Başkanın İstanbul’daki sitesinde şok

Türk futbol kamuoyu dün akşam saatlerinde ortaya çıkan bir söylentiyle çalkalandı. Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın savcılığın yürüttüğü soruşturma kapsamında Marmaris'te gözaltına alındığı söylentileri ilerleyen saatlerde kulaktan kulağa yayıldı. Marmaris İlçe Emniyet Amirliği böyle bir gözaltı olayının yaşanmadığını açıkladı. Birçok Süper Lig kulübü başkan ve yöneticisi Bursaspor Yönetim Kurulu üyelerini arayarak söylentinin doğru olup olmadığı yönünde bilgi almaya çalıştı. SİTEDE ARAMA YAPILDI

Olayın içyüzü ise sonradan anlaşıldı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'la İstanbul'da olduğu belirtilen Başkan İbrahim Yazıcı'nın dairesinin içinde bulunduğu sitede polisin 'Yabancı uyruklu işçi çalıştırılıyor' ihbarı üzerine arama yaptığı öğrenildi. Taraflardan konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Bu olay bir anda tüm Türkiye'ye yayılarak Türk futbol kamuoyunda 'Yazıcı ile ilgili hukuki bir durum mu var?' sorusunu ortaya çıkardı.

 

Bursa Hakimiyet  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu