Başkan’dan UEFA açıklaması

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, "Cenaze evinde düğün olmaz" dedi. Bölükbaşı, "Biz sekizinci olduk ve Avrupa'ya gitmeyi gerçekten hak etmedik. Hak eden takımların gitmesini gönlüm arzuluyor" dedi.  Bölükbaşı açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Bana göre ligi bizden daha yukarılarda bitiren Sivasspor ile Ziraat Türkiye Kupası’nda finale kalan Eskişehirspor hak etti. Biz ise sekizinci olduk. UEFA’nın karanı bu. Kulüplerin CAS’a 10 günlük itiraz süreleri var. CAS’tan bu cezanın dönmesini istiyorum.

 

"GEREĞİ YAPILIR

Başkan Recep Bölükbaşı, "CAS’ta UEFA’nın aldığı cezayı onar ve bizi UEFA Avrupa Ligi’ne davet ederlerse elbette Bursaspor olarak biz de bunun gereğini yaparız. Taraftarlarımıza yeni bir Avrupa heyecanı daha yaşatırız" şeklinde konuştu.

 

AYDIN PAZARTESİ GELİYOR

Bursaspor’un Sivasspor’dan kadrosuna dahil etmek istediği Aydın Karabulut’un pazartesi günü Bursa’ya geleceğini belirten Başkan Recep Bölükbaşı, yapılacak sağlık kontrolünün ardından Aydın Karabulut ile 2 yıllık sözleşme imzalanacağını sözlerine ekledi.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu