Başkanlar beraber izledi

Bursaspor'un Belek'te hazırlık maçında karşılaştığı Trabzonspor maçında iki kulübün başkanları tribünde birlikte maçı takip etti.

Belek Maxx Royal Football Center‘da oynanan TrabzonsporBursaspor karşılaşmasını Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Bursaspor Kulübü Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan ile beraber izledi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   ALLAHIN İZNİYLE BU SENE SÜPER LİGE ÇIKALIM SENEYE TRABZONSPOR BURSA,YA GELİNCE ,BAŞKANLAR BİR DEVREYİ BURSASPORUN TRÜBÜNÜNDE DİĞER DEVREYİ TRABZON SPOR TÜRÜBÜNLERİNDE BİRLİKTE İZLEMEERİNİ İSTERİM , İNŞALLAH,TA OLUR

   10
 1. Trabzonspor un kadrosunun geniş olmasından dolayı oynama fırsatı yakalayamayan Eskişehirspor da oynadığı dönemden beri takip ettiğim sol kanatta oynayan Fıratcan Üzüm adında çok yetenekli bir genç var.Aynı zamanda sağ kanatta da oynayabiliyor.Hazır başkanlar bir araya gelmişken takımın ihtiyacı doğrultusunda bu oyuncu sezon sonuna kadar kiralanabilinir.

  9
  2
 2. FB.RESMİ TV.SİNDEN
  101.MİL.LİMİT ADAMINI KABUL ETMİS
  YANİ 3 PUAN SİLME CEZASI ALMASI GEREKİYOR
  ALMAZSASA
  BENİM 3 PUAN İMİN GERİ VERİLMESİ GEREKİYOR
  VE BENİM BAŞKANIMIN BU KONU CIKTIGINDANBERI TEK BİR AÇIKLAMASI YOK BU NASIL İŞTİR
  3 PUANİN NE DEMEK OLDUĞUNU İNŞALLAH ANLAMA YİZ AMA.BÖYLE OLMAZ

  6
  1
 3. Başkan şu reco nun sözleşmeyi feshet başkan feshet reco topçu değil gitsin fındık toplasın yaylalarda

  4
  1
 4. Mesut başkanın maç izlerken bile tevazuluğu mükemmel. tepeden bakan ali ay yada erkan körüstan gibi ağa ben,m oturuşu yok adamda. biraz daha fazla destek olalım bu adama. ben elinden geldiğini yaptığına inanıyorum. çok daha iyi şartlarda iken ali ayın bile yapmadığını ( kendi parasının peşinden koşmaktan ) bu adam yapmaya çalışıyor. bize böyle başkan ve her maçta bursasporu önemseyerek maça gelen KÜFÜR etmeden bursaspora destek veren taraftarlar lazım. şuan kulübe en çok zarar veren desteklemeye geldiğini zannetip tirübünde küfür eden AHMAKLAR..

  4
  1
  1. @Erhan 16 yorumuna yanıt olarak

   Ne tevazusu be ya. Mestan zaten cüce gibi. Trabzon başkanının yanında iyice küçülmüş tespih böceği gibi olmuş. İnsan üstüne Bursaspor armalı bişey giyer. Onların başkanına bak. Üzerindekilerden kim olduğu belli oluyor . Bizimkiler ise, onun yanında korumasıyla küçük oğlu gibi duruyorlar. Ah orda Levent Kızıl olcak bak. Nası oturuyodu. O Ahmet Ağaoğlu hazır ola geçerdi hazırola.

   1
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu