birlikte Başkanımızı ziyaret ettik. Hem sezon öncesi birbirimize başarılar diledik hem de kendisine teşekkür ettik.Her sezon bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Bu sezon bizler için çok değerli bu yolda sinerji çok önemli. Umarım güzel bir sezon geçireceğiz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu