Basketbol kombineleri satışa çıkıyor

Yönetim Kurulu üyesi Halil Özyürek yaptığı açıklamada “Taraftarlarımızdan gelen yoğun istek üzere bu sezon kombine kart satışına 7 Eylül 2015 Pazartesi gününden itibaren başlıyoruz. 2015-2016 Sezonunda Basketbol 2.Lig’inde mücadele edecek olan ve hedefini Şampiyonluk olarak belirleyen takımımızın, büyük taraftarlarımız ile birlikte Nilüfer Spor Salonu’nda zaferden zafere koşacağına inanıyoruz.

Geçtiğimiz yıl kurulan ve ilk sezonunda Play-Off oynama başarısını gösteren Potanın Timsahları’nın şampiyonluk yolunda en büyük destekçisi olacak siz taraftarımızı Nilüfer Spor Salonu’ndaki bu şölene bekliyoruz” dedi.

FİYATLAR

Özyürek bu sezon salonda 3 farklı kombine bileti fiyatı olacağını açıkladı. Özyürek, “ 7 Eylül 2015 Pazartesi günü satışa çıkacak olan kombine kartlarımızın fiyatları,

VIP: 250 TL

SAHA İÇİ: 150 TL

ÜST TRİBÜN: 90 TL olarak belirlenmiştir.

Sezon içinde oynayacağımız yaklaşık 15 müsabakanın tek maçlık bilet fiyatları ise

VIP: 25 TL

SAHA İÇİ: 15 TL

ÜST TRİBÜN: 10 TL olarak belirlenmiştir.

SATIŞLAR İNTERNET VE ÇEŞİTLİ NOKTALARDAN GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Kombine bilet satışlarının pazartesi günü internet sitesi üzerinden satışa çıkacağını belirten Özyürek, “Taraftarlarımız internet sitesi üzerinden istedikleri koltukları seçerek kombine biletlerini satın alabilecekler. AyrıcaBursastore, Altıparmak ve Nalbantoğlu şubelerinden de kart satın alabilecekler. Önümüzdeki günlerde kentimizde bulunan Alışveriş merkezlerine kurulacak satış noktaları ile taraftarlarımıza hizmet sunacağız. Kombine biletlerini satın alan taraftarlarımıza kartları daha sonra verecekleri adrese özel olarak gönderilecektir” dedi.  

VIP HİZMETLER

Nilüfer Spor Salonu’nun VIP tribünlerinde catering ve özel otopark hizmeti verileceğini belirten Özyürek,  “Taraftarımız Nilüfer Belediyesi’nin sponsorluğunda;  Salon dışında ve içinde “Timsah Basket Bando”, Türkiye’nin çeşitli illerinde gösteri yapan “Karizma Basket Show”  Dansçı kızlarımız ve maskotumuzun gösterileriyle tam bir görsel şölene şahitlik edecekler. Ayrıca Sosyal Sorumluluk Projeleriyle basketbolda öncü bir kulüp olmayı hedefliyoruz. Bu anlamda önceliğimizi çocuklarımıza vererek, çeşitli sivil toplum örgütü ve kurumlarla tribünlerimizde bir araya gelecek, bu heyecanı onların da yaşamasını sağlayacağız.

ULAŞIM

Özyürek,“Nilüfer Spor Salonu’na taraftarlarımızın rahat ulaşımlarını sağlamak için maç saatine yakın zaman dilimlerinde Bursaray Esentepe istasyonu ve Bursa Atatürk Spor Salonu önünden otobüslerin kaldırılacağını sözlerine ekledi.  

Şemsettin BAŞ: “ Herkesi Maçlarımıza Bekliyoruz”

Baş antrenör Şemsettin Baş yaptığı açıklamada, “ Bursaspor basketbol takımı sezona çok güzel bir şekilde hazırlanıyor. Kulübümüzde çok güzel bir şekilde destek veriyor. Taraftarlarımız geçtiğimiz sezon çok güzel ilgi gösterdiler. Bu sezon 7000 kişilik salonumuza çok daha fazla ilgi göstereceklerine inanıyorum. Bu sezon organizasyon bakımından çok farklılıklar var. Şampiyonluk yolunda taraftarımızı salona bekliyoruz” dedi.  

Basın toplantısının sonunda tüm katılımcılar hep bir ağızdan “Haydi Bursa, Salona” sloganını söylediler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu