Başkanlık katında buluştular

Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan ile İbrahim Üzülmez’in yan yana çekilmiş fotoğrafları medyaya düştü.

İkili Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde Başkanlık katında bir araya geldi. İbrahim Üzülmez kendisini Bursasporlu yapan sözleşmeyi yarın saat 10:00’da imzalayacak.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İlk insan “deli ibo” bursasporumuza hayırlı olsun ! İşin şakası adam deli meli ama başarıları ortada yabana atmayalım ! Hep destek tam destek ! Başka Bursaspor yok artık kenetlenip bu takımın arkasında olalım ! Bu son şansımız ! Benim umudum hala var !

  132
  19
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   valla ibo buraya gelerek kediyle çuvala girdin koçum.
   eğer sen yara-bere almadan çıkarsan biz de süper lige çıkarız.
   bu eğlenceli ve doğru bir şey mi? elbette değil ama yapacak fazla bir şey yok.
   bazılarımız hala farkında olmasa da zaten bunun faturasını bu liglerde tırmalayarak ödüyoruz.

   5
   1
 2. Şu fotoğrafa baktıkça içim parçalanıyor. İrfan buzdan,Yücel ildizden neden bir anda vazgeçtik. Şampiyonluğu sorgulayan Fenerli Selçuğu Bursaspor’a iteleyen güçler mi girdi gene devreye ? Bu işlerin arka planında hangi isimler var çok merak ediyorum.Buz gibi 3 puanımız silindi bunun hesabını doğru düzgün soramayan yönetim İbrahim hamlesi yaparak mı bizi süper lige çıkartıcak ? Allah yardımcımız olsun işler kötüye gittiğinde olabilecekleri düşünemiyorum .

  26
  38
  1. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

   Çok doğru söylemişsin eski taraftar kalmamış artık ,su nereye akarsa oraya yönlenen taraftar oluştu, birileri bir isim atıyor hemen allayıp pulluyorlar, bir araştır ne yapmış geçmişinde ,takıma ,camia ya uyar mı ne verir ne yapar… araştıracağımıza hemen formayı giydiriyorlar.1günde hoca tayin eden kulüp haline geldik.Bursaspor camiası taraftarı şehri herkesi kabullenemez ama ne yazık ki önüne geleni kulübe getirmeyi adet haline geldik ne yazık ki, eylem ve söyle mi bir olmalıdır.Kendi öz evlatlarına dışlayan ,ancak dışardan getirdiğini toz kondurmayan bir camia haline geldik.Böyle devam edelim dilerim gelen hoca başarı elde edip katkı sağlayıp süper lige çıkarır dilerim yanılan ben olup Bursasporumuz evine layık olduğu yere döneriz…

   4
   4
  2. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

   İteleyen güçleri soruyorsun. . Yani bu günü sorguluyorsun. Bugün fenerli selçuğu bırak. .Niye dünü önce ki günü sorgulamıyorsun ??? Bu işlerin arka planında kimler var diyorsun da bizi bu takımı arka planını bu gün olarak mı görüyorsun ?? İşler bu gün kötüye gidiyor sa düne bak. . Niye
   siyasileri cep çi başkanları çorbacı taraftarlar ı sorgulamıyorsun ???? Sen iyi bilirsin hani yıllar önce bir marş bir slogan vardı. .. Uludağ dan aşağı salıverdim ta…….şğı. … Umarım hatırlamışsındır. .

   19
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    Yorumunun kalitesinden dolayı like attım,Öncelikle hep sorguladım Ali ayı,siyasileri,hatta maçlara bedava giriş yapan insanları bile geldim burda yazdım.Daha önceleri Erkan körüstan ve Bölükbaşını,Menejerlerin çöp futbolcuları Bursaspor”a itelediğini elimden geldiğince dillendirdim,Profilimden geçmişe doğru gidersen bugüne kadar neler yazdığımı görebilirsin hep takımın çıkarını gözettim Allah’a şükür vicdanım rahat bizim de gücümüz bu kadar forumda 3-5 kişiye derdimi anlatmaya çalışıyorum gönül isterdi ki herkese duyuralım sesimizi ama sayımız hep az oldu bugün ibrahim hakkında kaygılanan 3-5 kişi var forumda. Benim Selçuk ve ibrahim hakkında yazdıklarım yıllardır bu klüpte dönen senaryolar birilerinin adamı kendi adamlarını getiriyor . Dediğin gibi inşallah her şey yolunda gider süperlig”e çıkarız ama çarklar ne zaman böyle dönse hep daha da kötüye gidiyor.Bir de vicdanına sesleniyorum Bursaspor’a karşı her türlü çirkefliği yapan İbrahimin teknik direktör olmasını yedirebiliyor musun kendine ?

    7
    11
    1. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

     Renkdaşım senin canın yandığı kadar benimde canım yanıyor. Çok uzatmayacam. Çarklar uzun zamandır kötü dönüyor .. Klübü takımı iyi yediler. . Ama bundan sonra yiyemeycekler ( öyle umuyorum ) Ali ay başkan oldu 3.sezon. iyi yedi kasayı tamtakır bıraktı. 3.sezondur herkes yedi. Bırakta ibrahim i bir görelim bakalım. Seni kırdı isem Özür dilerim. .. Renkdaşım.

     4
     3
    2. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

     ya arkadaşım neyin fenerlisi, bjk lısı?!.
     profesyonelin takımı mı olur! Trabzonsporlu diye bize milyon Eurolar ve parayla ölçülmeyecek kadar prestij kazandıran şenol güneşe bile neler söyledik. adamı burada tutma becerisini gösteremedik.
     hep bu paslı zihniyet yüzünden.
     o şenol gitti bjk yı ihya etti. trabzonu defalarca yendi. yarın da trabzonla anlaşır bejekayı yener. futbol böyle bir şey.
     bjk ”Trabzonsporlu şenolu!” Trabzon şenol güneş tesisleri açılışına özel uçakla gönderdi. bi tarafı mı eksildi.
     ali ay mış! ne ali ayı?
     ali ay dan önce biz kendimizi sorgulayalım.
     ali ayı bu kulübün başına leylekler getirmedi. içimizden çıktı. konuşturmayın insanı.
     deli saçması şeylerle insanı asabını bozup zamanını almayın.

     6
     3
 3. Bu deli ibrahim taktik dehası da tüm Türkiye bunu bilmiyor biz biliyoruz de mi ? Gençlerbirliğini çıkarttı diyorsunuz o sezon Gençlerbirliği’nin başına bizim bakkal efendiyi koysak o bile çıkartırdı. Rizespor’un arkasındaki siyasi güçler ve peker faktörü zaten bilinen bir gerçek . Her türlü öyle ya da böyle Rize’yi çıkartacaklardı . Burda daha fazla konuşup detaylara girmek istemiyorum ama bari şu adamı futbol dehası diye lanse etmeyin . Futbolcuları döve döve oynatır diyenler var kendi vakıfköylü evlatlarımızı mı dövdürcez ? O zaman Yılmaz Vural’ı neden getirmedik ondan iyi dayak atan mı var . Futbol zeka işidir ibrahim ne futbolcuyken ne de teknik adamken ortaya zeka koyamamıştır ( topu hep yanlış yerde beklerdi,bir tane akıl dolu ortası yok şansa kariyerinde assist yapmış adam,süperligte de teknik adam olarak rezalet vasatın altı bir hoca ) Biz omurgasızlık yapmayalım eyvallah hocayı desteklersiniz ama hocayı kulübün mazisini göz ardı edip şişirmek eleştirenlere laf etmek büyük omurgasızlıktır .

  4
  2
 4. İŞİN DUYGUSAL TARAFINA BAKARSAK HAYIR DİYORUM MANTIK TARAFINA BAKARSAK EVET DİYORUM. BURSASPORUN BEŞİKTAŞ LILAR İLE ÇALIŞMASI DA KADERİN BİR CİLVESİ OLSA GEREK. HAYAT HİÇ BİR ZAMAN BÜYÜK KONUŞMAYA GELMEZ. NE DİYELİM BURSASPORUMUZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN. BAŞARILI OLACAĞIMIZ GÜNLERİ DE GÖRÜRÜZ İNŞALLAH.

 5. Şuraya bakın bir Başkanın duruşu olur sanki dünya yıldızı hocayla anlaşmış gibi öyle bile olsa insan biraz ciddi olur hoca demeye bin şahit lâzım bunlarla başarı gelmez Eskiler bilir Adanada cezalı sekiztaş Bursasporumuz maç yapmıştı o maçta olaylar çıkmıştı sahaya giren Taraftarımıza tekme atıp Bursaspor Bayrağını ayaklarıyla ezmişti bundan hocamı olur amatör kümeye düşelim böyle adamları getirmeyelim

  3
  2
 6. Ben artık yorum falan yapmıyorum. Ne yaparsanız yapın mestanınızı Allah size bağışlasın. Büyük başkan yazıcının kulüpten kovduğu adamı başkan yapıp kemiklerini sızlatan bursasporun burnu pislikten kurtulmayacaktır.

 7. Ümraniye ads ye yenildi … Diğerleride inşallah puan kaybeder zaten son hafta Hatay bize geliyor .. kortej den bir rüzgar alındı İbrahim le 2/2 yaparak devreyi kaptsak .. nolur şöyle ağız tadıyla dertsiz bir tatil le girsek BURSAM

 8. Aman ne mutlu bir tablo gözlerim yaşardı… Harbiden inanılmaz bi durum bunun Bursa,ya gelmesi… Hataların en büyüğü ve ondan daha kötüsü taraftar bunu çabuk kabullendi hayret…. Ama Zeren bizim taraftarın yarısından çoğu üçüzleride tutanlar değilmi ? Unutmuşum pardon …Gerçek Bursaspor,lu bu iboyu kabullenmez. O kadar.

  2
  2
 9. Madem ki Üzülmez gelecekti o zaman Koşukavak ı neden gönderdik diye bir çok taraftar birbirine soracaktır.
  Bunu soracak olanlar haklimidir. Evet sonuna kadar haklıdır.
  Şahsen böyle düşünüyorum fakat diğer yandan bu tip öngörüleri bir yana bırakıp isimlere takılmadan takımımıza destek olmamız gerektiğini görüyorum.
  Eser kardeşimin ve atom karınca kardeşimin dedikleri gibi hep destek tam destek.
  Apolitik kardeşim bu değişikliğe sen nasıl bakıyorsun.
  Sarı çizmeli kardeşim,panayirli kardeşim sizler ne dersiniz bu değişikliğe.

  1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

   Denize düşen yılana sarılır kardeşim kenetlenelim derim deli ibo imza törenin de pek gülmedi ve laf olsun diye kimseye umut dağıtmadı bana hırslı ve başarıya kitlenmiş gibi bir izlenim verdi başarılı olur diye düşünüyorum alt ligden rize ve gençlerbirliğini çıkardı diyor herkes ama bişeyi atlıyorlar süper ligde de bu takımları farklı farklı sezonlarda çalıştırdı ligin dibine demir atmışken aldığı rize gaziantep ve gençlerbirliğini seri galibiyetlerle süper lligde tuttu…Zaten bu takımlar bu başarısından dolayı alt ligde de tekrar deli ibo’ ya görev verdiler ve o da yine başarılı olup eski çalıştırdığı takımlarını süper lige taşıdı…Bence hor görüp rencide etmek lazım hepimizi mahçup edebilir izleyelim görelim hayırlısı olsun… Bize düşen azııcık birşey var o da sadece DESTEK !

 10. SİZE BİR SORU
  SAYİN MESTAN
  YANINIZDAKI ŞAHSIN KOCAELİ KİRA GELİRİ SIRALAMASINDA EN ÜSTLERDE YERALAN BİRİ OLDUĞUNU BİLİYORMUYDUNUZ
  YANİ BENİM PARAM NERDE DIYE
  SIKSİK KAPINIZ CALINIR BUNU BİLESİN

  1
  1
 11. Renktaşlar sizleri saygıyla alkışlıyorum hep böyle olumlu yorumlar yapalım birlik olalım bursamıza destek zamanı allah’ın izniyle bu günler geçecek inşallah

  1
  1
 12. Yalçın hoca ile ilk 2-3 maç gençlerle sahaya çıktık 3 puanımızda silindi hoca kafadan eksi 6 ile 9 puan arası başladı bu olumsuzluklara rağmen bence kötü değildi inşallah gelen gideni aratmaz..

 13. Ey ne gülüyorlar ya neşe vs kim der 500-600 Milyon Lira Borç var Kupadan Elenmişsin -3 Puan Olmasa 2’ci Sıraya Çıkaran Hocayı Yollamış EY EY Ver Gazı Çal Oyna – Ama Burda Gülerken Bursa’nın Valisi Belediye Başkanı İşadamları Merinos’da Bursaspor İçin Toplanmış Fotolarda Bursaspor Başkanını Görmedim Neden Acaba? Haber ‘Bursaspor’a Destek Kampanyası” Kapsamında Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde Düzenlenen İstişare Toplantısı hmmm neler oluyor?

 14. Bursaspor sevdalıları;EK nı Bursaspor başkanlığı için çok erken düşünmüştüm ve yönetimi hiç ona uygun değildi aslında kendiside isteyerek başkan olmadı ,RB Bursaspor tarihinde başkan olamayacak yapmammamısı gereken bir kaç kişiden biriydi en kritik dönemde başkan oldu ,AA tam bir karanlık dünyanın içinde ki kişiyi başkan yaptık arkasında YE var onu zaten tüm Türkiye biliyor bu işin siyaseti falan yok bu iş tamamen duygusal tamamen maddi sonra MM seçtik Bursaspor u başkanını mahkemeye vermiş Bursa nın en fırıldak şahsı ,Bursaspor un bu durumuna tirbüncülerde ortak oldu eskiden olsa ne EK ,ne RB ,ne de AA ve MM asla kongrede aday dahi olamazlardı bakın Rahmetli İbrahim yazıcı nın yönetiminde denge vardı Rahmetli çok güçlü ve çok çok akıllıydı sorarım size seçilen başkanları Bursa dışında kim tanır kimse peki ne kadar lobileri ne kadar etkinlikleri vardır hiç yani kendimiz çaldık kendimiz oynaduık senaryoyu da Yunus E ortaya koydu hala oynatıyor ve tabiki Menmejer Metin K da onun adamı Tirbüncüleri den kimilerini Bursasporluklarını kullandılar kimilerine çıkar sağladılar ,beslediler kimse kusura bakmasın gerçekler bunlar haaa bakıyoruz işler iyice ayyuka çıkıyor kurban arıyoruz heee sanayici baskı olmadan vermez çünki herkes biliyor Bursaspor da adalet yok sevgi yok saygı yok ,hep kumar,çıkar,menfeat ne zaman ki herkes eteğinde ki taşı ortaya döker silkinir işde o zaman işler düzelir tirbüncüler silkindi tebrik ederim aslında en büyük güçtür tirbün lakin kullandırtmadığı sürece kenndini bu şehirde ne zaman ki o stadyum da 40 bin taraftar sevdalı olur işde o zaman kimse yanlış yapamaz bu şehirde ne zaman tirbüncüler gerçekten dik durur işde o zaman kimse duramaz,bu şehirde ne zaman plan program yapılır işde o zaman gerçek başarı olur bu şehirde ki bazı basın mensupları iş adamının menejerlerin ,tirbüncünün kalemşörlüğünü yapar işler düzelir bu şehirde YÇ gibiler ne zaman Bursaspor dan uzaklaşır işler düzelir mesele YK meselesi değil di o bir piyon hemde zavallı biri İbrahim üzülmez bizim taraftar ile benim de İstanbul da olduğum maçta dahi futbolcu iken yanlışları bize olmuştur ,futbolcular onu istedi bu bir ikincisi Yk göre asla Piyon değil o da bir gerçek çünki başkan dan daha zengin dir futbolu bilir lobisi vardır onayladım mı çekimserim samimi olarak gönlüm istemedi lakin benim gönlüm MM da YK da istememişti ama oldular Bursaspor un bu yıl için 20 milyon tl ye ihtiyacı var o para bulunur ise çıkarız bu arada Bursaspor un şu an ki kadrosunda bu lig için çok çok üzerinde kaliteli ayaklarının yanında maçta top toplayıcılık yapamaycak ayaklar da var hiç kusura bakmasınlar MA,AA,İgor,,Recep,diye uzar gider tabiki menejer kurdu takımı Metin K
  Sn MM bu takım bu yıl çıkamaz ise tüm başarısızlıklar sana patlar ve öyle olur ki bu şehirde Ne EK ,ne RB ,ne AA da insan içine çıkamaz tabiki onları destekleyenler de tirbüncüler uyandı işin ucu onnlara gelmeye başladı koca takım en küçük başarızşıkda 3-5 binlere oynamaya başlaycak ve kabak onlara da patlayacak ey Yunus E..lu ,ey CÇ ey FÇ ey BTS,,DTTSO FFSO KKSO ların başkanları şunu bilin İbrahim Yazıcıya dua okunuyor on binler yolcu etti öyle böyle şampiyon yaptı peki sizler tüm kalbimle söylüyorum bedualar ile anılırsınız

 15. ZAMAN
  GÜLME ZAMANİ DEĞİL
  2 MAÇ NE GETİRİR BILMEM
  AMA 2 NCİ YARİ 40 PUAN BİLE LAZIM OLABİLİR
  YANİ 12 13 GALİBİYET
  BU KADRO İLE YAPARIZ FALAN DERSENİZ HİKAYE
  ÇOK ÖNEMİ TRANSFERLER YAPMAK ZORUNDAYIZ
  NASIL OLACAK BİLMEM
  YAPMA SANIZ ZATEN
  ŞİMDİDEN KONTRATI İPTSL EDİN

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu