Başkandan Miller ve Volkan açıklaması

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Miller ile ilgili kulüpten kaynaklanan sıkıntı olmadığını ifade eden Yazıcı, "Galatasaray'ın Volkan Şen'i resmiye yakın istediğini biliyorum. Kulübün menfaatleri söz konusu. Çıkarlarımıza uyarsa olur ama onun haricinde bizim satılık oyuncumuz yok" dedi.

 

İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, yeni sezonda hedeflerinin yine zirve olduğunu söyledi. Bursaspor'un artık her zaman Avrupa kupaları ve zirve için sezona başlayacağını ifade eden Yazıcı, "Bu sezonda çok güzel maçlar seyredeceğimize inanıyorum" diye konuştu.

 

"GİDENE GÜLE GÜLE DEMEYİZ, BUNUN ŞARTLARI VAR"

 

İskoç golcü Kenny Miller'ın takımdan ayrılmak istemesini yorumlayan Başkan İbrahim Yazıcı, "Bir sıkıntı var fakat bu kulüpten kaynaklanmıyor. Kenny Miller'ın ailevi bir sıkıntısı var. Tabi çözmekte bizim işimiz değil, onun işi. Gitmek isterse, 'Güle Güle' demeyeceğiz. Bunun şartları var tabi" şeklinde konuştu.

 

"VOLKAN İLE GALATASARAY İLGİLENİYOR"

 

Galatasaray'ın Volkan Şen için resmi bir teklifte bulunmadığını söyleyen Başkan Yazıcı, "Resmiye yakın ilgilendiklerini biliyorum. Burada kulübün menfaatleri söz konusu, kulübün menfaatleri doğrultusunda cazip bir şey olursa olur. Onun dışında bizim ortaya çıkardığımız satılık bir oyuncumuz yok" dedi.

 

"N'DİAYE VE CARSON KALİTELİ İSİMLER"

 

Yeni transferleri değerlendiren Başkan İbrahim Yazıcı, "N'Diaye ve Scott Carson kaliteli isimler. İkisi de Bursaspor'a faydalı olacaktır. Gençlerimizden çok umutluyuz" ifadelerini kullandı.

 

Refik Fidan / İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu