Başkanımız Rahatsızladı!..

Bursaspor'un 1-0'lık galibiyetiyle sona eren karşılaşmanın ardından fenalaşan Yazıcı'ya ilk müdahale, protokol tribününde sağlık görevlilerince yapıldı.

 

Yazıcı, daha sonra ambulansla Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

 

Bursaspor Kulübü Doktoru, heyecandan dolayı İbrahim Yazıcı'nın akciğerinde ödem oluştuğunu ve bu yüzden hastaneye götürüldüğünü söyledi.

 

Ayrıca Bursaspor Yönetim Kurulu üyesi İrfan Koç yaptığı açıklamada, maçın ardından fenalaşan Yazıcı'nın protokol tribününde yapılan müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldığını söyledi.

 

Yazıcı'nın bilincinin açık olduğunu ifade eden Koç, ''Başkan Yazıcı'nın genel sağlık durumu iyi. Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gerekli tıbbi müdahale yapılıyor. Aynı zamanda İbrahim Yazıcı'nın doktorlarıyla da temasa geçildi'' dedi.

 

Koç, ''İbrahim Yazıcı'nın tedavisine Trabzon'da mı devam edilecek yoksa Bursa'ya dönecek mi-'' sorusuna, ''Bu konuda kesinleşmiş bir durum yok. Buna hastane ile İbrahim Yazıcı'nın doktorları görüşerek karar verecek'' yanıtını verdi.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu