Başkandan mesaj var

Ligde pazar günü Bitci Timsah Park’ta çok kritik bir maça çıkacak Bursaspor’da Başkan Ömer Furkan Banaz, Lider Bursa’ya özel açıklamalarda bulundu.

Banaz, “Güzide Bursa’mızın medyasına yeni bir heyecan getirecek Lider Bursa’yı tebrik ediyor ve yayın hayıtında başarılar diliyorum. Bursaspor için çok zor bir görevin içine girdik. Geldiğimizden beri özellikle ödemeler konusunda somut adımlar atarak, takımdaki oyuncularımızın sadece sahaya odaklanmasını sağladık. Son haftalarda güzel de bir çıkışımız var” diye konuştu.

AYNI DESTEĞİ VERSİNLER

Başkan Ömer Furkan Banaz, Bereket Sigorta Ümraniyespor maçına da dikkat çekerek, “Pazar günü çok kritik bir maçımız var. Bütün taraftarlarımızı bu karşılaşmaya bekliyoruz. Yeşil-beyazlı renklere gönül veren taraftarımız takımımız için inanılmaz bir itici güç oluyor. Aynı Kocaelispor ve Altaş Denizlispor maçlarındaki gibi stadı doldurmalarını ve desteklemelerini bekliyoruz. İnşallah pazar günü evimizde Ümraniyespor’u tüm camia olarak birlikte yeneceğiz ve küme düşme hattından çıkacağız” dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Oyuncu alacakları ödenmeye başladıkça ve taraftar duruma el koydukca aşılamayacak engel yok ! Tabiri caizse gerçek cefakar Bursaspor taraftari tövbe haşa mecazi anlamda kullanıyorum ölüyü diriltir…!(Dinamizm getirir)

  89
  7
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Pandemi sürecinde taraftarın olmadığı maçlar yüzünden belki de buralardayız. Daha ilk sezonda ki Adana Demirle oynanan Playoff maçları seyircili olsaydı şimdi belki çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık.

 2. Eser.
  Nasılsın kardeşim.
  Çok haklısın.
  Taraftar devreye girince farklı oluyor fakat biraz geç kaldık.
  Erken dönemde devreye girebilseydik,arena yı bir kaç maç doldurabilseydik şimdi daha rahat olabilirdik.
  Bursaspor taraftarı olmazsa kolu kanadı kırık oluyor.
  Resmen sahipsiz kalıyor.
  Ümraniye maçında en az otuz bin taraftar bekliyorum.
  İyi günler kardeşim.

 3. Arkadaş normalde bizim bu ligde koyamayacağımız takım yok zira adımız yeter. Ancak maalesef yapılan bariz ve fahiş yönetici hataları bizi bu hale getirdi. Bir takım düşünün ki bir sezonda beş tane hoca değiştiriyor ve sonunda yine başladığı hocayla ligi bitiriyor. Komik ama gerçek. Alınan oyuncuların bir kısmı geri gönderildi yerlerine yenileri transfer oldu. Bu şartlar altında soruyorum size takım ruhu oluşturmak mümkün mü? Bu kadar saçma hatayı basit bir menajerlik bilgisayar oyununda yapsanız seçtiğiniz takımın başarılı olması mümkün mü? Bırakın yani gerçek hayatı oyunda bile başarılı olamazsınız.

 4. Keşke bu adımlar biraz daha erken atılsaydı. Sırf para alamadıkları için oynamadıkları çok belli oluyor çünkü böyle.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu