Başkan’dan tuhaf teklif!

Manisa FK'nın başarılı teknik direktörü İsmail Ertekin, Bursaspor'la ilgili açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli gazeteci Serkan Yetişmişoğlu‘nun Bursada Bugün TV’de sunduğu ‘Bursa’da Spor‘ programının konuğu Bursalı teknik direktör İsmail Ertekin oldu. TFF 2’nci Lig’de mücadele eden Manisa FK’yı üst lige çıkarmanın planlarını yapan teknik direktör İsmail Ertekin, takım olarak ligin ilk yarısını lider kapattıkları için mutlu olduklarını kaydetti.

BURSASPOR’U KİM İSTEMEZ

Bursa’da güzel günler geçirdiğini kaydeden Ertekin, “Bursaspor’dan teklif gelirse kim ‘hayır’ diyebilir. Uzun yıllarımız geçti. Bursalıyız. Elbette Bursa’da çalışmak isteriz. Ancak bu işler kısmet meselesi. Olursa büyük mutlulukla yaparız, olmazsa da ‘kısmet değildi’ deriz” diye konuştu.

BAŞKAN’DAN TUHAF TEKLİF

Balıkesirspor’u çalıştırırken Bursaspor’un geçmiş dönemdeki başkanının kendisini çağırdığını vurgulayan deneyimli çalıştırıcı, “Beni ‘sportif direktör’ olarak davet etti, bir başka teknik direktörü düşündüklerini söyledi. İşlerin kötü gitmesi halinde de benim teknik direktör olacağımı söyledi. Ben tabii ki bunu kabul etmedim. Hocaların kendi şehrinde aynı değeri görmesi zor. Hiçbir peygamber kendi memleketinde peygamber olmamıştır.” açıklamasında bulundu.

Kaynak
Bursadabugün

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Geri zekalı herif altı üstü futbol bilgini kullanacak paylaşacaksın..
  Peygamberlikle nasıl bir bağ kurdun..futbol Allah tarafından insanlara gönderilen bir emirmi..

  65
  71
  1. @Aaa yorumuna yanıt olarak

   Ya ismail hocam bir ayağın çukurda zaten peygamberleri anarak yaptığın yakıştırma hiç hoş olmamış laf ola beri gele !

   11
   34
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Sanırım bu yorumdan rahatsız olan 32 ateist eksi vermiş 🙂 siz bu kafayla devam edin “Ya İslamla yükselir ya inkarla çürürsün bu yol mezarda bitmiyor gittiğinde görürsün”

    2
    1
  2. @Aaa yorumuna yanıt olarak

   Senden iyi geri zekalı mı olur.
   Tarih boyunca yaklaşık 24 bin peygamber gelmiş geçmiş fakat adam doğru söylüyor.
   Acaba inandığın kitabın Türkçe mealini hiç okudundun mu geri zekalı.

   15
   2
   1. @Komtexas yorumuna yanıt olarak

    Sana anlayacağın dilden cevap yazayım “Dangalak” ben farklı bişey söyleyip kimseye muhalefet etmedim sadece “peygamberlerden örnek verererek yakıştırma yapması hiç hoş olmamış’ konuyla bi alakası yok anlamında söyledim ! Konumuz futbol ! Bunu o kuş beynine sok !

    1
    1
 2. Laf attı ortaya bal kabağı öp yanağından bırak sabaha hiç bir peygamber kendi memleketinde peygamber olmamıştır cahil senin işin futbol görevini yap Hz Muhammed sav nerde peygamber oldu

  42
  25
  1. @İbram yorumuna yanıt olarak

   Bence bu yüzden olmuyor sizden. Bilgi belki var, ama nerede nasıl konuşacaksınız nasıl davranacaksınız bilmiyorsunuz.

   1
   6
 3. Ne demek istediğini anlamanız için önce okula gitmelisiniz geri zekalılar önce biraz tarih okuyun.

  12
  1
 4. %100 doğru ve ne gariptir ki yaklaşık gelmiş 24 bin peygamberde Arap coğrafyasında ortaya çıkmış ve hiçbirisi de kendi memleketinde peygamber olmamış.

  10
  1. @Proleterya yorumuna yanıt olarak

   Çok iddialı yazmışsın arkadaşım da memleket olarak geçen kelimenin sınırları sen nereyi kapsıyor. Bu cümle atasözü olarak geçer biliyorsun umarım.

 5. Hoca bence abartma Yilmaz Vural gobi
  Bu kulube zorla hoca olmazsin
  Önce özeleştiri yapip kendini kanitla
  Süper ligde görev yap, sonrasinda zaten teklif gelir

  2
  3
 6. Seni K.İSMAİL olarak tanıdım ve öylede sevdik.Yıllar sonra ise mesleğinde teknik adam görevi yapmaya başladdın ve başarılıda oldun sevinç duyduk sizin adınıza.Fakat değerli ağabeyim PEYGAMBERLİK ile ilgili sözünüz hatalı ve eksik bilgiye sahipsiniz.
  1-Peygamberler tümn insanlığa tebliğ için elçi olarak gönderilmiş ancak önce kendi toplumlarına bunu tebliğ etmişlerdir.
  2-Yüce YARADANIMIZIN peygamber OLARAK GÖREVLENDİRDİĞİ bazı peygamberlere belki 1 yada iki kişi inanmış olabilir bu durum onların PEYGAMBERLİĞİNDE ŞÜPHE VE EKSİKLİK OLARAK DÜŞÜNÜLEMEZ,ZİRA ONLARIN VAZİFESİ TEBLİĞDİR.İNANDIRMAK,İMAN ETMİŞ OLMAK YİNE YÜCE YARADANIMZIN TASARRUFUDUR.
  3-Sizin mesleğiniz ise teknik adamlık yani hem öğretmek,yönlendirmek hemde başarılı olmanız gerekir.Burada başarılı olmak ise sadece sizin kendinize ait olan kısım olarak düşünmüyorum.Bu başarıda birçok faktör var.Hele hele ülkemizdeki umumun bildiği dümenler olunca şahsen teknik adamlara bu konuda çok fazla söz söyleyemiyorum.
  Siz iyşi ekip oluşturmak,hangi sağlamak,takımı iyi çalıştırıp bu oyuncuların yürekten gayret göstermeleri ile bizleri mutlu edersiniz.
  Sözü uzattım ancak Peygamberler ile ilgili sözünüz maksadını aşan bir sözdür lütfen daha d,kkatli olunuz.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.

  2
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu