Başkanın da heykelini dikerim!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar yaptığı konuşmada spora verdikleri öneme değinirken, Bursaspor'un şampiyonluğunda emeği olan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'a teşekkür etti. Bursaspor Kulübü adına İkinci Başkan Hasan Gülayan'ın açılışa geldiğini ancak Başkan Recep Bölükbaşı'nın işleri nedeniyle açılışa katılamadığını belirten Dündar, şampiyonlukta bulunan futbolcuların da açılışa gelmelerini beklediklerini söyleyerek serzenişte bulundu.

ŞAMPİYON YAPSIN HEYKELİNİ DİKEYİM Dündar şunları söyledi: “Başkan bizden saha istiyor. Biz o sahayı yapacağız. Başkana selam söyleyin. Buraya kendi gelecekti, işim çıktı dedi gelmedi. Şampiyon kadroda olan futbolculardan hala şu an oynayanlar var. Buraya gelmelerini beklerdim. Ancak gelmediler. Bursaspor iyi yolda. Biz de destekliyoruz ve başarı bekliyoruz. Başkan takımı şampiyon yapsın ben de onun heykelini buraya dikerim.” Konuşmaların ardından kesilen kurdeleyle birlikte tesis hizmete girdi. 

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu