Basketbol takımı öğrencilerle buluştular

Frutti Extra Bursasporlu teknik ekip ve oyuncular Barış Spor Salonu'nda İbrahim Uyar İlköğretim Okulu öğrencileriyle buluştu.

Nilüfer Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirilen organizasyon Barış Spor Salonu’nda düzenlendi. Söyleşide Alimpijevic ve oyuncular minik öğrencilerin merak ettiği soruları yanıtladı.

Öğrencilere tavsiyeler veren Alimpijevic, “Ailenizi ve öğretmenlerinizin tavsiyelerini dinlemelisiniz. Daha sonra sevdiğiniz sporu yapabilirsiniz.” dedi. Bursa ile sorulara da yanıt veren başantrenörümüz, “Deniziyle, doğasıyla harika ve büyük bir şehirde yaşıyoruz. İki çocuğum var ve burada çocuklar için bir çok park alanı var. Ailem ve ben Bursa’da olmaktan dolayı çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Takım kaptanı Metin Türen ise, öğrencilerle bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Çocuklara spor alışkanlığı kazanmaları yönünde tavsiyeler verdi. Ömer Utku Al ise 6 yaşından bu yana basketbol oynadığını ve en sevdiği işi yaptığı için çok mutlu olduğunu söyledi. “Basketbola nasıl başladınız?” sorusuna ise Kevarrius Hayes, “Ailem ve çevremdeki neredeyse herkes basketbol oynuyordu. Dolayısıyla ben de bu şekilde basketbola başladım.” şeklinde cevapladı.

Etkinliğin sonunda oyuncular öğrencilere imza verirken, İbrahim Uyar İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Hamdi Özyıldız’a günün anısına imzalı top hediye edildi.

Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer ile birlikte Nilüfer Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Hülya Akgül, panele katılan isimlere hediye takdim etti.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu